Ramada Resort Side Hodnocení: 4/5
od 6 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 192 Kč za os.
od 7 218 Kč za os.
od 8 450 Kč za os.
od 7 273 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednoduché ubytování, pokud se k němu dostanete za velmi výhodnou cenu, může být v pořádku. Personál tvořený 2-3 lidmi je opravdu velmi milý a pozorný. Podruhé bych to spíše vynechal.
Jednoduché ubytování, pokud se k němu dostanete za velmi výhodnou cenu, může být v pořádku. Personál tvořený 2-3 lidmi je opravdu velmi milý a pozorný. Podruhé bych to spíše vynechal.
2 minuty chůze, musíme platit za postel. Denní poplatek za 2 postele a jeden slunečník je 20 tureckých lir pro kluky s postelí.
StravaSnídaně: 2 druhy salámu, 2 druhy sýra, rajče, vařené vejce, chléb, müsli, med a z automatu káva a čaj.
Nezanedbal jsem to, opravdu je to takové množství k snídani, ve 3 metrech.
Večeře: 4 druhy zeleninových salátů, 1 polévka, a teď přichází podstata, KAŽDÝ DOSTANE JEDNU MÍSU HOTOVÉHO JÍDLA. Je to chutné, ale s něčím takovým jsem se ještě nesetkal. Například: guláš s tarhoní nebo pečená ryba s bramborami.
Opravdu je blízko písečné pláže. Personál je velmi milý, ale bohužel je jich málo, takže například příbory, šálky atd. jsou špinavé. /jednorázový plastový kelímek by byl mnohem lepší/
Po 4 dnech jsme se dozvěděli, že k pokoji patří i ručník, protože jsme si ho přinesli z chodby z pojízdného stojanu. To není problém, nevadí nám to, koupíme si ho a hotovo. Bez výjimky jen ruští turisté, neznají pojem stání ve frontě, ale to není chyba hotelu.
Nevím, jestli má nějakou službu, protože jsme byli hlavně "mimo dům". Myslím, že žádnou službu nemá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Město je krásné.
Město je krásné.
Krásné je pobřeží, nádherná je promenáda.
StravaJídlo je jednotvárné. Čistota je zde také sporná. Špinavé sklenice a talíře. Při jedné večeři byla podávána zkažená ryba.
UbytováníÚroveň čistoty ubytování je podprůměrná. Do kuchyně chodí všichni, včetně toulavých koček. Kočky spí na stole, u kterého jíme.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Filtrovat recenze
Hana Rolečkova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Myslím,že cestovní agentura by neměla tento objekt nabízet českým turistům, neboť všechen personál byl ruského původu /kazaši, kyrgystáni apod./ a klientela rovněž. To se odráželo jak v úklidu, tak v takových detailech jako je, že místo prostěradla na přikrytí jsme dostali těžký přehoz. Asi jsou rusové na to zvyklí.
Myslím,že cestovní agentura by neměla tento objekt nabízet českým turistům, neboť všechen personál byl ruského původu /kazaši, kyrgystáni apod./ a klientela rovněž. To se odráželo jak v úklidu, tak v takových detailech jako je, že místo prostěradla na přikrytí jsme dostali těžký přehoz. Asi jsou rusové na to zvyklí.
Na pláž to bylo víc než 50 m, jak bylo psáno. Ale šlo to. Lehátka zdarma a dostupná, ovšem hlava na hlavě, mezi lehátky jste si nemohli dát ani nohu. Moře teplé 32 st. vzduch 40 st. poměrně čisté. To bylo nejlepší na tomto zájezdu.Pláž byla dlouhá asi 12 km a podél pláže krásná promenáda, která vedla až do města Side. Je tam plno obchůdků, ale naši Vietnamci mají lepší zboží naž oni. Všechny výrobky mají značkové /tady by jim to celníci zabavili/.
StravaNejhorší co jsme zažili byla strava. Snídaně skromné, ale šlo to. Ovšem oběd a večeře jedna velká hrůza. Celých 12 dní byla dušená zelenina s rýží nebo bulgurem, občas k večeři v tom byly 3 kousky masa. Jen jednou byla bramborová kaše s jakýmsi karbanátkem /nedalo se poznat z čeho je/ a na talíři toho bylo jak pro 2leté dítě. Stále chyběly šálky nebo skleničky. Nebyly ani zákusky ani ovoce. Tak jsme nevěděli jestli se takto vaří v Rusku nebo v Turecku.
UbytováníVila celkově byla hezká, i pokoje.
SlužbyU hotelu byl bazen, okolo dlažba, kterou jenom halabala zametli. Pravidelně tam chodila kočka, která se na tu dlažbu vykadila. Ubrusy špinavé, židle každá jiná.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Město je krásné.
Město je krásné.
Krásné je pobřeží, nádherná je promenáda.
StravaJídlo je jednotvárné. Čistota je zde také sporná. Špinavé sklenice a talíře. Při jedné večeři byla podávána zkažená ryba.
UbytováníÚroveň čistoty ubytování je podprůměrná. Do kuchyně chodí všichni, včetně toulavých koček. Kočky spí na stole, u kterého jíme.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednoduché ubytování, pokud se k němu dostanete za velmi výhodnou cenu, může být v pořádku. Personál tvořený 2-3 lidmi je opravdu velmi milý a pozorný. Podruhé bych to spíše vynechal.
Jednoduché ubytování, pokud se k němu dostanete za velmi výhodnou cenu, může být v pořádku. Personál tvořený 2-3 lidmi je opravdu velmi milý a pozorný. Podruhé bych to spíše vynechal.
2 minuty chůze, musíme platit za postel. Denní poplatek za 2 postele a jeden slunečník je 20 tureckých lir pro kluky s postelí.
StravaSnídaně: 2 druhy salámu, 2 druhy sýra, rajče, vařené vejce, chléb, müsli, med a z automatu káva a čaj.
Nezanedbal jsem to, opravdu je to takové množství k snídani, ve 3 metrech.
Večeře: 4 druhy zeleninových salátů, 1 polévka, a teď přichází podstata, KAŽDÝ DOSTANE JEDNU MÍSU HOTOVÉHO JÍDLA. Je to chutné, ale s něčím takovým jsem se ještě nesetkal. Například: guláš s tarhoní nebo pečená ryba s bramborami.
Opravdu je blízko písečné pláže. Personál je velmi milý, ale bohužel je jich málo, takže například příbory, šálky atd. jsou špinavé. /jednorázový plastový kelímek by byl mnohem lepší/
Po 4 dnech jsme se dozvěděli, že k pokoji patří i ručník, protože jsme si ho přinesli z chodby z pojízdného stojanu. To není problém, nevadí nám to, koupíme si ho a hotovo. Bez výjimky jen ruští turisté, neznají pojem stání ve frontě, ale to není chyba hotelu.
Nevím, jestli má nějakou službu, protože jsme byli hlavně "mimo dům". Myslím, že žádnou službu nemá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...