Bakour Punta Cana Suites (ex. Radisson Blu Resort & Residence) Hodnocení: 4/5 Dominikánská republika, Punta Cana, Punta Cana
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
od 38 029 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
od 38 029 Kč za os.
Roman Blaho
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nadheraq
Nadheraq
U hotelu menší,, ale o 7min po pláži dále jak z pohadky
StravaVýborná
UbytováníČistě, velmi dobre
SlužbyVynikajici
Tatiana G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovy dojem dost zly, ked si zaplatite ich Preffered club, neupozornia vas na to, ze je to club len pre dospelych a potom ma so synom odvsadial posielali prec, z bazena, z lounge- absolutne sklamanie- peniaze za preffered nauctovat vedeli, ale vobec nemohol pouzivat tie sluzby. Ten club sam o sebe za to ani nestal, rozdiel bol asi v tom, ze v normalni hostia mali normalne nakrajany ananas a my sme ho mali v tvare kvietku :D- takze absolutne nadhodnotene, zbytocne vyhodene peniaze, nic ten club neobsahoval take, co by sme si mohli povedat, ze stalo za to. Matrace strasne, prisla som z dovolenky viac ubolena a unavena, ako som tam odchadzala. Velke sklamanie.
Celkovy dojem dost zly, ked si zaplatite ich Preffered club, neupozornia vas na to, ze je to club len pre dospelych a potom ma so synom odvsadial posielali prec, z bazena, z lounge- absolutne sklamanie- peniaze za preffered nauctovat vedeli, ale vobec nemohol pouzivat tie sluzby. Ten club sam o sebe za to ani nestal, rozdiel bol asi v tom, ze v normalni hostia mali normalne nakrajany ananas a my sme ho mali v tvare kvietku :D- takze absolutne nadhodnotene, zbytocne vyhodene peniaze, nic ten club neobsahoval take, co by sme si mohli povedat, ze stalo za to. Matrace strasne, prisla som z dovolenky viac ubolena a unavena, ako som tam odchadzala. Velke sklamanie.
Plaz pekna, ale riasy mohli cistit trochu castejsie.
StravaNic moc, polotovarove polievky, to iste kazdy den!!
UbytováníPriemer.
SlužbyKaviaren pri recepcii mala strasne nepohodlne sedenie, malo stoliciek, vela ludi si ani nemalo kde sadnut, ludia mili, prostredie ciste, o zahrady sa staraju, izbu vam pridu poriadit aj trikrat za den- neviem naco. Animacny program strasny, vecerne programy v uzatvorenej sale, kde sa nedalo dychat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 47 200 Kč za os.
Eva Morgan
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 79 810 Kč za os.
Barbara Pados
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme na úžasném místě, fotografie na základě kterých jsme si tento hotel rezervovali téměř neodrážely realitu, při příjezdu jsme byli ohromeni, jak krásné je prostředí, hotel a vše, co nás obklopuje.
Byli jsme na úžasném místě, fotografie na základě kterých jsme si tento hotel rezervovali téměř neodrážely realitu, při příjezdu jsme byli ohromeni, jak krásné je prostředí, hotel a vše, co nás obklopuje.
Na tomto místě bylo vždy místo na pláži, lehátek bylo dostatek, žádné davy lidí, oceán zjevně spláchl zelenou vegetaci, ale dalo se koupat a teplota vody byla velmi příjemná a každé ráno sbírali vegetaci, která voda odplavila... dát si koktejly, hudba hrála celý den
StravaNa tomto místě nebudete hladovět, bylo tu spousta jídla a pití, spousta různých druhů jídla, jak pro ty nejmenší...
UbytováníNáš pokoj byl velmi pěkný, uklizený a čistý a celé prostředí hotelu bylo také pod neustálou údržbou, nikdy nebylo období, kdy bychom neviděli uklízečku nebo zahradníka... Všemu věnovali velkou pozornost, vše bylo velmi čisté a uklizené
SlužbyNa tomto místě nebudete hladovět, bylo tu spousta jídla a pití, spousta různých druhů jídla, jak pro ty nejmenší...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni! Jsou tam nedostatky... Ve všem se dá najít chyba ????
Celkově jsme byli spokojeni! Jsou tam nedostatky... Ve všem se dá najít chyba ????
Miloslav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 58 388 Kč za os.
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené je pozitivní , příjemné počasí, moře kousek od hotelu. Ale hotel a služby za mne tedy neodpovídají dnešním standardům .
Celkový dojem z dovolené je pozitivní , příjemné počasí, moře kousek od hotelu. Ale hotel a služby za mne tedy neodpovídají dnešním standardům .
Pláž hezká a celkem i pravidelně uklizena. Jen co je negativní , tak místní prodejci, kteří chodí celý den pořád dokola a nabízejí své služby .. což dokážu pochopit , ale několik dni po sobě , kdy člověk milionkrát řekne , že nemá zájem , tak je to už otravné. Dostupnost lehátek ok a ručníky také ok, ale lepší lehátka/ postele absolutně nedostupné a málo! Nevím v kolik hodin by člověk měl vstávat, aby si tam dal ručník .. což je smutné a škoda.
StravaJídlo celkově hodnotim kladně a bylo chutné, ale opakující se každý den totéž / obměna po týdnu , nicméně není v podstatě co vytknout.. co se tyče obsluhy , zde je to horší, pokud personálu doslova nervete dolary, tak na ně musíte volat a poprosit je o pití . Toto mne velmi zklamalo. Pak je velmi nepříjemné vidět, že někteří hosté měli vše hned ještě než dosedli ke stolu a navíc měli prostřený stůl s ubrusem a ostatní ne , jen proto že personálu dávali peníze . Toto mi přijde velmi neprofesionální . Někteří se i tváři , jako by jste je spíše obtěžovali. Což je smutné , když za dovolenou zaplatíte nemalé peníze ….
UbytováníAbsolutní zklamání a nespokojenost! Naštěstí po konzultaci s delegátem byl pokoj ihned vyměněn, ale rozhodně první pokoj , který nám byl přidělen neodpovídal hotelu s 5-ti*! Špína , smrad a plíseň ! Druhý pokoj na první pohled určitě lepší , ale zde byl problém s pravidelným úklidem a doplněním mini baru, neustále jsme museli doslova nahánět pokojské a vysloveně se prosit o čisté ručníky a dodání tekutin do mini baru ! Tento hotel absolutně nesplňuje 5*! Z mého pohledu - Maximálně 3*. Velké zklamání celkově - chodba hotelu ,špinavé zdi , výtah špinavý a asi 4 dny mimo provoz, atd. Zde je opravdu velký potenciál ke zlepšení v rámci služeb a čistoty !
SlužbyCelkový dojem hotelu nebyl moc dobrý , především z důvodu čistoty pokojů a personálu , který nepravidelně uklízel pokoje , pokud jste si nepožádali o pití, tak nebylo a to ještě jsem měla pocit, ze obtěžuji! Když jsme pokojské dali peníze, s doměním, že se něco změní k lepšímu, tak naopak! Ani nepoděkovala a bouchla s dveřmi !? Obsluha - někteří za barem usměvavý , přátelský, ale většina nepříjemná a dlouho jsme čekali než nám někdo donese nápoje . Bohužel toto je velká Škoda, protože kdyby toto se nestalo, tak je dovolená naprosto úžasná, krásné počasí a krásné místo !
Anna Jelínková
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel naprosto neodpovídal fotkám, které Vaše cestovní agentura poskytuje klientům.
Vrcholem drzosti je inzerovat pěknou novou budovu a po příjezdu do destinace ubytovat klienty v "ubytovně" o pár metrů dále.
Personál hotelu nám byl na rozdíl od personálu CK velmi nápomocen.
Hotel naprosto neodpovídal fotkám, které Vaše cestovní agentura poskytuje klientům.
Vrcholem drzosti je inzerovat pěknou novou budovu a po příjezdu do destinace ubytovat klienty v "ubytovně" o pár metrů dále.
Personál hotelu nám byl na rozdíl od personálu CK velmi nápomocen.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Bílý písek, bar je blízko, vždy jsou k dispozici lehátka.
StravaJídlo a pití bylo v pořádku.
UbytováníStavební kvalita hotelu není nejlepší, začíná být obsazený, ale každý den ho řádně uklízí.
SlužbyJe to pestré a snaží se vyhovět všem věkovým kategoriím a vkusu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Balbina Luboinska
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Města v lokalitě