Ramada Resort Side Hodnocení: 4/5
od 6 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 192 Kč za os.
od 7 218 Kč za os.
od 8 450 Kč za os.
od 7 273 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Marta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do Turecka jsme letěli původně s obavami, jak to tu bude vypadat se službami. Celkové shrnutí naší dovolené však můžeme zhodnotit jedním slovem jako úžasné, byť s drobnými připomínkami.
Do Turecka jsme letěli původně s obavami, jak to tu bude vypadat se službami. Celkové shrnutí naší dovolené však můžeme zhodnotit jedním slovem jako úžasné, byť s drobnými připomínkami.
Hotel jsme si původně vybrali i pro jeho blízkost u moře - byl asi 80 m vzdušnou čarou od něj, byť jej oddělovali u pobřeží umístěné restaurace a jeden blok přízemního objektu se suvenýry. Hotelová pláž uváděná "zdarma přes komunikaci" byla sice v podstatě pravda, nicméně tato pláž byla tvořena skalisky a byť byla vybavena asi dvacítkou lehátek, přístup do moře zde byl dosti krkolomný a proto tato pláž v podstatě nebyla nikým využívána. Doporučováno nám bylo navštívit dlouhé písečné pláže vybavené vším komfortem, které byly ve vzdálenosti asi 400 m na jednu, či druhou stranu od hotelu. Nicméně kousek od hotelu (cca 150 m) jsme objevili docela malou písečnou pláž asi se 30 lehátky a slunečníky i se sprchou, která byla udržována pracovníky vedlejší restaurace. Lehátka i slunečníky byly zdarma, přitom se nikdy nestalo, že by byla plná. Zřejmě se vyžadovalo občerstvovat se ve vedlejší restauraci (nebylo však direktivně vyžadováno), což nám však nedělalo žádné potíže, ba naopak. Restaurace prováděla na přání i donášku nápojů či jídla přímo k lehátkům na malé stolečky. Voda v moři čistá, vstup do vody velmi pozvolný, hladina moře téměř bez vln (pláž byla částečně chráněna vedle vybíhající molem) a voda úžasně teplá. Prostě idylka pro ty, kteří chěli, tak jako my, u vody zejména relaxovat.
StravaHotel poskytoval polopenzi - pro nás naprosto dostačující. Strava byla pestrá a velmi chutná - formou švédských stolů, převládala nabídka různých zeleninových salátů - takže se dalo jíst velmi zdravě (i tak jsme i přes veškerý pohyb mírně přibrali). K večeři bylo všem servírováno jednotné jídlo - maso (převážně ryby a kuřecí) s přílohou. I jídlo v jiných restauracích, které jsme měli možnost ochutnat, bylo vždy velmi chutné.
UbytováníHotel je menší velikosti, situovaný ve starší části města Side tvořeného úzkými uličkami, které jsou, vyjma brzkých ranních hodin, uzavřeny pro jakoukoliv dopravu. To na jedné straně znamenalo klid od dopravy, na straně druhé však bylo nutno při nástupu i odjezdu z hotelu (včetně různých výletů) jít i se zavazadly cca 300 m až na hranici takto uzavřeného centra a zde nasednout do autobusu (tedy nepohodlné zejména pro starší rekreanty). Dále musíme upozornit na to, že v nabídce cestovní kanceláře Invia bylo uvedeno, že klimatizace na pokojích bude zdarma. Pravda to však nebyla. Za použití tohoto zařízení požadoval hotel poplatek 5 Euro/den, jinak nebyl vydán dálkový ovladač klimatizace. Pokoje zařízeny slušně, nábytek bez jakéhokoliv poškození, sociální zařízení bylo zřejmě nedávno rekonstruováno. Všechny pokoje měly vlastní terasu, byly orientovány směrem do ulice a s výhledem na moře. Poloha hotelu pro všechny, kteří chtěli bezprostředně nasávat atmosféru místa, tak jako my, přímo ideální.
SlužbySlužby hotelu odpovídaly třem hvězdičkám, kterými disponuje, a proto jsme neměli ani žádné přehnané očekávání. Restaurace nebyla součastí hotelu a byla jakoby až za rohem. Byla však situována přímo u moře na vyvýšeném molu a s překrásnými výhledy. Součástí hotelu nebyl ani inzerovaný vnitřní bazén - ten nám však vůbec nechyběl (malé děti jsme sebou neměli). V prostorách hotelu bylo možno se zdarma připojit k internetu pomocí wifi sítě. Jinak obsluha v hotelu i v restauraci velmi ochotná a vstřícná - domluvit se dalo v pohodě německy, popř. anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (15) (0)
Filtrovat recenze
Jitka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Side jsme znali, dojem z dovolené byl dobrý.
Side jsme znali, dojem z dovolené byl dobrý.
Pláž s krásnou polohou, ochotný personál, špatné vybavení, chybělo WC, jediná sprcha, omezená možnost převlékání.
Stravastrava celkově dobrá, ráno formou bufetu, večer servírované jedno jídlo bez možnosti výběru a salátový bufet. Pokud je info o polopenzi formou bufetu, ráda bych si vybrala i večeři.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, nikde nebylo uvedeno, že restaurace není součástí hotelu, že se dochází ulicí mimo hotel. Výhled z balkonu byl z prvního patra ne na moře, ale na zbořeniště nějakého krámku.
Službyv rámci možností.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jarmila K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na základě recenzí jsme byly připravené, že nebude vše na 100%, ale vzhledem k ceně jsme s tím počítaly. Mile nás pak vše překvapilo. Kdo není náročný tak bude určitě spokojen. Hotel je v historickém centru Side. Nejezdí tam žádné auta, takže minimální hluk. Jen večer z místních restaurací, ale s tím se musí počítat. Do hotelu i města bych se klidně znovu vrátily.
Na základě recenzí jsme byly připravené, že nebude vše na 100%, ale vzhledem k ceně jsme s tím počítaly. Mile nás pak vše překvapilo. Kdo není náročný tak bude určitě spokojen. Hotel je v historickém centru Side. Nejezdí tam žádné auta, takže minimální hluk. Jen večer z místních restaurací, ale s tím se musí počítat. Do hotelu i města bych se klidně znovu vrátily.
Pár metrů od hotelu byla malá kamenitá pláž s pár lehátky zdarma, nám to vyhovovalo. Jsou tam schůdky do vody, takže se dalo jít do moře bez problémů. Zhruba 200m byla další písečná pláž s lehátky (placené), pozvolný vstup.
Pláž byla čistá. Kdo chtěl ležet na písku, rovněž byla tato možnost kousek odsud. Myslím, že každý si může vybrat tu svou.
Snídaně a večere byly formou bufetového stolu. Snídaně:bohatý výběr (3 druhy sýra, vajíčka, 1 druh salámu, zelenina, jogurt, cornfleky, čoko kuličky, ovoce atd.). Večeře: asi 10 mís různých salátů, polévka, ovoce a 1 hlavní jídlo, které vám přinesli na stůl. Většinou byla rýže+ hranolky v kombinaci s kuřecím masem, krůtím a rybou. Pokud jsem nechtěla rybu, ochotně mi udělali kuřecí maso. Nemáme žádnou připomínku.
Velmi příjemné bylo to, že snídaně i večeře se podávala v restauraci přímo u moře.
Naše část hotelu byla po rekonstrukci (koupelna s WC a nábytek). Ostatní ne. Až na menší potíže s WC( protékala voda) jsme byly spokojené.
SlužbySpokojenost. Pravidelný úklid, výměna ručníků podle potřeby.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Pavel M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem dobrý.
Celkový dojem dobrý.
Písčitá pláž, voda i koupání dobré. Čistota pláže se odvíjela od momentálního osazenstva rekreantů.
StravaŠvédské stoly nebyly dostatečně hygienicky zajištěny.Přehnané ceny za pití u večeří.
UbytováníŠpatné odvětrání odpadů. Chybí sifony u odpadů. Do pokoje vnikal zápach z horních pokojů.
SlužbyMěli jsme polopenzi. U celodenního výletu nám p. delegátka projednala balíček místo polopenze, což ze strany hotelu nebylo dodrženo.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Marta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do Turecka jsme letěli původně s obavami, jak to tu bude vypadat se službami. Celkové shrnutí naší dovolené však můžeme zhodnotit jedním slovem jako úžasné, byť s drobnými připomínkami.
Do Turecka jsme letěli původně s obavami, jak to tu bude vypadat se službami. Celkové shrnutí naší dovolené však můžeme zhodnotit jedním slovem jako úžasné, byť s drobnými připomínkami.
Hotel jsme si původně vybrali i pro jeho blízkost u moře - byl asi 80 m vzdušnou čarou od něj, byť jej oddělovali u pobřeží umístěné restaurace a jeden blok přízemního objektu se suvenýry. Hotelová pláž uváděná "zdarma přes komunikaci" byla sice v podstatě pravda, nicméně tato pláž byla tvořena skalisky a byť byla vybavena asi dvacítkou lehátek, přístup do moře zde byl dosti krkolomný a proto tato pláž v podstatě nebyla nikým využívána. Doporučováno nám bylo navštívit dlouhé písečné pláže vybavené vším komfortem, které byly ve vzdálenosti asi 400 m na jednu, či druhou stranu od hotelu. Nicméně kousek od hotelu (cca 150 m) jsme objevili docela malou písečnou pláž asi se 30 lehátky a slunečníky i se sprchou, která byla udržována pracovníky vedlejší restaurace. Lehátka i slunečníky byly zdarma, přitom se nikdy nestalo, že by byla plná. Zřejmě se vyžadovalo občerstvovat se ve vedlejší restauraci (nebylo však direktivně vyžadováno), což nám však nedělalo žádné potíže, ba naopak. Restaurace prováděla na přání i donášku nápojů či jídla přímo k lehátkům na malé stolečky. Voda v moři čistá, vstup do vody velmi pozvolný, hladina moře téměř bez vln (pláž byla částečně chráněna vedle vybíhající molem) a voda úžasně teplá. Prostě idylka pro ty, kteří chěli, tak jako my, u vody zejména relaxovat.
StravaHotel poskytoval polopenzi - pro nás naprosto dostačující. Strava byla pestrá a velmi chutná - formou švédských stolů, převládala nabídka různých zeleninových salátů - takže se dalo jíst velmi zdravě (i tak jsme i přes veškerý pohyb mírně přibrali). K večeři bylo všem servírováno jednotné jídlo - maso (převážně ryby a kuřecí) s přílohou. I jídlo v jiných restauracích, které jsme měli možnost ochutnat, bylo vždy velmi chutné.
UbytováníHotel je menší velikosti, situovaný ve starší části města Side tvořeného úzkými uličkami, které jsou, vyjma brzkých ranních hodin, uzavřeny pro jakoukoliv dopravu. To na jedné straně znamenalo klid od dopravy, na straně druhé však bylo nutno při nástupu i odjezdu z hotelu (včetně různých výletů) jít i se zavazadly cca 300 m až na hranici takto uzavřeného centra a zde nasednout do autobusu (tedy nepohodlné zejména pro starší rekreanty). Dále musíme upozornit na to, že v nabídce cestovní kanceláře Invia bylo uvedeno, že klimatizace na pokojích bude zdarma. Pravda to však nebyla. Za použití tohoto zařízení požadoval hotel poplatek 5 Euro/den, jinak nebyl vydán dálkový ovladač klimatizace. Pokoje zařízeny slušně, nábytek bez jakéhokoliv poškození, sociální zařízení bylo zřejmě nedávno rekonstruováno. Všechny pokoje měly vlastní terasu, byly orientovány směrem do ulice a s výhledem na moře. Poloha hotelu pro všechny, kteří chtěli bezprostředně nasávat atmosféru místa, tak jako my, přímo ideální.
SlužbySlužby hotelu odpovídaly třem hvězdičkám, kterými disponuje, a proto jsme neměli ani žádné přehnané očekávání. Restaurace nebyla součastí hotelu a byla jakoby až za rohem. Byla však situována přímo u moře na vyvýšeném molu a s překrásnými výhledy. Součástí hotelu nebyl ani inzerovaný vnitřní bazén - ten nám však vůbec nechyběl (malé děti jsme sebou neměli). V prostorách hotelu bylo možno se zdarma připojit k internetu pomocí wifi sítě. Jinak obsluha v hotelu i v restauraci velmi ochotná a vstřícná - domluvit se dalo v pohodě německy, popř. anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (15) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.