Gasthof Alpenfrieden Hodnocení: 3/5 Rakousko, Ischgl / Kappl, Kappl
Gerhard Böhm
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobré.
Velmi dobré.
Předčila mé očekávání
SportVelmi dobré
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Gerhard Böhm
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobré.
Velmi dobré.
Předčila mé očekávání
SportVelmi dobré
Jakub Pokorný
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vyborne stravena dovolena. Trosku drazsi ale za ty penize se to urcite vyplati! Vsem doporucuji!!!
Vyborne stravena dovolena. Trosku drazsi ale za ty penize se to urcite vyplati! Vsem doporucuji!!!
Milan Moravčik
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tak plusy: cisto, prijemne ubytovanie co sa tyka prostredia, nabytku, spojeny dlhy balkon od kuchyne az po jednu izbu, vyhlad na kopce, plne zariadena kuchyna s mnozstvom priborov, poharov, tanierov, taktiez hrnce na varenie, plechy na pecenie, umyvacka riadu, dobre zariadena kupelna - vana aj sprcha, triedenie odpadu aj ked az na asi 7 roznych (co je uz moc), velke obrovske plus - umyvadla aj na izbe a tak isto vesiaky na stene, dole v predsieni ohrievace na lyziarky, samostatna lyziaren, ski bus rovno pred chatou. Male minusy: jedno wc pre 7 ludi (aj ked problem nebol), na triedenie odpadu by stacili tak 3 kose, nie 7, iba 2 kluce pre 7 ludi od izby a vonkajsich dveri, hlasitost TV len do 23 (asi z 80) - zrejme na zabranenie rusenia nocneho kludu, nebol uplne blizko obchod ale to az tak nevadilo, nakupili sme pri lanovkach.
Este minus bol, ze chcel majitel po nas 2eura za tabletky do umyvacky (ako keby to nemohol mat uz v tom ubytku zaratane). Dalsi velky nedostatok - drahy wifi internet
Ale celkovo sme boli vsetci spokojny, vyborne ubytko.
Pripomienka k dotazniku = preco su tu polozky na kt. som musel odpovedat a som sa s nimi nestretol, napr. kvalita stravovania (kedze sme si samy varili).
Na zaver by som chcel pochvalit pani Luciu, kt. velmi rychlo a svizne reagovala na nase poziadavky... zaroven ma ale mrzi prehnana byrokracia, kt. je okolo toho absolutne zbytocna. Ak platim za cely apartman, nechapem preco by som mal dopredu nahlasovat zoznam ludi a potom riesit problemy, ak niekto ochorie alebo nepojde, ci mame nahradu. Organizujem pre nas kamaratov taketo lyzovacky kazdy rok (uz niekolko sezon) a vacsinou to funguje ovela jednoduchsie. A to zaplatime za cely objekt, je na nas tolko kolki tam prideme a v den prichodu odovzdame majitelovy menny zoznam. Pre zbytocnu byrokraciu okolo uvazujem, ze buduci rok opat budem riesit ubytovanie tak, ako doteraz, teda bez cestovnej agentury.
Tak plusy: cisto, prijemne ubytovanie co sa tyka prostredia, nabytku, spojeny dlhy balkon od kuchyne az po jednu izbu, vyhlad na kopce, plne zariadena kuchyna s mnozstvom priborov, poharov, tanierov, taktiez hrnce na varenie, plechy na pecenie, umyvacka riadu, dobre zariadena kupelna - vana aj sprcha, triedenie odpadu aj ked az na asi 7 roznych (co je uz moc), velke obrovske plus - umyvadla aj na izbe a tak isto vesiaky na stene, dole v predsieni ohrievace na lyziarky, samostatna lyziaren, ski bus rovno pred chatou. Male minusy: jedno wc pre 7 ludi (aj ked problem nebol), na triedenie odpadu by stacili tak 3 kose, nie 7, iba 2 kluce pre 7 ludi od izby a vonkajsich dveri, hlasitost TV len do 23 (asi z 80) - zrejme na zabranenie rusenia nocneho kludu, nebol uplne blizko obchod ale to az tak nevadilo, nakupili sme pri lanovkach.
Este minus bol, ze chcel majitel po nas 2eura za tabletky do umyvacky (ako keby to nemohol mat uz v tom ubytku zaratane). Dalsi velky nedostatok - drahy wifi internet
Ale celkovo sme boli vsetci spokojny, vyborne ubytko.
Pripomienka k dotazniku = preco su tu polozky na kt. som musel odpovedat a som sa s nimi nestretol, napr. kvalita stravovania (kedze sme si samy varili).
Na zaver by som chcel pochvalit pani Luciu, kt. velmi rychlo a svizne reagovala na nase poziadavky... zaroven ma ale mrzi prehnana byrokracia, kt. je okolo toho absolutne zbytocna. Ak platim za cely apartman, nechapem preco by som mal dopredu nahlasovat zoznam ludi a potom riesit problemy, ak niekto ochorie alebo nepojde, ci mame nahradu. Organizujem pre nas kamaratov taketo lyzovacky kazdy rok (uz niekolko sezon) a vacsinou to funguje ovela jednoduchsie. A to zaplatime za cely objekt, je na nas tolko kolki tam prideme a v den prichodu odovzdame majitelovy menny zoznam. Pre zbytocnu byrokraciu okolo uvazujem, ze buduci rok opat budem riesit ubytovanie tak, ako doteraz, teda bez cestovnej agentury.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mílí a vstřícní majitelé, čistota, vše jak bylo uvedeno v nabídce. Naprostá spokojenost
Mílí a vstřícní majitelé, čistota, vše jak bylo uvedeno v nabídce. Naprostá spokojenost
Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Parádní pro rodinu
Parádní pro rodinu
vlastní
UbytováníVelká kuchyň, dvě koupelny, balkón, garáž
SlužbyWifi - pomalý připojení
Petra F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobré vyžití. S V.I.P kartou jsme byli spokojeni. Lanovky krása. A ty hory se sněhem v létě super. Děti si to tam velice užili a měli radost, že se můžou kolovat. Rakousko prostě nádhera.
Dobré vyžití. S V.I.P kartou jsme byli spokojeni. Lanovky krása. A ty hory se sněhem v létě super. Děti si to tam velice užili a měli radost, že se můžou kolovat. Rakousko prostě nádhera.
Stravu jsme měli vlastní.
UbytováníUbytování vřele doporučuji. Paní domácí byla skvělá.
Ivana F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
lyžovačka výborná, overená destinácia, vhodná najmä pre dobrých lyžiarov, ľahké zjazdovky preplnené
lyžovačka výborná, overená destinácia, vhodná najmä pre dobrých lyžiarov, ľahké zjazdovky preplnené
ubytovanie bez stravy
Ubytováníubytovanie hodne prevyšuje cenu v danej lokalite, treba upozorniť hostí, že môžu mať problémy sa dostať autom k ubytovaniu, ak je veľa snehu. Autá bez 4 x4 pohonu mali problém prekonať strmý kopec, VW vôbec neboli schopné vyjsť, v zime odporučiť hosťom mať so sebou reťaze
Službydomáca vie byť prísna a stráži si veľmi dobre či hostia dodržujú pravidlá. Jej cena ubytovania je prekvapivo nízka, takže sa naozaj nie je na čo sťažovať
Sportexkluzívne rakúske lyžiarske stredisko
od 2 380 Kč za os.
Kateřina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel splnil naše očekávání. Lyžařský areál v blízkosti. Do Ischglu pohodlně skibusem. Sauna dostačující. Personál příjemný a ochotný. Wifi fungovala skvěle. Rádi se vrátíme.
Hotel splnil naše očekávání. Lyžařský areál v blízkosti. Do Ischglu pohodlně skibusem. Sauna dostačující. Personál příjemný a ochotný. Wifi fungovala skvěle. Rádi se vrátíme.
Olga V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super, mohu doporučit.
Super, mohu doporučit.
Strava výborná, snídaně formou švédského stolu, večeře dle vlastního výběru, 5 chodů.
UbytováníHezké ubytování, denně úklid a výměna ručníků. Cca 50 m od sjezdovky v Kaplu, dále dobře autem dostupný Ischgl, byli jsme lyžovat i v Galtüru, menší, ale hezké středisko.
SlužbyHotel u horské silnice, parkování zdarma před hotelem, pokoje přiměřeně velké, manželská postel a možnost 2 přistýlek (rozkládací křesla). Využití přistýlek nedoporučuji, přistýlky vyplní celou místnost. Hotel je pětipodlažní, s výtahem, ale pouze 1 pro cca 50 pokojů, takže jsme většinou chodili po schodech. Ve zvýšeném přízemí lyžárna s vysoušeči na boty. V přízemí možnost posezení s občerstvením.
SportMístní sjezdovky (Kappl) velmi dobře dostupné z hotelu, denně upravené. Do Ischglu dojezd cca 10 minut, protože jsme tam byli v době vánočních svátků, tak jsme zažili fronty na lanovkách. Na stejnou permanentku můžete lyžovat ještě v dalších lyžařských centrech, v Galtüru a See.
od 11 631 Kč za os.
Lubor B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety