HSC Sutomore Černá Hora, Sutomore
Vojtech B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Namiesto hotela HSC Sutomore ponúkaného s hodnotením /***+/ sme boli ubytovaní v hoteli Lovčen s hodnotením /**/. O zmene sme sa dozvedeli až po prílete do Podgorice od delegátky. Hotel Lovčen bol nižšej kategórie ako bolo dohodnuté v zmluve o zájazde, čo sa výrazne prejavilo v úrovni stravovania a ubytovania. Okrem toho bol hotel ďaleko od pláže. Na druhý deň nám bola ponúknutá možnosť presťahovať sa do iného hotela, ale ani v tom nebolo stravovanie a ubytovanie podľa zmluvy. Táto dovolenka nesplnila naše očakávania.
Delegátka CK (pani Petra) sa o nás starala veľmi dobre.
Zabezpečenie prepravy lietadlom bolo v poriadku.
Namiesto hotela HSC Sutomore ponúkaného s hodnotením /***+/ sme boli ubytovaní v hoteli Lovčen s hodnotením /**/. O zmene sme sa dozvedeli až po prílete do Podgorice od delegátky. Hotel Lovčen bol nižšej kategórie ako bolo dohodnuté v zmluve o zájazde, čo sa výrazne prejavilo v úrovni stravovania a ubytovania. Okrem toho bol hotel ďaleko od pláže. Na druhý deň nám bola ponúknutá možnosť presťahovať sa do iného hotela, ale ani v tom nebolo stravovanie a ubytovanie podľa zmluvy. Táto dovolenka nesplnila naše očakávania.
Delegátka CK (pani Petra) sa o nás starala veľmi dobre.
Zabezpečenie prepravy lietadlom bolo v poriadku.
Pláž veľká, more s čistou vodou a krásnymi horami na pobreží, nad plážou promenáda s množstvom obchodíkov a reštaurácií. Dobrý dojem pokazí maximálne preplnenie pláže. Každý deň od rána do večera je pláž obsadená do posledného metra štvorcového. Čistota pláže a celého mesta Sutomore by určite potrebovala viac pozornosti od vedenia mesta.
StravaStrava bola veľmi skromná, s minimálnymi zmenami v ponúkaných chodoch počas ôsmich dní. Úroveň kvality stravy, prestierania a príborov bola na Slovensku v takejto podobe asi pred 30 až 40 rokmi.
UbytováníUbytovanie asi primerané kategórii hotela. Čisté, ale chýbali nám stoličky a stôl v izbe. Wi-Fi pripojenie nepoužiteľné. Bez klimatizácie. Veľmi hlučné okolie.
SlužbyOkrem ubytovacích izieb a jedálne, mal hotel malú reštauráciu s kávou a nápojmi. Na správanie majiteľa hotela a personálu sa nemôžeme sťažovať, boli ochotní a ústretoví.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate




