Trogir Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Trogir, Trogir
Antonín S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Letošní dovolená,kde jsme byli už po třetí se nám moc líbila. Počasí nám až tak nepřálo,ale i tak to bylo super. Jediný co bych vytkla tak byl autobus. Tam bylo vše v pořádku,ale zpátky jsme seděli vzadu i přesto,že jsme měli požadavek sedět kvůli dětem v předních místech.
Letošní dovolená,kde jsme byli už po třetí se nám moc líbila. Počasí nám až tak nepřálo,ale i tak to bylo super. Jediný co bych vytkla tak byl autobus. Tam bylo vše v pořádku,ale zpátky jsme seděli vzadu i přesto,že jsme měli požadavek sedět kvůli dětem v předních místech.
Pláž byla čistá,vstup do vody byl bezvadný a celkově je to pro děti ideální.
StravaStrava byla celkem rozmanitá,dalo se vybrat na co měl člověk chuť,takže v pořádku
UbytováníCo se týče ubytování,věděli jsme do čeho jdeme. Je to všechno starší,ale na to,aby se tam člověk vyspal to stačí. Jinak ručníky byli každý den čistý a i pokoj.
Službyslužby hotelu byli v pořádku
od 3 212 Kč za os.





