Galeri Resort Hodnocení: 5/5
od 12 790 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 790 Kč za os.
od 7 244 Kč za os.
od 6 518 Kč za os.
od 8 575 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 014 hodnocení)
Petr Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená, v tomto hotelu jsme byli již podruhé, opět naprostá spokojenost.
Krásná dovolená, v tomto hotelu jsme byli již podruhé, opět naprostá spokojenost.
Pláž krásná, čistá, lehátka s matracemi a slunečníky zdarma. Moře teplé, průzračné, krásně byly vidět rybičky a malí rejnočci.
StravaStrava byla rozmanitá, hlavně obědy a večeře. Snídaně byly slabší, menší výběr. Odpolední snack ve formě sladkých piškotových řezů a sušenek, káva.
UbytováníKrásný pokoj s výhledem na bazén a moře.
SlužbyPokoj byl každý den uklizený, doplněný toaletní papír, čistě povlečeno.
Byla tato recenze užitečná? (21) (1)
Markéta Polcerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná odpočinková dovolená,moc jsme si to užili
Krásná odpočinková dovolená,moc jsme si to užili
Pozvolný vstup do moře,pláž hned u hotelu jen ji občas uklidit
StravaBohatý výběr salátů,zákusků,ovoce,jen menší výběr masa
UbytováníPokoj menší,ale utulný. Denně čistě uklizeno
SlužbySlužby hotelu dobré
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Pláž se slunečníky ihned pod hotelem, po pár schůdcích vstup do moře, tam by to chtělo občas uklidit
StravaSpokojenost, nestěžovali jsme si, výběr z mnoha druhů jídel, čisté ubrusy, rychlý úklid a prostření stolů pro další strávníky, usměvaví a milí číšníci
UbytováníPříjemný klidný hotel
SlužbyRychlé ubytování bez dlouhého čekání, každý den uklizeno, čisté ručníky, příjemný personál
Byla tato recenze užitečná? (14) (3)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pěkná dovolená, vše bez problémů.
pěkná dovolená, vše bez problémů.
velmi pěkná, čistá, blízko hotelu.
Stravachutná, ale velmi malý výběr. Jídlo se často opakovalo, nabídka omezená. Málo ovoce.
Ubytovánívelmi čisté, pokoje prostorné, v bezprostřední blízkosti pláže
Službyhotel je menší, tudíž nabízí méně služeb oproti větším hotelům. Nižší cena za zájezd odpovídá službám hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Antonín Navrátil
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojení
Byli jsme spokojení
Přistup do moře perfektní.moře čisté,prostředi pěkné
StravaStrava byla chutná ale vyběr malý.
UbytováníBylo dobré
SlužbyDojem byl dobrý,služba hotelu ,byla taky dobrá
Byla tato recenze užitečná? (6) (1)
Monika H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do destinace Avsallar-Incekum jsem se chtěla podívat kvůli krásnému pobřeží. Splnilo to mé očekávání. Jednalo se už o období, kdy sezóna končí. Místo ne moc vhodné pro děti, v říjnu skluzavky již mimo provoz. Tři dětské bazénky, kromě jednoho, udržované, velký bazén v pořádku, jen studená voda. To mi nahradilo teplé moře. Bazén jsem ani jednou nevyužila.
Pro mě krásný relax, počasí teplé. A nepřijela jsem se přejídat.
Doporučení pro nespokojence: Příště jeďte do jiného hotelu a určitě si připlatíte.
Do destinace Avsallar-Incekum jsem se chtěla podívat kvůli krásnému pobřeží. Splnilo to mé očekávání. Jednalo se už o období, kdy sezóna končí. Místo ne moc vhodné pro děti, v říjnu skluzavky již mimo provoz. Tři dětské bazénky, kromě jednoho, udržované, velký bazén v pořádku, jen studená voda. To mi nahradilo teplé moře. Bazén jsem ani jednou nevyužila.
Pro mě krásný relax, počasí teplé. A nepřijela jsem se přejídat.
Doporučení pro nespokojence: Příště jeďte do jiného hotelu a určitě si připlatíte.
Pláž nádherná, moře luxusní, teplé asi 26 st., voda průzračná. Velmi pozvolný přístup do moře. Občas vlny, ale ne vysoké. Kromě nedopalků od cigaret také plastové kelímky, papírové obaly. Bohužel, to vyprodukovali hosté. Škoda, že tam není více nádob na odpad.
Ale mně, kuřačce, nebylo zatěžko dojít s oharkem a odpadem do té jedné popelnice.
Na pláži je několik sprch a převlékárna.
Opět, vzhledem k tomu, že se jednalo o poslední turnus v říjnu, jídelna otevřena zhruba z jedné třetiny, tam čistota vzorná, místa dost pro všechny strávníky. Pestrost stravy dobrá, výběr adekvátní k počtu strávníků. Vždy se dalo vybrat a dostatečně pojíst. Několik Čechů ale nepochopilo, že se hotel chová ekonomicky. Asi se přijeli přejídat Maso, které jsem ani nemusela, bohatě nahradila dušená zelenina, chutně upravená. K tomu denně těstoviny s omáčkou a pizza.Výběr zákusků dostatečný, odpoledně snack sušenky a zákusky. Sice z automatů, ale výběr dobré kávy a nealko nápojů dostatečný. Mohli jsme si vybrat pohárky jak skleněné, tak plastové. Na pláž rozhodně ne sklo.
UbytováníV základní ceně ubytování na stranu hotelu, kudy vede rušná čtyřproudá magistrála. Vhodné možná pro lidi, kteří mají dobrý spánek a nepotřebují v noci větrat. Vyplatilo se mi uhradit příplatek pro pokoj na mořskou stranu, kde sice ve vedlejším hotelu (Pegasos) probíhaly rušné animace i do pozdních nočních hodin, ale pak se dalo spát při otevřeném okně. Pokoje vesměs stejné, asi všude dvoulůžko a jedna postel. Úklid v pořádku, denně.
SlužbyPersonál ochotný, našly se však výjimky. Používání mobilních telefonů pro zábavu bylo všudypřítomné. Pokud mě obsloužili, nevadilo mi to. Víc mi však vadilo jednání jednoho rádoby šéfa. V době výdeje jídla pro hosty se klidně vmísil mezi ně a nabíral si jídlo. Pracovala jsem také v hotelu a toto chování je zcela nepřípustné. Večer pak v baru s mladým personálem v prostoru pro hosty nejenže sledoval televizi, ale provozoval i karetní klání. Dost nevkusné.
Zhruba čtyři dny před uzavřením hotelu začali sklízet z pláže lehátka a slunečníky, předposlední den i popelnice.
To mi nevadilo, opět, místa dost pro hosty. Více nám však vadilo, že asi čtyři dny před koncem přestali pečovat o společné toalety u baru, u restaurace i u bazénu. Všude přeplněné odpadkové koše, toaletní papíry po zemi, pokud vůbec nějaké doplnili. Při posezení u baru jsme si nosili svoje.
Byla tato recenze užitečná? (13) (0)
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel starší, není moc udržovaný, na pokoji čisto ale pokoj byl cítit kouřem, přestože jsme celé dny větrali a měli otevřeno - nakonec si zvyknete. Měli jsme připlacený výhled na moře - takže to bylo velké plus. Úklid dostatečný, výměna prádla a ručníků denně. Okolí hotelu a zahrada málo udržované-zřejmě konec sezony. Šokující stav lehátek a matrací - nikde jsem nezažila takovou špínu, rozbitá lehátka nikdo nevyměnil, matrace roztrhané a špinavé.
Nejsme nároční ale toto bylo fakt nehorší z pobytu. Chtěli jsme odpočinek, sluníčko a teplé moře a to jsme měli,ale už bych sem nikdy nejela ani pobyt nedoporučila. před 4 roky v hotelu Pegasos hned vedle byl pobyt fantastický , luxusní - nesrovnatelný.
Hotel starší, není moc udržovaný, na pokoji čisto ale pokoj byl cítit kouřem, přestože jsme celé dny větrali a měli otevřeno - nakonec si zvyknete. Měli jsme připlacený výhled na moře - takže to bylo velké plus. Úklid dostatečný, výměna prádla a ručníků denně. Okolí hotelu a zahrada málo udržované-zřejmě konec sezony. Šokující stav lehátek a matrací - nikde jsem nezažila takovou špínu, rozbitá lehátka nikdo nevyměnil, matrace roztrhané a špinavé.
Nejsme nároční ale toto bylo fakt nehorší z pobytu. Chtěli jsme odpočinek, sluníčko a teplé moře a to jsme měli,ale už bych sem nikdy nejela ani pobyt nedoporučila. před 4 roky v hotelu Pegasos hned vedle byl pobyt fantastický , luxusní - nesrovnatelný.
Přístup do vody pozvolný, moře krásné a teplé i v tuto dobu. Hotelová pláž neudržovaná, lehátka rozbitá a velmi špinavá, nikdo o ně nepečuje.Plus- plážový bar na pití a kávu, naprosto nevhodné kelímky, které byly tak tenké, že po uchopení se hned promáčkly a polovina obsahu vyšplíchla.
StravaKonec sezony - malý výběr který byl den ode dne menší, na 4* hotel naprosto nedostatečný. Samozřejmě vždy jsme se najedli, není to o hladu ale na dovolené ve 4* hotelu očekáváte něco jiného. Uvařená jídla ale byla dobrá, chutná, Velký výběr salátů, ovoce ke konci téměř žádné., polévky velmi dobré.
UbytováníHotel starší, společné prostory strohé,ponuré. Pokoje malé ale čisté, náš zakouřený, výhled k moři luxusní
SlužbyŽádné jsme nevyužili ale ani nezaznamenali, žádný program na hotelu neprobíhal.
Byla tato recenze užitečná? (7) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...