Ramada Resort Side Hodnocení: 4/5
od 6 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 192 Kč za os.
od 7 218 Kč za os.
od 8 450 Kč za os.
od 7 273 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 9 hodnocení)
Lajos Tóth
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla z hlediska poměru ceny a hodnoty naprosto vyhovující našim požadavkům.
Dovolená byla z hlediska poměru ceny a hodnoty naprosto vyhovující našim požadavkům.
Pláž byla trochu daleko, ale denně jezdil bezplatný autobus, tam a zpět třikrát. Na pláži byly zdarma lehátka a slunečníky. Mořská voda byla čistá a dobré kvality.
StravaVhodné, dostatečně rozmanité.
UbytováníUbytování odpovídalo klasifikaci.
SlužbyBylo to podle našich představ, dostali jsme to, co jsme očekávali. Služba all-inclusive byla dokonalá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S poskytováním služeb jsem byl spokojen,jen po příjezdu jsem byl překvapen,že chtějí zaplatit za klimatizaci když na Vašich stránkách bylo byla napsano s klimatizací...zaplatil jsem 14 € ale po opuštění pokoje se klima vypne takže je použito jen na noc a to je nedostatečné
S poskytováním služeb jsem byl spokojen,jen po příjezdu jsem byl překvapen,že chtějí zaplatit za klimatizaci když na Vašich stránkách bylo byla napsano s klimatizací...zaplatil jsem 14 € ale po opuštění pokoje se klima vypne takže je použito jen na noc a to je nedostatečné
Pláž je od hotelu daleko asi 1,5-2km ale odváží lidi zdarma k pláži v 9.30 a v 10.30 a zpět od 15 do 17.30 po půl hod.takže jsme toho využivali ale nemohli jsme tím pádem využít oběd,jinak pláž nádherná písečná,lehátka se slunečníkem zdarma a jsou i sprchy se záchodem na pláži,bezvadný
StravaStrava je jednodužší sice rozmanitá se zeleninou,maso znají jen kuřecí at grilovane kuř.paličky nebo kousky masa v zelenině,máslo mají občas pár kousku v misce s vodou,jogurty mají v misce hodně kyselé,sladkosti mají dost,ovoce pomeranče,grepy,melouny,káva s automatů je vynikajícívečer je připravena várnice s polévkou do 01h
UbytováníPokoj byl s vybavením,koupelnou,záchodem a balkonem ze kterého je výhled na bazén přes vzrostlé palmy,moc hezké...
SlužbyMusím vyzvednout starostlivost p.Petry Kločkové která nás ubytovala po příletu a informovala o zájezdech a dalších informacích k dovolené
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Miloslav Suk
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby odpovídají ceně zájezdu. Při odjezdu, v brzkých ranních hodinách, jsme byli /bez jakéhokoliv upozornění/ odvezeni na jiný terminál. Ten správný je vzdálen několik km. Je nutné dojet taxikem. Toto způsobilo naši dezorientaci a další obtíže. Bez dobré znalosti anglického jazyka tam sedíme dodnes.
Služby odpovídají ceně zájezdu. Při odjezdu, v brzkých ranních hodinách, jsme byli /bez jakéhokoliv upozornění/ odvezeni na jiný terminál. Ten správný je vzdálen několik km. Je nutné dojet taxikem. Toto způsobilo naši dezorientaci a další obtíže. Bez dobré znalosti anglického jazyka tam sedíme dodnes.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdeněk Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na tuto dovolenou jsem jel s rozpaky - tříhvězdový hotel All Incl. v Turecku..., byl jsem mile překvapen, poměrně pestrá strava, která byla doplňována, denní úklid pokojů, stejně také pořádek.u bazénu. Zde 2 výtky - chování pubertální mládeže z Německa, příliš hlasitá celodenní hudba u bazénu...
Na tuto dovolenou jsem jel s rozpaky - tříhvězdový hotel All Incl. v Turecku..., byl jsem mile překvapen, poměrně pestrá strava, která byla doplňována, denní úklid pokojů, stejně také pořádek.u bazénu. Zde 2 výtky - chování pubertální mládeže z Německa, příliš hlasitá celodenní hudba u bazénu...
Na pláž doprava mikrobusem - malá komplikace, ale s tím jsme počítali, ale zde lehátka a deštníky zdarma!, moře čisté, poměrně větrno, ale to nelze zajistit, voda slaná:-)
StravaViz výše - strava poměrně pestrá.
UbytováníUbytování solidní.
SlužbySlužby v pohodě - vstřícný přístup personálu.
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S poskytováním služeb jsem byl spokojen,jen po příjezdu jsem byl překvapen,že chtějí zaplatit za klimatizaci když na Vašich stránkách bylo byla napsano s klimatizací...zaplatil jsem 14 € ale po opuštění pokoje se klima vypne takže je použito jen na noc a to je nedostatečné
S poskytováním služeb jsem byl spokojen,jen po příjezdu jsem byl překvapen,že chtějí zaplatit za klimatizaci když na Vašich stránkách bylo byla napsano s klimatizací...zaplatil jsem 14 € ale po opuštění pokoje se klima vypne takže je použito jen na noc a to je nedostatečné
Pláž je od hotelu daleko asi 1,5-2km ale odváží lidi zdarma k pláži v 9.30 a v 10.30 a zpět od 15 do 17.30 po půl hod.takže jsme toho využivali ale nemohli jsme tím pádem využít oběd,jinak pláž nádherná písečná,lehátka se slunečníkem zdarma a jsou i sprchy se záchodem na pláži,bezvadný
StravaStrava je jednodužší sice rozmanitá se zeleninou,maso znají jen kuřecí at grilovane kuř.paličky nebo kousky masa v zelenině,máslo mají občas pár kousku v misce s vodou,jogurty mají v misce hodně kyselé,sladkosti mají dost,ovoce pomeranče,grepy,melouny,káva s automatů je vynikajícívečer je připravena várnice s polévkou do 01h
UbytováníPokoj byl s vybavením,koupelnou,záchodem a balkonem ze kterého je výhled na bazén přes vzrostlé palmy,moc hezké...
SlužbyMusím vyzvednout starostlivost p.Petry Kločkové která nás ubytovala po příletu a informovala o zájezdech a dalších informacích k dovolené
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Lászlóné Bérces
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jeli jsme s velkou rodinou (16 osob), velmi jsme si to užili.
Jeli jsme s velkou rodinou (16 osob), velmi jsme si to užili.
Pláž byla trochu daleko, ale bezplatný autobus nás vozil (odpoledne do půl druhé s třemi odjezdy) z hotelu na pláž a zpět (dva odjezdy odpoledne ve čtyři a v pět hodin). Pěšky by to v horku a na přímém slunci byla asi půlhodinová cesta, která by byla těžko snesitelná (nebyla zde vybudovaná cesta vedoucí na pláž). Na pláži byly lehátka a slunečníky k dispozici zdarma pro hosty hotelu. Plážový bufet byl poměrně drahý, je třeba s tím počítat. Pláž je písečná, proto je voda čistá, ale není průhledná. Moře bylo velmi příjemně teplé, asi 29 stupňů. Na pláži je k dispozici spousta programů, například tandemové seskoky, výlety lodí a podobně.
StravaStrava byla dobrá. Bylo tam spousta druhů salátů, omáček a typických tureckých jídel. V restauraci bylo legrační, že kdykoliv se náš talíř vyprázdnil a všimli si toho, hned ho odnesli. Takže pokud jsme chtěli ještě něco ochutnat, museli jsme si vzít nový talíř. Ovoce bylo vždy k dispozici (ráno, ve dne, večer). V restauraci bylo možné snídat od půl osmé do půl jedenácté, obědvat od dvanácti do dvou a večeřet od sedmi do devíti. Mezi těmito časy byla restaurace zavřená, ale u baru u bazénu byl kávový a čajový automat, který bylo možné používat celý den. Co nám ale nevyhovovalo u all-inclusive služby bylo, že bar u bazénu byl otevřený od 10 hodin dopoledne do půlnoci s neomezenou konzumací místních alkoholických i nealkoholických nápojů zdarma, ale po 23. hodině se v baru muselo za všechno platit. Hosté, kteří chtěli pít i po 23. hodině, si deset minut před zavřením objednali ještě tři nápoje na osobu s tím, že si je vypijí ještě hodinu a že se nápoje za hodinu nezahřejí. Vedoucí restaurace a baru se však každý večer v 22 hodin objevil u baru a sledoval hosty, kolik pijí, a před pár minutami před 23. hodinou upozorňoval přicházející hosty, že každý může objednat jen jeden nápoj, nebo proč si ještě objednávají, když u stolu mají ještě nevyužité nápoje. Tento vedoucí a jeho chování vyvažovala laskavost zaměstnanců. Podle našeho názoru by si nikdo nestěžoval, kdyby bar zavíral v 23 hodin a nebyl ještě hodinu otevřený s placeným občerstvením.
UbytováníUbytování bylo rodinné, byli jsme ubytováni v malých třílůžkových pokojích. V pokojích bylo možné požádat o klimatizaci (za kterou se platilo). Ne ve všech pokojích fungovala správně, ale byla vrácena pouze částka za den, kdy jsme to nahlásili.
V některých pokojích nebyl dostatečný tlak vody v koupelně, což způsobovalo určité nepříjemnosti při sprchování.
Je třeba dávat pozor, abyste na dvoře hotelu kolem bazénu nic nezapomněli (např. nafukovací matraci, pantofle atd.), protože druhý den už to tam nebude a bohužel to ani nenajdou (takto nám zmizely 2 matrace).
Personál hotelu je velmi milý a přátelský, mají rádi Maďary.
Pokoje jsou uklízeny denně, ručníky se mění každý den, ale nikdo by si neměl brát bílý plážový ručník, protože ho smíchají s hotelovými ručníky (my jsme tak přišli o 2 velké bílé koupací ručníky, které byly smíchány s hotelovými, odneseny do praní a už se neobjevily).
V hotelu jsou všude (v hale, na každém patře, u bazénového baru, v restauraci) umístěny automaty na vodu, takže je vždy k dispozici čerstvá, studená pitná voda.
V hotelu byla klimatizace a trezor za poplatek, a bazén na dvoře bylo možné používat zdarma (bohužel pouze do 19 hodin). Zdarma Wi-Fi v hale. Protože jsme byli v malém hotelu, večerní programy (břišní tanec, turecký večer, karaoke atd.) se konaly v okolních hotelech nebo restauracích.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...