Ramada Resort Side Hodnocení: 4/5
od 6 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 192 Kč za os.
od 7 218 Kč za os.
od 8 450 Kč za os.
od 6 896 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Anetta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
Je třeba se připravit na náročnou procházku z kopce dolů a nahoru, což není tak rušivé, pokud člověk jí třikrát denně. Na pláži jsou lehátka poměrně často, ale jsou důležitá a zdarma. Vždy bylo volné lehátko. Pokud si člověk vybral místo vzadu, nebyl tam ani dav. Hotel má své vlastní malé místo na opalování s lehátky a slunečníky. Nápis Joker a tabule označují tento úsek pláže, který je téměř naproti policii.
Sám mořský břeh je písčitý, jsou tam obrovské vlny a velmi hladové ryby, které kousají pořádně. Pokud má člověk nohy v neustálém pohybu, nekousnou ho.
Personál baru byl velmi milý. V polozakryté restauraci byl obrovský chladicí box, odkud si hosté mohli brát balenou vodu. Důležitá informace! V Turecku je voda obvykle zásaditá, což může způsobovat průjem. Citliví hosté by si měli raději koupit vodu v obchodě a zkontrolovat její pH.
Mohu popsat především tři hlavní jídla. Mezi jídly jsem moc zvláštních svačin neviděl, jen nějaké suché pečivo kolem 16. hodiny. Výběr ovoce nebyl příliš velký. Meloun byl vždy, jablka zřídka, višňový kompot až od druhého týdne. Nemyslím si, že by se podávala typicky turecká kuchyně, ale vždy bylo co jíst. Nikdo nezůstal hladový. Bylo tam spousta druhů salátů. Byl tam nápojový automat a v baru také připravovali vše, co si host přál.
První pokoj se mi nelíbil, ale druhý už ano. Prostorný pokoj s velkým balkonem, výhledem na bazén a moře. Kromě nábytku byl k dispozici trezor, televize, klimatizace. Úklid měl být denní, ale byly dny, kdy nikdo nepřišel, ale druhý den přišli i dvakrát. Ručníky se pravidelně měnily, postel byla pohodlná. Velikost a typ nábytku byly vhodné pro dovolenou. Wifi byla pouze na recepci!!
SlužbyKromě masáže nevím, jestli byla nějaká jiná služba. Možná bych mohl zmínit animaci, která byla hlavně pro ruské a turecké hosty. Ostatní jí vůbec nerozuměli, takže to nebylo příjemné. Škoda. Mohlo by to být také v angličtině a s nižší hlasitostí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea Kutasy
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čekal jsem trochu víc doprava.
Čekal jsem trochu víc doprava.
Pláž je krásná, s velkými vlnami, v této době je docela přeplněná. V části hotelu není sprcha.
StravaStrava byla dost chudá.
UbytováníUbytování bylo vyhovující.
SlužbyInternet na recepci, pokud něco nebylo v pořádku, opravili to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anetta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
Je třeba se připravit na náročnou procházku z kopce dolů a nahoru, což není tak rušivé, pokud člověk jí třikrát denně. Na pláži jsou lehátka poměrně často, ale jsou důležitá a zdarma. Vždy bylo volné lehátko. Pokud si člověk vybral místo vzadu, nebyl tam ani dav. Hotel má své vlastní malé místo na opalování s lehátky a slunečníky. Nápis Joker a tabule označují tento úsek pláže, který je téměř naproti policii.
Sám mořský břeh je písčitý, jsou tam obrovské vlny a velmi hladové ryby, které kousají pořádně. Pokud má člověk nohy v neustálém pohybu, nekousnou ho.
Personál baru byl velmi milý. V polozakryté restauraci byl obrovský chladicí box, odkud si hosté mohli brát balenou vodu. Důležitá informace! V Turecku je voda obvykle zásaditá, což může způsobovat průjem. Citliví hosté by si měli raději koupit vodu v obchodě a zkontrolovat její pH.
Mohu popsat především tři hlavní jídla. Mezi jídly jsem moc zvláštních svačin neviděl, jen nějaké suché pečivo kolem 16. hodiny. Výběr ovoce nebyl příliš velký. Meloun byl vždy, jablka zřídka, višňový kompot až od druhého týdne. Nemyslím si, že by se podávala typicky turecká kuchyně, ale vždy bylo co jíst. Nikdo nezůstal hladový. Bylo tam spousta druhů salátů. Byl tam nápojový automat a v baru také připravovali vše, co si host přál.
První pokoj se mi nelíbil, ale druhý už ano. Prostorný pokoj s velkým balkonem, výhledem na bazén a moře. Kromě nábytku byl k dispozici trezor, televize, klimatizace. Úklid měl být denní, ale byly dny, kdy nikdo nepřišel, ale druhý den přišli i dvakrát. Ručníky se pravidelně měnily, postel byla pohodlná. Velikost a typ nábytku byly vhodné pro dovolenou. Wifi byla pouze na recepci!!
SlužbyKromě masáže nevím, jestli byla nějaká jiná služba. Možná bych mohl zmínit animaci, která byla hlavně pro ruské a turecké hosty. Ostatní jí vůbec nerozuměli, takže to nebylo příjemné. Škoda. Mohlo by to být také v angličtině a s nižší hlasitostí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea Kutasy
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čekal jsem trochu víc doprava.
Čekal jsem trochu víc doprava.
Pláž je krásná, s velkými vlnami, v této době je docela přeplněná. V části hotelu není sprcha.
StravaStrava byla dost chudá.
UbytováníUbytování bylo vyhovující.
SlužbyInternet na recepci, pokud něco nebylo v pořádku, opravili to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Márta Hegedüsné Szekeres
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejhorší dovolená mého života.
Nejhorší dovolená mého života.
Pobřeží je krásné, jen je problém, že je velmi daleko a cesta je únavná. Za lehátka je třeba platit.
StravaJídlo je hrozné, maso jen na obrázku, sója se sójou.
UbytováníDohos, není úklid
SlužbyNic,
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...