Miroslava G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Do hotelu jsme se vratily po předchozích skvělých zkušenostech a opět jsme byly nadšené.
Do hotelu jsme se vratily po předchozích skvělých zkušenostech a opět jsme byly nadšené.
Pláž písčitá - cca 30m od hotelu, moře průzračné, slunečníků se stolečky dostatek.
StravaStrava skvělá rozmanitá - středoevropská, turecká, mexická, japonská.... Velké množství zeleniny a ovoce, saláty, ryby, zákusky, zmrzliny. Vše stále doplňováno.
UbytováníUbytování krásné, čisté, s výhledem na moře i poslechem jeho nočního "šplouchání". Vše funkční - klima, fén, lednice - každý den doplňována.
SlužbyMimo běžný každodenní úklid pokoje a všech částí hotelu je každý den prováděn i úklid pláže - úprava hráběmi a několikát denně vynášeny odpadky z nádob, které jsou u každého slunečníku. Čisté ručníky a každý třetí den nové povlečení jsou zde samozřejmostí, tak, jako každodenní výměna plážových osušek. Personál velmi vstřícný, usměvavý.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







