od 25 590 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 101 682

Poloha

Hotel Yotel New York se nachází v samém srdci New Yorku dva bloky od Times Square. Hotel se 669 pokoji poskytuje podobnou úroveň stylového a přesto dostupného ubytování. Stejně jako v letištních Yotelech přivítá hosty self check-in velmi rychlý samoobslužný způsob registrace do hotelu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří 669 pokojů, nejprostornější otevřená hotelová terasa ve městě, restaurace, self check-in, Yobot.

Ubytování

K dispozici je 669 pokojů, které spolunavrhovali i konstruktéři letadel tak, aby do malého prostoru bylo možné vtěsnat všechen komfort. Nejlepší VIP dvoupokojové apartmá nabízí na rozloze 120 m2 180° výhled, kulatou prostornou postel, počítač Apple, jídelní stůl, který si mohou hosté přeměnit v kulečníkový, kuchyňku, pokoj s gaučem a velkou televizí, prostornou koupelnu. Apartmá je obklopeno terasou o rozloze 100m2 s možností relaxace ve venkovní vířivce s výhledem na manhattanské ulice.

Strava

V hotelu je umístěna restaurace restauratéra Rircharda Sandovala ve velmi společenském stylu. V restauraci Dohyo (pojmenované podle kruhu, ve kterém bojují zápasníci sumo) jsou umístěny dlouhé stoly s polštářky, podobné japonskému stolování, a návštěvníci tak mohou snadno sdílet svá jídla latinsko-asijské kuchyně dohromady.

Služby

Stejně jako v letištních Yotelech připojíte svůj iPod do techno stěny a počítač na super silné wifi. Zvláštností tohoto hotelu je ukládání zavazadel při brzkém check-inu nebo při pozdějším odjezdu z hotelu operuje jej pouze robot tzv. Yobot. Yotel píše svůj vlasní blog, kde doporučuje všechny události, které by nám v New Yorku neměly utéct (umění, design, technologie, nákupy).

Informace o hotelu

  • Klimatizace ano
  • TV ano
  • Fitness ano
  • Bar ano
  • Hotelová restaurace ano
  • Nonstop recepce ano
  • Wifi zdarma ano

Destinace

Doprava letecky

03:15 h

Popis

Bezpochyby nejvíce vzrušující a pulsující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Broadwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building, a především sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem ducha celé Ameriky. New York je hlavním městem amerických snů a živoucí legenda, která nikdy nespí. Na přání zajistíme v New Yorku pro individuální klienty a skupiny česky mluvícího průvodce a transfery z letiště do hotelu na Manhattanu a další kombinace.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 03:15

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 21 °C