Luboš Baumruk
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemný hotel, personál milý, ochotný, ale nevtíravý. Písečná pláž, vždy upravená a čistá s pozvolným vstupem do moře. Na pláži zdarma lehátka i slunečníky + ochotný "plážový chlapec", který vše vždy připravil a byl po celou dobu k dispozici. Autobus pro přepravu na pláž hotelu a zpět byl mnoho let starý, bez klimatizace ve stavu ledabilé údržby - ALE pro atmosféru Turecka dokonalý. Určitě to neberu jako zápor. Cesta na pláž autobusem trvala 5 minut :). Celkově hodnotím dovolenou za perfektní.
Příjemný hotel, personál milý, ochotný, ale nevtíravý. Písečná pláž, vždy upravená a čistá s pozvolným vstupem do moře. Na pláži zdarma lehátka i slunečníky + ochotný "plážový chlapec", který vše vždy připravil a byl po celou dobu k dispozici. Autobus pro přepravu na pláž hotelu a zpět byl mnoho let starý, bez klimatizace ve stavu ledabilé údržby - ALE pro atmosféru Turecka dokonalý. Určitě to neberu jako zápor. Cesta na pláž autobusem trvala 5 minut :). Celkově hodnotím dovolenou za perfektní.
Písečná, úžasná, čistá s pozvolným vstupem. Ideální i pro malé děti. Hned u pláže (20m) restaurace s příjemným personálem. Doporučuji banánovou pizzu! :) Ceny v restauraci (viz Strava). Pozor, je zakázáno si nosit vlastní potraviny i nápoje na pláž!
StravaVyhovující, sice trochu monotóní, každý den skoro stejné, ale pestré. Tedy monotónost nevadila. Mnoho zeleninových salátů různých chutí - pro nás úžasné. Ceny jídel a nápojů v hotelu i v okolních zařízeních jsou podobná, u pláže o málo dražší. Cena jídla se pohybuje od cca 15 tl (135Kč) do cca 40 tl (360Kč) a pití voda 1,5 litru v hotelu 6 tl (54 Kč) na pláži za stejnou cenu 1litr, pivo (relativně dobré) 12 tl (108 Kč). Pro naši 4 členou rodinu jsem počítal útratu za oběd okolo 120 tl ( cca 1000 Kč ). V okolí hotelu ( počítáno do 15 min chůze ) jsou normální obchůdky, kde lze nakoupit za normální cena a to například vodu 1,5litru za 0,5 tl ( 5Kč ) a ostatní potraviny.
UbytováníHodnotím ubytování v "family roomu" tedy pokoj o dvou místnostech. Jedna místnost pro děti s palandou (TV i s usb! a klimatizací) a druhá větší místnost s manželskou postelí (TV s usb a klimatizací). Z obou místností vstup na prostorný balkón ze kterého byl výhled na hotelový bazén. Horní palanda zůstavala občas neustlaná, ale to záleželo na výšce pokojsé, která měla službu. Palanda byla opravdu hodně vysoká :).
SlužbyBazén 15x10m ( jen odhaduji ). Udržovaný a čistý. Pozor, je zakázáno si nosit vlastní potraviny i nápoje jak do hotelu tak na pláž! Zabavují na recepci a vracejí když opouštíte hotel. Možnost pronájmu trezoru na pokoji za 1€ na den.
V hotelu mimo zahrádky se nesmí kouřit, všude jsou čidla a jednou nás probudil hodně hlasitý požární alarm, když si jeden návštěvník poránu zapálil.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)









