Sylvia S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Prijemny personal, krasne miesto, indicky ocean teply 35°. Pre mna raj na zemi
Prijemny personal, krasne miesto, indicky ocean teply 35°. Pre mna raj na zemi
Nadherny biely piesok, cistucke. Ocean teplucky. Kazde rano a v doobednych hodinach bol odliv, ale to nam vobec neprekazalo. Zatial sme sa slnili. Na plazi ochranka aby sa pradavajuci nedostali do rezortu. Ty boli dost otravny, no viem ich pochopit. Chceli si zarobit, kedze platy su tam velmi nizke.
StravaVelmi chutna strava, rozmanita. Je si z coho vyberat.
UbytováníUtulna izba, kazdy den upratana a kazdy den inak nachystana postel.
SlužbyPersonal priatelsky, vtipny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





























