Turecko - Side Turecko

 • Doprava letecky

  03:00 h

 • Popis

  Také Side, přímořské letovisku v Anatolii, má co nabídnout. Pyšní se největším amfiteátrem na území Anatolie. Bývalá pirátská osada rozhodně neztratila po dlouhých staletí na romantice. Procházky ruinami byzantských kostelů, svatyní a římských lázní omámí leckterou osobu něžného pohlaví. Luxus si však můžete dopřát také. K dispozici jsou tu špičkové hotely, z jejichž oken se otvírá pohled přímo na staré město. Zlatavé pláže s pozvolným vstupem do moře ocení rodiny s dětmi. Mladší generace jistě navštíví proslulou diskotéku, na kterou se sjíždí mládí z celého okolí. Rozsáhlé citrusové, pomerančové i bavlníkové háje se táhnou v bezprostřední blízkosti města. Městečko s úzkými uličkami leží asi padesát kilometrů od Antalye a je turisty velmi vyhledávaným místem. V přilehlých uličkách v centru města je spousta obchodů, restaurací, barů nebo diskoték. Transfer z letiště cca 60 minut.

Nejnovější recenze Turecko - Side

Celkem: 10 Nenastal žádný problém. Byli jsme velmi spokojeni.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Nenastal žádný problém. Byli jsme velmi spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bungalovy byly čisté a moc pěkné. Každý den chodila paní na úklid.

Strava
Strava byla bohatá. Každý si tam určitě vybere.

Služby hotelu
Personál byl velmi ochotný.

Pláž
O pláž se staral personál bungalovů. Pláž byla čistá a na dobrém místě.

Monika Fojtová, 22.09.2021, Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2021
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Altinkum Bungalovy

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Perfektni dovolená pro dospělé

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Perfektni dovolená pro dospělé Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Super

Strava
Výborná, rozmanitá

Služby hotelu
Pouze mě zaráží, že v takovém luxusním hotelu musím doplácet wifi v pokoji a u bazénu (zdarma je v recepci a lobby baru). Ale 15 euro za týden není zas tak moc.

Pláž
Přímo u moře, čistá s občerstvením v plážovém baru

Zlatuše Legnerová, 22.09.2021, Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2021
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Alba Royal

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,8 Krásná dovolená na klidném místě. Určitě doporučujeme.

 • 8 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená na klidném místě. Určitě doporučujeme. Zobrazit celou recenzi

Lukáš P., 21.09.2021, Datum pobytu: 8.9. - 15.9.2021
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Turquoise Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Super dovolenka za veľmi dobrú cenu. Oblasť Side-pekné prostredie, historické pamiatky, teplučko, čisté more. Turecko zase nesklamalo.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolenka za veľmi dobrú cenu. Oblasť Side-pekné prostredie, historické pamiatky, teplučko, čisté more. Turecko zase nesklamalo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Štandardná 2+1izba s balkónom, individuálnou klimatizáciou, bočný výhľad na more. Čisto, upratovanie každý deň. Spokojnosť.

Strava
Pestrá, dostatok všetkého. V ponuke rôzne druhy ovocia a zeleniny, šaláty, syry, koláče atď. Veľmi chutné prilohy, mäso hovädzie, jahňacie, kuracie, ryby. Raz za týždeň turecke špeciality.

Služby hotelu
Na 4* hotel veľmi dobré. Prívetivý, slušný, priateľský personál,veľmi ochotný. Hotel triedi odpad. Boli dodržiavané proti covidove opatrenia.

Pláž
Nádherná široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do čistého a teplučkeho mora. Niekedy vlny, ktoré nevadili. Po plaži sú možné krásne niekoľko kilometrové prechádzky. Dostatok ležadiel pre každého. Plážové osušky zadarmo.

Stanislav Leško, 21.09.2021, Datum pobytu: 4.9. - 18.9.2021
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Hane

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,2 Nikdy více.

 • 3 Ubytování
 • 5 Strava
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Nikdy více. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po příjezdu na hotel jsme byli překvapeni že zde skoro nikdo neuměl anglicky takže veškeré papíry jsme museli vyplňovat v ruském jazyce. Pokoj vypadal dobře ale dveře nešli zamknout u balkonových byla 10 cm mezera. A všude hrozný smrad. Měli jsme požadavek výhled na moře ale dostaly jsme pokoj k silnici. A za hlavními dveřmi výtah. Byli jsme si domluvit výměnu pokoje a na druhý den nám byl slíben. Paní delegátka byla tak hodná, že druhý den tam zašla s námi, ale už nám pokoj nechtěli vyměnit po delším dohadování nám ho vyměnily. O malinko lepší. Ale smrad byl po celém hotelu. Do hal si daly vůně ale pokoje brrrrrr.

Vůbec se nám nechtělo vracet na pokoj, větrat se nedalo protože to tam byl samý komár. Takže před spaním jsme měli zábavu.

Strava
Vždy jsme si vybraly. Velký výběr salátů a zeleniny, ovoce bylo také dost. Na výběr bylo hodně málo pečiva.

Služby hotelu
Pokud nemluvíte rusky tak jste neviditelní. Takže se o nás nikdo nezajímal. Úklid tak to byl slabý odvar. Mrtvé komáry jsme měly 3 dny na stejném místě. Až když jsme začaly nechávat úplatek tak se to malinko zlepšilo. V jídelně na to že se mají dodržovat zvýšené hygienické potřeby tak se také moc nesnažily. Po zemi se stále povalovalo jídlo a když Vám připravovaly stůl tak jenom sebraly papírové prostírání s tím smetly odpad ze stolu a daly čisté prostírání.

Pláž
Pláž byla asi nejčistější místo. Moře bylo skvělé, čisté a teplé. Vždy jsme měli lehátko. Plážový bar dobrý ale opět úklid. Stoly neuklizené. Odpad na stolech tam někdy vydržel i několik hodin.

Anonym, 21.09.2021, Datum pobytu: 7.9. - 14.9.2021
Oblast: Turecko Turecko, Side, Hotel: Fun & Sun Family Life

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Turecko - Side