Plážneupravená, všude z cigaret nedopalky, lehátka poničená, lehal si tam kdo chtěl, bez označení hotelu, prostě místní...
StravaNedostatek skla, nedostatek porcelánu, nebylo si do čeho dávat nápoje,kávu....
Stále kuře, skoro na stejný způsob, bez chuti..., z ovoce meloun, švestka, padančata jablka, u nás tak na pálenku. Rostou jim tam banány,granátová jablka, kupy dalšího ovoce .., nic!!!
Ubytovánípokoj malý, 2 postele a jedno lehátko,stejná cena. Po reklamaci mi byla dána ještě jedna matrace, do postele jsem opatrně postupovala z kratší strany, jinak jsem se tam nedostala,jako malé dítě, po čtyřech. Ale to stávání...paráda.
Na pokoji, 2 skleničky v koupelně, mimochodem i do konce pobytu, ručníky a osušku pro 3 osobu jsem vyžebrala od pokojské, i třetí židli na balkón, to abych nemusela sedět na zemi.Prostě pokojíček až zrak přecházel.
SlužbyJeli jsme na výlet, odjezd v 8.15, personál na snídani nikde, na recepci se snídá, v pohodě. Ať si dole trhnou nohou, po reklamaci, že se asi nenajíme, náprava.