dovolenou jsme si i tak užili, počítali jsme předem s tím, že nejedeme do luxusu, který je obvyklý např. v Turecku nebo Španělsku
Plážpláže malé, přelidněné - muselo se zajít celkem daleko od hotelu aby byl trochu klid - moře hezké, čisté
chyběla téměř možnost zapůjčení lehátek
Stravasnídaně každý den to stejné - nebylo žádné pečivo na výběr, chyběla zelenina, jogurty
večery - výběr ze 3 menu - nikdo se nezeptal na nápoje (ani pokud bychom si je chtěli zaplatit) - jídlo celkem dobré
(školní jídelna)
Ubytovánícelkově starší zařízení - vrzající postele, které rušily při spánku - jinak celkem čisto
Službywifi pouze na recepci hotelu