Mirko Chorvatsko, Omiš
Milan Veselý
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Myslíme si, že zatím jsme nikdy od cestovky nebyli na lepší dovolené. Od nástupu do autobusu až po výstup opět doma bylo o všechny perfektně postaráno. Zajištěno zázemí při příjezdu , než nás pustili na pokoje, kuchyňka,toalety, sprcha a uskladnění zavazadel a to samé při odjezdu. Velké posezení ve stínu zahrady. Připočteme-li k tomu vstřícnost a ochotu delegátek i domácích, tak nám z toho vychází dovolená, na kterou se každý se rád vrací. Však také převážná většina účastníků jezdí s touto cestovkou opakovaně.
Myslíme si, že zatím jsme nikdy od cestovky nebyli na lepší dovolené. Od nástupu do autobusu až po výstup opět doma bylo o všechny perfektně postaráno. Zajištěno zázemí při příjezdu , než nás pustili na pokoje, kuchyňka,toalety, sprcha a uskladnění zavazadel a to samé při odjezdu. Velké posezení ve stínu zahrady. Připočteme-li k tomu vstřícnost a ochotu delegátek i domácích, tak nám z toho vychází dovolená, na kterou se každý se rád vrací. Však také převážná většina účastníků jezdí s touto cestovkou opakovaně.
Pláže byli písčité, pro nás dospělé až moc malý spád do vody, ideální pro malé děti.
StravaMěli jsme večeře a byli jsme také nadmíru spokojen. Jídla byla velmi chutná, některá i delikatesní a bylo všeho dost i pro větší jedlíky. Opět není co vytknout
UbytováníDrobné připomínky k uspořádání v apartmánu, tj. kuchyňka by mohla být součástí pokoje a koupelna v rohu a bylo by to mnohem účelnější. Balkon byl spíše mini balkon. Ale za ty peníze člověk nemůže chtít rezidenci.
SlužbyOchota domácí také zasluhuje vekou pochvalu.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ok
Ok


























