Xeno Eftalia Resort Hodnocení: 4/5
od 7 638 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 638 Kč za os.
od 6 111 Kč za os.
od 7 909 Kč za os.
od 8 353 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Květoslava Betešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tak jako na celém pobřeží - lehátko vedle lehátka, k dispozici slunečník - vše zadarmo.
Dle pokynů měla být jak u baru, tak i na pláži svačinka - zde nic. Vše pouze zaplatit a to platilo pro všechny klienty z hotelu Victoria
All Inclusive absolutně neexistovalo - strava jednotná 3x denně, nápoje pouze nealko v baru u bazénu,
svačinka žádná, ovoce jen u oběda, bar na pláži nebyl pro nás přístupný, jen za peníze (týká se i obyčejné vody). Strava vůbec nebyla pestrá - stále seopakovala, za celý pobyt 2x pudink po večeči jinak vůbec nic. Na stolech saláty, které před jídlem pokropili, chléb nejprve strarý, poté donesli čerstvý.
Měla jsem pocit, že jsem celkově na odvykací kůře. ( A to nejen já - reklamační list psali všichni klienti v tomto hotelu)
Hotel Victoria - ubytování, asi se jich nás sželelo oproti jiným velmi dobré, okolí pěkné, bazén čistý - bez problému
SlužbyTak, jak výše uvedeno - úklid na pokojích dobrý, bazén pěkný, čistý, obsluha odporná, vůbec jste nepoznal kdo je a není personál. Špinaví, neupravení, spávali v recepci apod.
Velký mezičac mezi jednotlivými jídly snídaně 7,30-8,00hod, oběd 12,30-14,30hod. večeře 19,30-21,30hod. Na jídlo jste musel brzy později již nic nebylo. Všude fronty několik desítek metrů i více
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Květoslava Betešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tak jako na celém pobřeží - lehátko vedle lehátka, k dispozici slunečník - vše zadarmo.
Dle pokynů měla být jak u baru, tak i na pláži svačinka - zde nic. Vše pouze zaplatit a to platilo pro všechny klienty z hotelu Victoria
All Inclusive absolutně neexistovalo - strava jednotná 3x denně, nápoje pouze nealko v baru u bazénu,
svačinka žádná, ovoce jen u oběda, bar na pláži nebyl pro nás přístupný, jen za peníze (týká se i obyčejné vody). Strava vůbec nebyla pestrá - stále seopakovala, za celý pobyt 2x pudink po večeči jinak vůbec nic. Na stolech saláty, které před jídlem pokropili, chléb nejprve strarý, poté donesli čerstvý.
Měla jsem pocit, že jsem celkově na odvykací kůře. ( A to nejen já - reklamační list psali všichni klienti v tomto hotelu)
Hotel Victoria - ubytování, asi se jich nás sželelo oproti jiným velmi dobré, okolí pěkné, bazén čistý - bez problému
SlužbyTak, jak výše uvedeno - úklid na pokojích dobrý, bazén pěkný, čistý, obsluha odporná, vůbec jste nepoznal kdo je a není personál. Špinaví, neupravení, spávali v recepci apod.
Velký mezičac mezi jednotlivými jídly snídaně 7,30-8,00hod, oběd 12,30-14,30hod. večeře 19,30-21,30hod. Na jídlo jste musel brzy později již nic nebylo. Všude fronty několik desítek metrů i více
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.