Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 18 981 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 117 403

Poloha

Hotel TROPICAL BEACH se nachází v blízkosti centra Marmaris s mnoha obchody, bary a restauracemi, je ideální volbou pro aktivní dovolenou. Je postaven v krásné zahradě přímo u pláže, cca 90km od letiště v Dalamanu.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, 2 bary, bar u bazénu, WiFi zdarma v lobby a u bazénu; bazén, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, minibarem (denně doplňován vodou) a balkonem; za poplatek trezor.

Strava

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední občerstvení, kávu, čaj a pečivo, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Služby

Fitness centrum, stolní tenis; za poplatek: lázeňské centrum: sauna, hammam, masáže.

Pláž

Písčito-oblázková pláž a mírným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Vzdálenost od letiště 95 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,6/5
Invia

Skvělé (39 hodnocení)

Ubytování 4,6/5

Strava 4,6/5

Okolí 4,6/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 558 v Marmaris.

Andrea Heinová Říjen 2019

Datum pobytu: 26.9. - 3.10.2019

Hodnocení 5,0/5
klidná dovolená
Celkové hodnocení

klidná dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (4) (2)

Anna Kratochvílová Září 2019

Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2019

Hodnocení 5,0/5
Skvělá dovolená za dobrou cenu.V Turecku jsme byli již jednou v pětihvězdičkovém hotelu,ale tento hotel a jeho služby ho překonal.
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená za dobrou cenu.V Turecku jsme byli již jednou v pětihvězdičkovém hotelu,ale tento hotel a jeho služby ho překonal.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo perfektní,všude čisto.Koupelna se sprchou , klimatizace,lednička s dostatkem pitné vody,prostorný balkon se stolkem,křesly a sušákem na plavky.Měli jsme boční výhled na moře a kus moře jsme viděli.

Strava
Strava byla celkem dobrá.K snídani jsme si užili hlavně sýry ,které tam mají opravdu dobré.Salámy jsme pouze ochutnali,ale nejsou nic moc.Kuchaři dělali omelety,byla vajíčka,různé saláty včetně zeleninových.Výborné mají pečivo a chleba.Houstičky různě sypané a ještě teplé.Nápoje byly z automatu.Káva všeho druhu,čokoláda a hlavně silný čaj,který Turci milují.Oběd a večeře byly také výborné.Vždy

těstoviny,rýže a hranolky/výborné/.Každý den kuchař něco dělal na grilu.Jinak bylo hovězí a kuřecí maso na různé způsoby.Večer se podávala zmrzlina.Prostě paráda.

Služby hotelu
Do hotelu jsme se dostali pozdě v noci.Na recepci měli vše připraveno a okamžitě jsme byli ubytováni.Měli jsme na pokoji připravené občerstvení.Nejvíce na nás zapůsobila služba v jídelně.Šlapalo to tam jako hodinky.Člověk se tam cítil vítaný.Pokaždé nás pan šéf zdravil podáním ruky a poskytoval nám různé služby navíc,jako donášku kávy a nápojů .Pod jeho dohledem mladí číšníci jen kmitali.

Pláž
Pláž byla v bezprostřední blízkosti hotelu.Byla písčitá,čistá a s dostatečným množstvím lehátek a slunečníků.Moře nemělo chybu.Bylo teplé a čisté.Vyhovoval nám postupný vstup.Nemuseli jsme mít boty do vody.Také nebyly velké vlny,což jsme uvítali.Protě paráda.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Říjen 2019

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2019

Hodnocení 3,4/5
Tento hotel je poměrně klidný. Disponuje pouze jedním bazénem a venkovním barem. Ideální pro klienty, kteří chtějí pouze relaxovat, jiné vyžití v tomto hotelu není.
Celkové hodnocení

Tento hotel je poměrně klidný. Disponuje pouze jedním bazénem a venkovním barem. Ideální pro klienty, kteří chtějí pouze relaxovat, jiné vyžití v tomto hotelu není.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Na pokojích se uklízí každý den a je zde čisto. My jsme měli i krásný výhled na moře, takže s pokojem jsme byli naprosto spokojeni.

Strava
Snídaně jsou stále stejné s velmi malými obměnami.

Služby hotelu
Nápoje ALL Incl. lze čerpat pouze v určitém čase a pokud jde o alkohol, obsahuje pouze místní. Dovozový alkohol je placený. Ledová káva a další koktejly jsou taktéž placeny.

Pláž
Pláž má hrubý písek, při vstupu do moře jsou drobné kamínky a pak až písek. Osušky se dají vyměnit pouze 2x za týden, což mi přišlo velmi málo. Velkým zpestřením jsou pravidelné návštěvy velkých želv.

Byla tato recenze užitečná? (3) (1)

Jitka V. Říjen 2019

Datum pobytu: 26.9. - 3.10.2019

Hodnocení 4,9/5
Dovolená byla úžasná. Jak jsme se od milé paní delegátky dozvěděly, byli jsme poslední turnus letošního roku. Klidně bych si dovolenou prodloužila. Hotel to má na pláž jen pár metrů přes pěší promenádu a po procházce Marmarisem jsme dospěly k názoru, že je to nejlepší hotel, co se týče zeleně a pláže (čistá, dostatek slunečníků a lehátek s matracemi, pláž nepřecpaná lehátky). Využily jsme i možnos
Celkové hodnocení

Dovolená byla úžasná. Jak jsme se od milé paní delegátky dozvěděly, byli jsme poslední turnus letošního roku. Klidně bych si dovolenou prodloužila. Hotel to má na pláž jen pár metrů přes pěší promenádu a po procházce Marmarisem jsme dospěly k názoru, že je to nejlepší hotel, co se týče zeleně a pláže (čistá, dostatek slunečníků a lehátek s matracemi, pláž nepřecpaná lehátky). Využily jsme i možností výletů a můžu vřele doporučit. Pokud se rozhodnu znovu jet do Marmarisu, tak jedině sem. POKLONA.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj byl přesně jako na fotografii a vše fungovalo, jak má. Jen klimatizace už něco pamatovala, ale v OK. Boční výhled na moře s plachetnicemi krásný. Pokoj jsme měly blízko sousedního hotelu, takže jsme večer poslouchaly koncerty.

Strava
Strava výborná a pestrá, sice se řada pokrmů během týdne opakovala, ale pokaždé měl i vybíravý člověk co jíst. Stále doplňováno. Dostatečné množství zeleniny a ovoce. Zmrzlinu bych si sice dala spíš během oběda než u večeře, ale i tak v pořádku. A chválím výborný ayran. ;-)

Služby hotelu
Zaměstnanci velmi ochotní a mluví mnoha jazyky - anglicky, německy a rusky (možná i něco dalšího ;-D). Úklid s výměnou ručníků a osušek probíhal denně, denně doplňována i voda (ve 200 ml kelímcích). Bazén krásný, ale voda v něm studená. Bar super, jen nikde nebylo pořádně uvedeno, na co máme nárok v rámci All inclusive programu a co si musíme zaplatit. Nápoje jsme si v plastových kelímcích mohli odnést na pláž. Na recepci je možnost vyměnit menší množství € a $ na turecké liry. Spa centrum jsme nevyužily - nemůžu hodnotit.

Pláž
Krásná, čistá, písčitá, dostatek lehátek i slunečníků - vždy jsme si našly volná místa. Osušky na pláž jsme dostaly ve Spa centru po předložení kartiček, oficiálně se mohly vyměnit 3x týdně ve stanovené dny a časy, ale po domluvě vyměnili i mimo termín. Uváděný deposit 10 € se zaplatí pouze při ztrátě osušky. Vstup do vody spíš oblázkový - doporučuji boty i kvůli rozpálenému písku. Voda v Egejském moři byla o něco chladnější než ve Středozemním, ale bylo to osvěžující. Ve vodě plavaly nenápadné rybky, které byly to jediné, co bylo k vidění při šnorchlování. Jediné mušličky, které jsem během pobytu zahlédla byly na pláži Iztuzu při výletě pořádaném CK - doporučuji.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Andrea Heinová Říjen 2019

Datum pobytu: 26.9. - 3.10.2019

Hodnocení 5,0/5
klidná dovolená
Celkové hodnocení

klidná dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (4) (2)

Pavel Září 2019

Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2019

Hodnocení 4,6/5
Hotel leží přímo u pláže, vstup do vody je zpočátku oblázkový.Voda v moři byla čistá.Služby hotelu odpovídaly spíše 3 a půl hvězdičky.Středisko je klidné, za zábavou je nutné navštívit centrum města, kam se dostanete autobusem. Delegátka CK nám poskytla pouze základní informace o zájezdech, o Turecku,jeho historii a zvycích nám nic neřekla. Byla spíše strohá a k dotazům odměřená.
Celkové hodnocení

Hotel leží přímo u pláže, vstup do vody je zpočátku oblázkový.Voda v moři byla čistá.Služby hotelu odpovídaly spíše 3 a půl hvězdičky.Středisko je klidné, za zábavou je nutné navštívit centrum města, kam se dostanete autobusem.

Delegátka CK nám poskytla pouze základní informace o zájezdech, o Turecku,jeho historii a zvycích nám nic neřekla. Byla spíše strohá a k dotazům odměřená.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Pokoj byl čistý, pravidelně každý den uklízený a každý den čisté ručníky a prádlo.Vadila pouze nepřiměřeně tvrdá matrace.

Strava
Jídlo v pořádku, chutné. Chybělo více druhů ovoce . Nápoje u baru byly omezené na místní alkohol a chyběly míchané nápoje, u baru nebyl nápojový lístek, ze kterého by bylo možné vybírat nápoje.

Služby hotelu
Hotel odpovídá spíše 3 a půl hvězdičky,v hotelu nebyl žádný program pořádaný hotelem. Jinak až na příliš tvrdou matraci byly služby v pořádku, personál byl ochotný a vstřícný.

Pláž
Pláž byla přímo u hotelu, vstup mírný, zpočátku jsou oblázky,potom písek. Snad jen slunečníky, které byly proutěné, mohly být větší a z vhodnějšího materiálu, který by poskytoval více stínu.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Ivan Heřmánek Září 2019

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2019

Hodnocení 4,9/5
Vynikajici
Celkové hodnocení

Vynikajici

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vyborne

Služby hotelu
Mimořádně vstřícný personal

Pláž
Idealni

Byla tato recenze užitečná? (3) (2)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 20 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 29 °C v noci 16 °C

 • Středa 27 °C v noci 16 °C

 • Čtvrtek 27 °C v noci 15 °C

 • Pátek 27 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec