Turquoise Hodnocení: 5/5
od 15 790 za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Milovníci pláží ocení čistou písečnou pláž poblíž hotelu a teplé, čisté moře s pozvolným vstupem. Hotel nabízí pestrý denní výběr jídel včetně zeleniny a dezertů. Komfortní postele a funkční klimatizace přispívají k pohodlí pobytu. Klidné noční prostředí s nočním klidem od 22 hodin zajistí nerušený odpočinek.
Invy, asistent Invia shrnutí na základě zákaznických recenzí
od 15 790 za os.
od 6 818 za os.
od 9 985 za os.
od 9 959 za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 10 hodnocení)
Průměrné hodnocení počítáme z recenzí zveřejněných za poslední 3 roky.
Tento hotel je 249. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 312 v Side.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025 Napsáno Říjen 2025
Za tu cenu si není na co stěžovat. Hotel je docela průměrný, evidentně za zenitem, ale pohodlná postel a funkční klimatizace jsou plusem.
Pláž je malá, docela přeplněná a plná nedopalků cigaret. Moře je čisté a voda teplá.
StravaSnídaně byly vynikající, každý si mohl vybrat něco pro sebe. Žádné mořské plody, ryby možná dvakrát během našeho 11denního pobytu. Džusy a nápoje z automatu byly slabé a nebyl tam ani snack bar, jak bylo zmíněno v zájezdu. Do hotelu jsme dorazili ve 15 hodin a neměli jsme co jíst. Museli jsme jíst venku. Jediné ovoce byl meloun.
UbytováníNoční ticho ve 22:00, bohužel na protější straně ulice hotel pořádal párty a diskotéku až do pozdního rána.
SlužbyŽádné hotelové služby vůbec.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025 Napsáno Září 2025
Dovolenou jsme si užili, ale bohužel hotel byl spíš pro tureckou klientelu. Moře bylo krásné a čisté. Okolí hotelu - bordel, špína. Centrum Side bylo krásné.
Cca 600m. Pláž i moře čisté, teplé.
StravaZklamání. Už nikdy víc. Nejsme nároční, ale nebyl žádný výběr. A pořád to stejné do kola. Pro děti už vůbec. K snídani tak chleba s marmeládou a to každý den. Nic jiného v nabídce nebylo. Chodili jsme pro jídlo mimo hotel.
UbytováníUcházející
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martina N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025 Napsáno Srpen 2025
Hotel čistý,stále uklizen,jídlo dostačující,chutné,pláž piscita
Pláž písčitá,trošku dal,ale dojít se dá v pohodě,pozvolný vstup do moře,moře hodně teplé,jen plně řas..
StravaStrava v pořádku,dobrá,vždy si aspoň něco vyberete,každý den i menší zmena,spousta zeleniny,zákusků,maso,2 přílohy a polevka
UbytováníRelativně hezké,vybaveni na pokoji starsi,ale funkcni,každý den úklid jak pokoje tak prostor hotelu,bazénu,ciste
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iveta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025 Napsáno Květen 2025
se všemi službami spokojeni, hotel čistý, personál velice ochotný,prostředí pěkné, vyžití pro děti super.
pláž čistá, nedaleko hotelu
Stravadobrý výběr
Ubytovánípervektní, čisto
Službyperfektní
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Daniela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023 Napsáno Září 2023
Katastrofa. Doporučila bych CK, aby hotel ze své nabídky vyjmula. Převažuje turecká a ruská klientela. Velmi mnoho dětí. Velký bordel. Odpadky v bazénu, na stolech, na podlaze ve všech společných prostorách. Všechna venkovní lehátka a všechny židle u bazénu od brzkého rána do pozdních nočních hodin obsazené Turky, nebo aspoň jejich věcmi. Asi aby si Evropan neměl kam sednout. Komunikace s manažerem hotelu jen v turečtině, takže o připravovaných večerních programech např. pro děti neměl člověk šanci se dozvědět. Do centra po plážové promenádě fajn procházka, i když je to zhruba 2,5 km. Do tohoto hotelu již nikdy více a každému koho by napadlo sem jet se to pokusím rozmluvit. Aspoň, že delegátka z CK byla velmi příjemná a milá.
Pláž městská cca 15 minut chůze. Dostačující. Lehátka za poplatek, nebo konzumaci v přilehlé restauraci. Dobrý je podchod pod hlavní 4proudou silnicí. Mnohem lepší je zajet "dolmiší" nebo "šutlem" do plážového klubu COPPA Beach, vzdáleného 3 km od hotelu. Pro klienty hotelu Palm d´Or je vstup zdarma. Pláž písečná i travnatá je čistá, uklizená, moře průzračné. Jídlo i pití dost drahé, ovšem stojí to za to. Velmi pestrý výběr, skvělá kuchyně. Luxusní vybavenost.
StravaStrava chutná, vše dobře ochucené. Bohužel velmi jednotvárná. Jen snídaně, oběd a večeře. Pití po celý den. Žádný odpolední snack.
UbytováníPokoj s balkónem. Vzhledem k tomu, že se sem jde host jen vysprchovat a přespat, tak dostačující. Úklid pravidelně každý den.
SlužbySlužby na velmi nízké úrovni. V jídelně během pěti minut nebyly talíře, ani příbory. Dostávali jsme plastové. Velmi slabá WiFi pouze v lobby baru, stále obsazeném dětmi s mobily. WiFi na pokojích byla zpoplatněná 2 Eura. U 4* hotelu je to ubohost.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Srpen 2023
Začali jsme příliš pozdě, a tak jsme na Divoký den dorazili na ubytování v půl čtvrté ráno.
Moře bylo nádherné, pobřeží čisté. Jen hotelovou pláž jsme nikde nenašli. Chodili jsme tam několik dní, ale nebylo to tam. Volná pláž zůstává. Zeptali jsme se vysídleného průvodce, kde byl, protože jsme nemohli najít jeho odpověď, takže tam možná není.
StravaVýběr nebyl velký, pokud něco došlo, ne vždy byla k dispozici nová várka. Saláty byly chutné a byl velký výběr. Dorty jsou žalostné, ne takové, jaké jsem viděl jinde. Byly to stejné sušenky každý den.
UbytováníKoupelna byla ošuntělá. Neuklízeli pořádně, odpadky se nevysypávaly každý den. Deka byla velmi tuhá, bylo nepříjemné se s ní přikrývat. O náramek jsem prosila jen 3 dny, než jsme ho dostali.
SlužbyKoupil jsem si internet na jeden pokoj a dopadlo to tak, že i na pokoji ho dali jen na 1 telefon. Za pokojový trezor jsem zaplatil ráno ve 22:00 a šel jsem dolů, abych jim řekl, ať ho spustí. Ráno, když jsem platil, řekli, že přijdou do půl hodiny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Jana Miletínová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Září 2012
moc se nám líbilo
písečná,čistá,pěkná
Stravaperfektní
Ubytovánídobré
Službydobré
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...