Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Bloomsbury

Velká Británie, Londýn

Více o ubytování

od 19 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 104 577

Cena zahrnuje

* leteckou přepravu Praha - Londýn- Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený početnocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje

* příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li nejnižší knihovací třída v době objednávky vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí

Poloha

Bloomsbury Hotel se nachází v srdci divadelní čtvrti, v pěší vzdálenosti od většiny divadel v Londýně. Stanici metra Tottenham Court Road a Britské muzeum dělí od hotelu jen 200 metrů. Náměstí Leicester Square, čtvrť Covent Garden a nákupní ulice Oxford Street leží do 10 minut pěšky od ubytování. Mezinárodní nádraží St. Pancras, odkud jezdí i vlaky Eurostar, je vzdálena 10 minut jízdy.

Vybavení hotelu

V hotelu Bloomsbury se můžete stravovat v restauraci Club Bar & Dining Room nebo v zařízeních Dalloway Lounge a Dalloway Terrace, které jsou otevřena denně od 7:00. Terasa má zatahovací střechu v odlehlé části. Camden je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: divadlo, nakupování a zábava.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje v hotelu Bloomsbury mají luxusní ložní prádlo, nadýchané župany, přezůvky, TV s plochou obrazovkou, bezplatné toaletní potřeby značky Aromatherapy Associates, Nespresso přístroj na kávu, iPod dockovací stanici, wifi připojení k internetu zdarma.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec