Penzión MISTRAL III Bulharsko, Primorsko, Primorsko
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vendula Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pan domácí byl skvělý,viděli jsme ho asi 2x. Celková vzdálenost od pláže byla vyhovující...pro někoho by se mohla zdat cesta na pláž dlouhá. My jsme chodili do městečka na snídani a poté na pláž. Doporučuji pro rodiny s dětmi protože vzdálenost od rušného centra je dostačující a slavící turisté neruší.:)
Pan domácí byl skvělý,viděli jsme ho asi 2x. Celková vzdálenost od pláže byla vyhovující...pro někoho by se mohla zdat cesta na pláž dlouhá. My jsme chodili do městečka na snídani a poté na pláž. Doporučuji pro rodiny s dětmi protože vzdálenost od rušného centra je dostačující a slavící turisté neruší.:)
Přístup k pláži prima, bohužel i tady je vidět,že lidi jsou zkrátka dobytek... Na pláži budete ležet mezi spoustou nedopalků z cigaret. jinak je jižní pláž udržovaná v čistotě. Co se týká pláže severní,je to mnohem horší...
V Bulharsku jsem byla před čtyřmi lety před dvěma lety a letos. Bohužel se do značné míry rozšířily placené slunečníky a lehátka,takže pokud nemáte zájem o tuto službu,nachodite spoustu kroků než najdete místo,kde se utábořit. Co se týká cen,určitě doporučuji nakoupit jak jídlo tak suvenýry co nejdále od pláže a hlavní třídy. Stačí pár metrů a cenový rozdíl je dost znát. (Např. Pletené copy vás na hlavní třídě vyjdou na 45 leva,kdežto mimo tuto třídu na 20 leva)
Zájezd jsme měli bez stravy.stravovali jsme se v restauracích,které až na pár výjimek chválím...jedinou výtkou je doba od objednání do přinesení jídla...je vidět,že tady mají na vše dost času a nikam se nespěchá:)
UbytováníApartmán byl světlý, pěkný...co mě však zarazilo byl fakt,že za celý pobyt se uklízelo pouze v chodbičce mezi pokoji. V pokoji neuklízej nikdo. Odpadky byly pravidelně vynášeny až na neděli,kdy se zkrátka nedělá.
Penzion disponuje WiFi připojením...bohužel toto připojení nefunguje,protože router je umístěn na verande a náš pokoj byl v posledním patře a navíc orientován na druhou stranu,takže doporučuji zakoupit data vašeho mobilního operátora.
WiFi nefunguje,pokoje se neuklízí. Každý pokoj má smetáček a lopatku takže si uklidte sami:)
Zdeňka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla úžasná, penzion Kolev se nachází nedaleko místního supermarketu,autobusového nádraží a aquaparku v tiché a klidné lokalitě.
Pokud pojedeme příště, vybrali bychom si asi opět.
Dovolená byla úžasná, penzion Kolev se nachází nedaleko místního supermarketu,autobusového nádraží a aquaparku v tiché a klidné lokalitě.
Pokud pojedeme příště, vybrali bychom si asi opět.
Pláž byla čistá,místo pro lidi bez slunečníku na severní pláži dostačující.
Pohybovali jsme se převážně zde.Pokud k večeru foukal vítr,dělají se větší vlny, vhodné spíš pro větší děti, což nám ale vyhovovalo.
Na jižní pláži jsme byli jen 2x,pokud si sednete u moře před slunečníky hned vás vyhazují, místo pro lidi bez zaplacení slunečníku mizivé,přeplněno...
Je zde ale vstup do moře výhodný pro rodiny s malými dětmi,postupný a pozvolný...
Stravovali jsme se sami,jídlo je tam laciné, takže jsme nebyli jsme omezováni časovým výdejem stravy,mohli jsme si dovolit jezdit místními mini busy po okolí....až do večerních hodin.
UbytováníPokoj byl vybaven podle popisu.Rychlovarná konvice,TV,lednice,hrnečky, jen nás překvapilo oproti jiným ubytováním, že se toaletní papír házel do malého koše a ne do toalety....Koš pokojská po prvním dnu nevynesla,tak jsme jí ho dali k hlavnímu koši,tak byl vynesen.
Pokud jsme tak neučinili, nestálo pokojské za námahu ho vynést....Vynesli jsme si ho několikrát sami.
Úklid probíhal týden,pak paní usoudila, že ho asi již nepotřebujeme...škoda.
Možná je do budoucna nutná domluva s pronajímatelkou nebo upozornění zástupcem CK...nevíme.
Komunikace s majitelem a nejspíše jeho dcerou v AJ výborná.
Martina Doležalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rodinný penzion, hvězdičky si netroufnu odhadnout, ale náš pokoj byl jednoduše a dostatečně zařízený, čistý, s obrovskou terasou. Na pokoji funkční klimatizace, lednička, varná konvice, dostatečně velká skříň, postele pohodlné (koupelnové ručníky, povlečení, ve skříni byly i deky, pokud by někomu byla zima). V jiném patře je malá kuchyňka se základním vybavením (potřebovala jsem jen vývrtku, na jídlo jsme chodili jen do restaurací a bister). Penzion je umístěn v samém centru Primorska, takže ideální pro někoho, kdo chce večer chodit na diskotéky a do barů ;-) - to sebou nese i hluk z okolí do brzkých ranních hodin, ale nebylo to tak strašné, aby se nedalo spát. Koupelna (umyvadlo + sprcha) malá s wc dohromady. Na dvorku je posezení s grilem. Dole v chodbě jsou pro hosty k dispozici slunečníky na pláž (zapůjčení zdarma). Každý den základní úklid, 1x uprostřed týdnu nové ručníky.
Rodinný penzion, hvězdičky si netroufnu odhadnout, ale náš pokoj byl jednoduše a dostatečně zařízený, čistý, s obrovskou terasou. Na pokoji funkční klimatizace, lednička, varná konvice, dostatečně velká skříň, postele pohodlné (koupelnové ručníky, povlečení, ve skříni byly i deky, pokud by někomu byla zima). V jiném patře je malá kuchyňka se základním vybavením (potřebovala jsem jen vývrtku, na jídlo jsme chodili jen do restaurací a bister). Penzion je umístěn v samém centru Primorska, takže ideální pro někoho, kdo chce večer chodit na diskotéky a do barů ;-) - to sebou nese i hluk z okolí do brzkých ranních hodin, ale nebylo to tak strašné, aby se nedalo spát. Koupelna (umyvadlo + sprcha) malá s wc dohromady. Na dvorku je posezení s grilem. Dole v chodbě jsou pro hosty k dispozici slunečníky na pláž (zapůjčení zdarma). Každý den základní úklid, 1x uprostřed týdnu nové ručníky.
k jižní pláži 2minuty (cca 100m), jen seběhnout z pár schodů, do přístavu 3minuty. K severní pláži 500m ulicí plnou bister a restaurací, takže po cestě na pohodu snídaně. Z pláže na penzion a zpět (když jsme si něco zapomněli) normální chůzí to bylo 12minut. Severní pláž se nám zdála lepší - čistší, větší vlny, více prostoru. Za poplatek velké množství slunečníků a lehátek za 18Leva (vše po 6Leva, takže třeba jen slunečník a jedno lehátko 12L, jen slunečník 6L), bary a bistra na pláži na každém kroku, ceny nižší než v ČR.
StravaPenzion Vanja nenabízí stravování. V restauracích se většinou nedá platit kartou, ceny do 10L za jakékoliv jídlo. V obchodech 2,5l cola stála 2,5Leva, osminka pizzy 2,5Leva, prostě ceny úplně v pohodě. V bance kurz (Leva/EUR) 1,93, ale tam byla vždy velká fronta, ve všech jiných směnárnách (na každém kroku) 1,90. CZK tam nevyměníte. Výběr z bankomatu jsem nepotřebovala, takže poplatek nevím. Banka, lékárna, drogerie, potraviny - vše v řádech desítek metrů od penzionu.
UbytováníDomácí rozumí perfektně česky, je velice milá a ochotná. Takové sluníčko. I když jsme měli odlétat až večer, nechala nás ubytované až do odpoledne, abychom se mohli po příchodu od moře ještě osprchovat a sbalit. Celý týden se o nás skvěle starala.
Petr Beránek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vynikajici dovolena ubytovani kousíček od more primorsko je super naprosta spokojenostnemam co rict
vynikajici dovolena ubytovani kousíček od more primorsko je super naprosta spokojenostnemam co rict
pension vanja 70 m od plaze mista dostatek jidl i pivo na plazi za bezva ceny
Stravastrava byla na nase naklady duvod¨-bulharsko je levnejsi nez u nas a radi jime co si vybereme sami
Ubytovánínení co psat ubytovani na jednicku miluju bulharsko
Službypension a na 100 procent
Radomíra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Soňa P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělý zážitek
Skvělý zážitek
Plaž čistá, většinou byl volný slunečník, moře teplé ale velké vlny, na plavání to nebylo ale na skotačení ideální
StravaJídlo dobré, možnost levného stravování v nedalekých restauracích
UbytováníJednoduché ubytování splnilo všechny naše požadavky
SlužbySpokojenost
Hana N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
měly jsme to krásné
měly jsme to krásné
voda na známku dvě minus,pláže v pořadku
Stravastravu jsme měly vlastní,ale v restauracích paráda
Ubytovánípokoj moc pěkný,jenom domluva s majitelem penzionu byla mizerná,byl protivný na neochotný
Michaela Jelínková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila,a lidé kterým patří penzion jsou vstřícní. Akorát chybí na internetu přidat,že je na penzionu WiFi.Jinak jsme byli spokojení.
Dovolená se nám líbila,a lidé kterým patří penzion jsou vstřícní. Akorát chybí na internetu přidat,že je na penzionu WiFi.Jinak jsme byli spokojení.
Byli jsme se podívat na jižní i severní pláž.Rozhodli jsme se chodit na severní pláž, protože byla čistější, moře bylo víc rozbouřené a nebylo tam tolika lidí jako na jižní.S přítelem jsme si každý den platili lehátko se slunečníkem, protože v placené zóně bylo málo lidí a je to lepší než hlava na hlavě.Sice jsme měli na severní pláži slunečníky zdarma od cestovky,ale toho každý využíval a byly hned zabrané a od našeho penzionu to bylo i celkem daleko.
StravaByli jsme bez stravy.Strava v restauracích nám skoro vůbec nechutnala ( a to,že s přítelem sníme všechno )Ještě že tam byla česká restaurace Praha:)
UbytováníPokoj byl zařízený jednoduše,ale dostatečně. Co nám vadilo,byly péra v matracich.
SlužbyKoš jsme měli vysypaný každý den,ale mohlo se i sem tam zamést.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
René T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 12 390 Kč za os.
Jan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je spíše pozitivní.
Celkový dojem je spíše pozitivní.
Bohužel ,zrovna foukalo,takže byly vlny.To ale k moři patří.Jen nejsme zvyklí na takové množství lidí.
StravaStravovali jsme se různě ,sami.
UbytováníUbytování na velmi dobré úrovni,klidné prostředí a čisto.
SlužbyU hotelu čistý bazén ,žádné služby jsme nevyužívali.
Markéta Urbanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná, bezproblémová dovolená
Příjemná, bezproblémová dovolená
všechno blízko, místo se vždycky našlo a za chaluhy nikdo nemůže
Stravastravovali jsme se sami podle chuti, takže OK
Ubytovánídostačující, vzhledem ke kanálku v koupelně trochu nepříjemný zápach, ale nic nepřekonatelného
Službybez problémů
Rudolf Otrísal
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Neboli sme v objednanom penzióne ale vo vedľajšom ktorý sme poznali. Bol o niečo lepší ako objednaný. Dovolenka zodpovedala predstavám nič nesklamal ani neprekvapilo.
Neboli sme v objednanom penzióne ale vo vedľajšom ktorý sme poznali. Bol o niečo lepší ako objednaný. Dovolenka zodpovedala predstavám nič nesklamal ani neprekvapilo.
Lucia G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alžběta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Penzión jednoduchý, ale nič iné sme nečakali, spokojnosť.
Vadilo mi len to, že sa v penzióne všetko ozývalo, myslím zo všetkých poschodí, ale kto žije v byte, tak je na to asi zvyknutý.
Penzión jednoduchý, ale nič iné sme nečakali, spokojnosť.
Vadilo mi len to, že sa v penzióne všetko ozývalo, myslím zo všetkých poschodí, ale kto žije v byte, tak je na to asi zvyknutý.
spokojnosť
StravaStravovali sme sa samostatne, úplne skvelé jedlo za super ceny.
Pod domom obchod, vedľa penziónu pekárnička, palacinky, kebab, ovocie, lekáreň ...
chýba wifi
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate