Ramada Resort Side Hodnocení: 4/5
od 6 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 192 Kč za os.
od 7 218 Kč za os.
od 8 450 Kč za os.
od 7 273 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Martina Vacková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta na pláž byla trochu utrpením, autobus tam jel jednou denně a to v 10.00 hod., vracel se až v 16.00 hod., s dětmi nemožné - trávit přes poledne čas u moře s malými dětmi ve 40 stupňovém vedru. Nezbývalo než chodit pěšky, ale na pláž, která patřila k hotelu, vedla jen prašná cesta podél hlavní silnice bez jediného kousku stínu - pro děti taky "super"... Na pláži byli ochotní a vstřícní. Jen toho řidiče se nám nepodařilo přemluvit, aby jel i v jiném termínu, ačkoliv celý den čekal na pláži v bufetu.
StravaKámen úrazu, na jídlo se opakovala stále stejná nabídka, jen přílohy se střídaly. Slibovaný (a klienty z předchozích let vychvalovaný) velký výběr ovoce a dezertů se nekonal. První týden byl jediným ovocem (respektive spíše zeleninou :-) ), které jsme měli možnost vybrat, meloun. Po několika stížnostnech se nabídka rozšířila a jednou jsme dostali jeden fík na osobu a výběr ze dvou druhů melounu. Fotografie široké nabídky dezertů, která byla inzerována v katalogu, se v realitě skládala z jednoho druhu sladkého koláčku vodnaté konzistence. Víc nic. Na snídani se opakovala jen vejce, zelenina, marmeláda, sýr a obyčejný salám. K tomu bylo bílé pečivo. Pro děti se daly vybrat jen cornflakes, ostatní bylo pro děti nevhodné.
UbytováníV pořádku, jen jsme se někdy pobavili nad tím, že se fušerská práce odvádí i v Turecku.
Služby hotelu byly v pohodě.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Iveta Berecková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Upravená . Lehátka za nízký poplatek..
StravaPo naléhaní na delgátku upraveno maličko. Jinak to nejhorší co na dovolené bylo..
UbytováníMalé prostory - bez ledničky.
SlužbyK ceně přiměřené.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Iveta Berecková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Upravená . Lehátka za nízký poplatek..
StravaPo naléhaní na delgátku upraveno maličko. Jinak to nejhorší co na dovolené bylo..
UbytováníMalé prostory - bez ledničky.
SlužbyK ceně přiměřené.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Martina Vacková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta na pláž byla trochu utrpením, autobus tam jel jednou denně a to v 10.00 hod., vracel se až v 16.00 hod., s dětmi nemožné - trávit přes poledne čas u moře s malými dětmi ve 40 stupňovém vedru. Nezbývalo než chodit pěšky, ale na pláž, která patřila k hotelu, vedla jen prašná cesta podél hlavní silnice bez jediného kousku stínu - pro děti taky "super"... Na pláži byli ochotní a vstřícní. Jen toho řidiče se nám nepodařilo přemluvit, aby jel i v jiném termínu, ačkoliv celý den čekal na pláži v bufetu.
StravaKámen úrazu, na jídlo se opakovala stále stejná nabídka, jen přílohy se střídaly. Slibovaný (a klienty z předchozích let vychvalovaný) velký výběr ovoce a dezertů se nekonal. První týden byl jediným ovocem (respektive spíše zeleninou :-) ), které jsme měli možnost vybrat, meloun. Po několika stížnostnech se nabídka rozšířila a jednou jsme dostali jeden fík na osobu a výběr ze dvou druhů melounu. Fotografie široké nabídky dezertů, která byla inzerována v katalogu, se v realitě skládala z jednoho druhu sladkého koláčku vodnaté konzistence. Víc nic. Na snídani se opakovala jen vejce, zelenina, marmeláda, sýr a obyčejný salám. K tomu bylo bílé pečivo. Pro děti se daly vybrat jen cornflakes, ostatní bylo pro děti nevhodné.
UbytováníV pořádku, jen jsme se někdy pobavili nad tím, že se fušerská práce odvádí i v Turecku.
Služby hotelu byly v pohodě.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...