Villa Flora Maďarsko, Západní Zadunají, Kehidakustány
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Splnilo očekávání. Ubytování odpovídalo ceně. Majitelé moc fajn.
Splnilo očekávání. Ubytování odpovídalo ceně. Majitelé moc fajn.
Irena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Penzion Toth podle mého názoru není místem pro české turisty s malými dětmi. Německým turistům jsou k dispozici apartmány, nicméně rodinný pokoj pro českého turistu je pokoj cca 8m2, kde jsou na přání umístěné čtyři postele, kde ale potom není absolutně k hnutí. Lázně Bük - Fürdo jsou zcela mimo město (vesnici) Bük a jediné přístupové místo k nim je frekventovaná silnice uprostřed polí. A pokud si někdo koupí pouze vstupenku do lázní za nepříznivého počasí bude velmi zklamaný faktem, že v lázních je věkový průměr návštěvníků 85 let a totální absence čehokoliv pro děti v kryté části..ve venkovní části je toho pro děti dost, ale v šestnácti stupních a zhruba stejně teplé vodě to nejde. Na to je třeba zakoupit samostaný vstup do zážitkové zony. Okolí Bük není nijak zajímavé, všude rovina a pole slunečnic a kukuřice, historická městečka jsou až od vzdálenosti cca 25km dál a určitě doporučuji, pokud tam někdo chce jet, aby jeho první kroky vedli do informačního centra, kde ho vybaví informacemi kam jít, jinak velice brzy zjistí, že zde není co dělat. Opravdu to není místo pro rodinnou dovolenou. Nám k tomu ještě celou dobu pobytu pršelo, ale ani počasí na celkovém dojmu nic nemění.
Penzion Toth podle mého názoru není místem pro české turisty s malými dětmi. Německým turistům jsou k dispozici apartmány, nicméně rodinný pokoj pro českého turistu je pokoj cca 8m2, kde jsou na přání umístěné čtyři postele, kde ale potom není absolutně k hnutí. Lázně Bük - Fürdo jsou zcela mimo město (vesnici) Bük a jediné přístupové místo k nim je frekventovaná silnice uprostřed polí. A pokud si někdo koupí pouze vstupenku do lázní za nepříznivého počasí bude velmi zklamaný faktem, že v lázních je věkový průměr návštěvníků 85 let a totální absence čehokoliv pro děti v kryté části..ve venkovní části je toho pro děti dost, ale v šestnácti stupních a zhruba stejně teplé vodě to nejde. Na to je třeba zakoupit samostaný vstup do zážitkové zony. Okolí Bük není nijak zajímavé, všude rovina a pole slunečnic a kukuřice, historická městečka jsou až od vzdálenosti cca 25km dál a určitě doporučuji, pokud tam někdo chce jet, aby jeho první kroky vedli do informačního centra, kde ho vybaví informacemi kam jít, jinak velice brzy zjistí, že zde není co dělat. Opravdu to není místo pro rodinnou dovolenou. Nám k tomu ještě celou dobu pobytu pršelo, ale ani počasí na celkovém dojmu nic nemění.
Pláž jsme teda z pochopitelných důvodů neměli. Bazény s termální vodou jsou velmi příjemné, nicméně lázně jsou uspořádany chaoticky, vevnitř jsou jen dvě restaurace z čehož do jedné se bez vstupenky do zážitků nedostanete. Venkovních bufetů je hodně, nicméně zase v počasí které jsme měli my, nikdo neměl moc chuť být permanentně mokrý..
StravaStrava byla kapitola sama o sobě. Snídaně v ceně byly každý den naprosto jednotvárné, stolování u podrobeného stolu standartem, pečivo zabalené ve špinavé útěrce, která útěrku a ještě k tomu na přikrytí pečiva připomínala velmi vzdáleně..na stole pepřenka s datem spotřeby do roku 2008, sacharin končil se svou poživatelností už v roce 2005. Jídlo se sestávalo včetně jídel pro děti z talíře s obdobou našeho junior salámu, gothaje, papriky a dvou plátků sýra, k tomu kousíček nějakého nechutného, nezabaleného rostlinného tuku k namazání. Stravování v místních restaurací ať se snažily působit stylovým dojmem a nelze upřít obrovskou snahu Maďarů o komunikaci v češtině (včetně jídelního lístku), jinak příšerné, pro příklad jsem čtyřletému synovi z dětského menu objednala pizzu, kterou nám přinesli plesnivou..jídlo bylo a to pro všechny pouze ohřáté v mikrovlnce. V lázních v bufetech ale mají jídlo výborné, ať se to týká langošů, hot dogů, zmrzlin a podobně.
UbytováníUbytování nás nenadchlo ani minimálně. Chápu, že za málo peněz málo muziky, ale co jsem zcela postrádala byl smysl pro hygienu, který se projevoval pouze vynešením košů. Navíc jsem jela s přesvědčením, že máme objednaný family room, což měly být dva pokoje, ale nebyly. Ručníky, které byly k dispozici byly flekaté, zaprané naprosto děsné a vše na co člověk sáhl bylo upatlané. Jediné co bych zdůraznila byla velká snaha majitelů působit velmi příjemně a velký prostor k parkování.
SlužbySlužby hotelu spočívali ve snídani, vynesení koše a na chodbách dostatek vyskládaného toaletního papíru k dispozici a volnému parkování. Také bylo velmi zajímavé, že když jsme měli přijet a to se domnívám, že nástupní den je pro většinu sobota tak nikdo z majitelů nebyl k dispozici a na dveřích cedule, že se máme obrátit na paní, která bydlí naproti..ta nám dala klíče od pokoje a nebyla schopná říct k ubytování vůbec nic ani to kdy se podává snídaně.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme odpočinkovou, příjemnou dovolenou.
Měli jsme odpočinkovou, příjemnou dovolenou.
Strava byla velmi dobrá. Jedinou věcí, kterou jsme vytýkali, bylo, že k večeři nebyl zdarma žádný nápoj.
UbytováníUbytování je pohodlné, zaměstnanci hotelu jsou pozorní a ochotní.
SlužbyV hotelu bylo možné trávit čas různorodě.
Co vůbec nepovažujeme za přátelské k hostům, je to, že bylo nutné platit za parkování - přitom jsme o tom nebyli předem informováni. Domníváme se, že vzhledem k cenové úrovni hotelu a kvalitě služeb je to malicherné požadovat od hostů peníze za parkování.
Ačkoli na webových stránkách hotelu slibovali bezplatný přístup k WIFI, síla signálu WIFI v našem pokoji byla tak slabá, že jsme neměli přístup k internetu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Emil G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tímea Pelle
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
To je super!
Stravapříjemné a pohodlné
UbytováníNakonec jsem dorazil. Konečně jsem si odpočinul!
SlužbyNejsem snob. Lidé byli milí. A pro mě to je to, co se počítá!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Noémi Papp
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláž se dalo dojít za 20 minut chůze. Ceny v bufetech nebyly příliš drahé a na břehu Balatonu byl obrovský park s mnoha lavičkami.
StravaS vrátným, který nás vítal od samého začátku, jsme neměli dobrý vztah. Protože jsme oba na začátku dvacátých let, předpokládám, že kvůli věku nás nepovažoval za rovnocenné partnery. Snídani podával v 8 hodin, nejpozději do půl deváté. Když jsme mu řekli, že o snídani nemáme zájem, protože bychom chtěli déle spát, rozčílil se. Museli jsme poslouchat, že vstává každý den v půl páté a další podobné věci. Naštěstí majitelka penzionu je velmi milá paní, která celou záležitost vyřešila.
UbytováníS naším pokojem jsme měli menší problémy, vedle postelí bylo trochu málo místa. To však vyvážila skutečnost, že se pokoj nezahříval díky borovici před oknem. Ze sprchy vytékal přes malou škvíru voda.
SlužbyBazén penzionu udělal místo velmi útulným. Byla tam ping-pongový stůl a půjčovna kol; pravda, tu jsme nevyužili, protože vrátný řekl, že všechna jeho kola mají propíchnutá kola.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate