Apartmány Artemis Hodnocení: 4/5 Kypr, Protaras, Protaras
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Peter T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejstrašnější dovolená v tomto hotelu. Převládala špína, plíseň, vybavení velmi opotřebované a jídlo velmi strohé a bez chuti, jen abychom neumřeli hladem. Ovoce žádné, polévky a sladké neexistovalo. Kočky tam lezly po stolech, kde se jedlo a ptáci káleli na židle i stoly. Personál to nechávalo ledově klidným. Ubrusy na stolech byly tak špinavé, že jsme už nevěděli jak je obrátit abychom se mohli v čistotě najíst. Za celých 12 dní je nevyměnily. Pokoje se neuklízely a ručníky sice dávali denně čisté, ale strašně zapáchaly.
Nejstrašnější dovolená v tomto hotelu. Převládala špína, plíseň, vybavení velmi opotřebované a jídlo velmi strohé a bez chuti, jen abychom neumřeli hladem. Ovoce žádné, polévky a sladké neexistovalo. Kočky tam lezly po stolech, kde se jedlo a ptáci káleli na židle i stoly. Personál to nechávalo ledově klidným. Ubrusy na stolech byly tak špinavé, že jsme už nevěděli jak je obrátit abychom se mohli v čistotě najíst. Za celých 12 dní je nevyměnily. Pokoje se neuklízely a ručníky sice dávali denně čisté, ale strašně zapáchaly.
Soňa M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Škoda,že cestou na pláže se neřeší odklízení odpadků,nepořádku.Počasí nádherné,moře teplé
Škoda,že cestou na pláže se neřeší odklízení odpadků,nepořádku.Počasí nádherné,moře teplé
Vždycky jsme našli hezkou pláž, ale byli jsme mimo hlavní sezonu, takže s menším počtem lidí.
StravaByli jsme poslední turnus, mohlo to být lepší
Ubytováníodpovídá 3
SlužbyPři příjezdu zbytečné čekání na pokoj do 14:00h,byl poloprázdný hotel, otrávená obsluha na baru, ostatní personál v pohodě
Dana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velké zklamání, delegátka CK neměla zájem naše připomínky k jídlu a reklamaci ubytování řešit. Z důvodu nemožnosti koupání přímo u hotelu postrádá program all-inklusive smysl. Jediné pozitivní na pobytu bylo krásné počasí a teplé a velmi čisté moře na Kypru.
Velké zklamání, delegátka CK neměla zájem naše připomínky k jídlu a reklamaci ubytování řešit. Z důvodu nemožnosti koupání přímo u hotelu postrádá program all-inklusive smysl. Jediné pozitivní na pobytu bylo krásné počasí a teplé a velmi čisté moře na Kypru.
Hotel je cca 300 m od moře, kde se ovšem nelze z důvodu přístupu do vody koupat. Nejbližší velmi malá pláž cca 500 m je u vedlejšího hotelu Mimosa, která je velmi přelidněná. Údaje uvedené v katalogu k zájezdu jsou zavádějící.
Jídlo hodně strohé, stále stejné, neochucené, z ryb každý den pangasius, vše bylo cítit chlorem. Ovoce jenom jablka, pouze jednou banány. Kvalita stravy neodpovídala programu all-inklusive.
UbytováníV katalogu uvedeno že hotel je zrekonstruovaný což není pravda. Pouze hala u recepce se jeví jako po lehké rekonstrukci, pokoje jsou zastaralé, vybavení nefunkční, koupelny velmi opotřebované, ručníky zaprané, úklid byl průměrný.
Služby hotelu Iris odpovídaly spíš kategorii 1-2*. Z důvodu nemožnosti koupání přímo u hotelu postrádá program all-inklusive smysl. Velmi neprofesionální obsluha restaurace a baru, jednalo se velmi mladé brigádníky z Litevska a Bulharska.
od 16 051 Kč za os.
Éva Nirschné Albecker
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se líbila, byla dobře zorganizovaná.
Dovolená se líbila, byla dobře zorganizovaná.
Pláž není ani 2 minuty daleko a je hezky udržovaná.
StravaJídlo bylo vynikající, kvalitní a zdravé. Obsluha byla milá a vynikající.
UbytováníUbytování se mi líbilo, i když na Kypru jsou v téže kategorii i lepší místa. Myslím tím nově postavené nebo hezčí zrekonstruované hotely.
SlužbyI když se za tenisovou raketu a adaptér neplatilo, za wifi bylo třeba zaplatit a v pokojích není lednička, což je otravné, protože obvykle je 40 °C a cokoli, co si člověk koupí v obchodě, je do hotelu teplé, a i voda z kohoutku je teplá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Věra Rážová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doprava vč. transferu, bezchybná. Poklidná lokalita i poloha hotelu k moři , vše odpovídalo popisu z katalogu i mým představám.
Doprava vč. transferu, bezchybná. Poklidná lokalita i poloha hotelu k moři , vše odpovídalo popisu z katalogu i mým představám.
Přístup k pláži je pěkný, přes hotel Mimosa. Jde o malou pláž s jemným pískem, postupným vstupem do moře. Voda je nádherně čistá, na šnorchlování ideální i na plavání, cca 150m je umístěn ponton, kam si můžete zaplavat. Daleko, daleko horší je čistota pláže. Za 10 dní vyvezli odpad z pláže pouze jednou - po týdnu, když už se kupila velká hromada vedle košů. Z písku všude koukaly nedopalky cigaret , lehátka a slunečníky roztroušení po pláži a v tom se batolily desítky maličkých děti. Takový nepořádek jsem ještě nikde na pláži neviděla. ALE TO UŽ JE VĚCÍ PROVOZOVATELE !!!
StravaPolopenze vyhovovala naším potřebám a rozmanitost také.
UbytováníHotel odpovídal ***, je dost starý a vzhledem k jeho poloze k moři by si zasloužil zrekonstruovat. Určitě vybavení pokoje i koupelny by prospělo k lepší atmosféře pobytu klienta. ( nábytek je dost poškrábaný, koberec místy prodřený, vana zašlá, umyvadlo do výšky jen asi 80cm.)
SlužbyÚklid podle potřeby v pořádku, na vedení hotelu nemám vyhraněný názor. Je vidět, že kapacitu hotelu navštěvují převážně Rusové .
Tibor Birkuš
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel střední úrovně, celkové služby slušné, čistota hotelu dobrá.
Hotel střední úrovně, celkové služby slušné, čistota hotelu dobrá.
Písčitá dobrá, pouze dost daleko od hotelu a vzhledem k četné ruské klientele v dané lokalitě málo udržovaná(povalující odpadky a jiné věci které na pláž nepatří)
StravaZ hlediska polopenze snídaně jednotvárné, poslední dni pobytu jsme neměli již z čeho vybírat. Večeře dobré díky zaměřením na kuchyně určitých zemí, které se střídali každý den. Pouze určité druhy jídel dané kuchyně nebyli zcela podařené.
UbytováníUbytování na střední úrovni. Postrádali jsme lepší vybavení pokojů, hlavně v oblasti kuchyňského vybavení. V noci hluk na pokoji zřejmě z klimatizace.
SlužbySlušné. Čistota na dobré úrovni. Pouze bych doporučil častější výměnu ložního prádla a ručníků. Za celou délku pobytu tj. 8dní nebyly měněny.
od 25 271 Kč za os.
Martina Habiňáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nerozumiem preco predavate 11 dnove zajazdy ked , ked je to zajazd 9 dnovy !!! celu dovolenku pokazil posledny den , ked cestovna kancelaria z nasich penazi nedoplatila pol dna pred odchodom ! Pritom v zmluve ste si zuctovali aj dalsi den ktory sme leteli . Ked si dovolite ludi nechat cakat posledny den pobytu 12 hodin na recepcii aby si strazili veci a cakali na autobus k letsiku , dokonca si musime prosit all in. ktory uz posledny den miesta pobytu bol zo zoznamu v hoteli vyskrtnuty , venujte sa inej cinnosti . Dokonca posledna botka , na letisku sme vobec neboli nahlaseni a nebolo vopred zabezpecene miesto v lietadle , co sa po dvoch hodinach podarilo a nastastastie sme odleteli .
Nerozumiem preco predavate 11 dnove zajazdy ked , ked je to zajazd 9 dnovy !!! celu dovolenku pokazil posledny den , ked cestovna kancelaria z nasich penazi nedoplatila pol dna pred odchodom ! Pritom v zmluve ste si zuctovali aj dalsi den ktory sme leteli . Ked si dovolite ludi nechat cakat posledny den pobytu 12 hodin na recepcii aby si strazili veci a cakali na autobus k letsiku , dokonca si musime prosit all in. ktory uz posledny den miesta pobytu bol zo zoznamu v hoteli vyskrtnuty , venujte sa inej cinnosti . Dokonca posledna botka , na letisku sme vobec neboli nahlaseni a nebolo vopred zabezpecene miesto v lietadle , co sa po dvoch hodinach podarilo a nastastastie sme odleteli .
velmi velmi daleko , voda cista , plaz mala , drahe poplatky za slnecniky
Stravapre dospelych fajn mnoho masa , pre deti nie velky vyber
Ubytováníjednoduche , ale hlavne ciste
Službycisto , mili personal
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Josef Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Města v lokalitě