Kristína O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Dovolenku v tomto hotely hodnotím maximálnou spokojnosťou z každej strany. V prvom rade chcem poďakovať zamestnankyni CK ktorá nám tento hotel odporučila podľa našich kritérií , bola veeelmi ochotná
Dovolenku v tomto hotely hodnotím maximálnou spokojnosťou z každej strany. V prvom rade chcem poďakovať zamestnankyni CK ktorá nám tento hotel odporučila podľa našich kritérií , bola veeelmi ochotná
Pláž čistá , po celý deň voľne lehatka , pri bazéne stále čistota , pán celý deň chodil a zmyval dlažbu , lehatka voľne tiež po celý deň
StravaStrava veľmi pestrá a bohatá, každý si prišiel si svoje , každý deň čerstvá zelenina, ovocie ,mäsa od výmyslu sveta od grilovaného až po vyprážané, ryby, sushi , každý deň niečo iné či už na obed alebo večeru.
UbytováníUbytovanie maximálna spokojnosť . Resort menší ale veľmi útulný .Čistota na každom kroku izby každý deň upracované uteraky každý deň menené po celom hoteli stále prítomný upratovači
SlužbyPersonál na recepcii a v celom hoteli veľmi ochotní a mili taktiež technici ktorí nám veľmi ochotne pomohli napr.pri zaseknutom kufri
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)















