Schütz Hodnocení: 4/5 Rakousko, Lungau / St. Michael
Pavel Kubita
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Pavel Kubita
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Loužecký
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Hrbotický
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojen
Spokojen
Jan F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Kučera
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem jsme byli spokojeni celkový dojem pokazila strava.
S pobytem jsme byli spokojeni celkový dojem pokazila strava.
Hotová jídla byla celkem v pořádku na náš vkus trochu slaná. Saláty k večeři byly však hrozné . Oba s manželkou jsme méli žaludeční problémy. Vypadalo to jako když saláty z několika předchozích dnů pouze domíchávali.
UbytováníUbytování bylo čisté a útulné.
Radek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezký alpský hotel s velmi dobrým stravováním. Počet hvězdiček odpovídá místní kvalitě a zvyklostem v Rakousku. Okolní prostředí nabízí spousty výletů, pro prozkoumání delších vzdáleností je však lepší auto. Parkování zajištěno bezplatně u hotelu. Hotel má pěkné welness, které však funguje pouze dva dny v týdnu.
Hezký alpský hotel s velmi dobrým stravováním. Počet hvězdiček odpovídá místní kvalitě a zvyklostem v Rakousku. Okolní prostředí nabízí spousty výletů, pro prozkoumání delších vzdáleností je však lepší auto. Parkování zajištěno bezplatně u hotelu. Hotel má pěkné welness, které však funguje pouze dva dny v týdnu.
Stravování dokonalé a vždy doplňované. Snídaně bufetového stylu, večeře - polévka, salát, výběr ze dvou menu, dezert.
UbytováníÚtulky pokoj, který byl každý den velice pečlivě uklizen. Pro objemnější osoby by mohl být problém v koupelně, je malá, ale dostačující.
SlužbyHotel odpovídal hvězdičkam. Škoda jen, že sauna funguje pouze dva dny v týdnu...
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Juraj C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost cena ubytování odpovídala úrovni. Sjezdovky výborné.
Celková spokojenost cena ubytování odpovídala úrovni. Sjezdovky výborné.
Snídaně byla dostatečná, jen bych uvítala alespoň nějakou zeleninu.
UbytováníUbytování standard. Odpovídá ceně.
SportVzhledem k slunečnému počasí, byly sjezdovky výborně upravené a kvalita sněhu byla vysoká.
Marian B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ciste, priestranne pokoje. Hotel je v blizkosti viacerych zjazdoviek.
Ciste, priestranne pokoje. Hotel je v blizkosti viacerych zjazdoviek.
Zuzana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
-------------
StravaMali sme variantu bez stravy.
UbytováníPohodlné, priestranné, dostatočne veľký apartmán pre 5-člennú rodinu. Plusom bola umývačka, trúba. Chýbala nám rýchlovarná kanvica a hriankovač.
SlužbyOkrem wifi sme nevyužili v podstate žiadne služby. Nepáčili sa nám veľmi ani dodatočné poplatky za posteľné prádlo a upratovanie. A dosť mi znepríjemnil pobyt zážitok pár hodín po príjazde: deti sa rozbehli do vonkajšieho bazéna a dcéra majiteľov mi prišla na izbu 2x vynadať pod hrozbou vyhodenia z apartmánu, že majú okamžite vyjsť von, lebo sú strašne hlučné a bazén je vraj ich súkromný (nikde nebola žiadna tabuľka, čo by na to upozorňovala a počas pobytu som tam zazrela sa kúpať pár rôznych ľudí). Zrejme tam nemajú veľmi radi deti, aj keď pred ubytovacím zariadením sú 2 hojdačky, keď sa deti hrali s kamienkami, to im už tiež vadilo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Pavel Živný
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Původně uvedená snídaně v nabídce se 3 dny před odjezdem ukázala jako mylná informace, další zmatek, který nepotěšil, ale žádné velké mínus.
UbytováníS ubytováním byly trochu zmatky, protože jsme namísto zaplaceného 4-6lůžkového apartmánu dostali malý. S ohledem na to, že jsme jeli 2 to ale nevadilo, cestovka se ale prozatím na žádost o vrácení navíc zaplacených peněz nevyjádřila.
Teď k ubytování: menší sprchu jsem snad ještě neviděl, ačkoli jsem mrňous, je tam opravdu hodně těsno. Voda teče i naplno jen mírně. Se vším ostatním jsme si spokojeně vystačili, pro milovníky zeleniny by asi bylo dobré přivézt si škrabku na brambory...
Parkování je zcela v pohodě, bazén je příjemný. A nutno upozornit na mnoho velmi přítulných koček v okolí... Ale to už k ubytování nepatří.
Viz ubytování, není moc co dodat. Na místo jsme dorazili 10 minut po 6, na recepci byl patrně někdo jen do uvedených 6 hodin, klíč byl v zámku a papírek, kdo patří do jakého pokoje na dveřích. Takže bez problému, s recepční (majitelkou??) jsme se pak potkali až den před odjezdem při výběry pobytové taxi. A zde další rozdíl, taxa je 1,10 eura.
Aleš Buriánek
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborné,klidný hotel
výborné,klidný hotel
poměrně jednotvárná
Ubytovánímalé pokoje,leč dostačující
Službybez výtahu ,ale sauna
Věra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná rodinná dovolená, užili jsme si ji, splnila naše očekávání. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Krásná rodinná dovolená, užili jsme si ji, splnila naše očekávání. Vhodné pro rodiny s dětmi.
od 2 881 Kč za os.
MIchal V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimír F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Juraj D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Denisa J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hezké prostředí sjezdovky jsou trošku dál od ubytování ale dá se dojíždět.
hezké prostředí sjezdovky jsou trošku dál od ubytování ale dá se dojíždět.
Alena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji :-)
Doporučuji :-)
V ubytovacím zařízení jsme stravu neochutnali, protože při příjezdu v sobotu nám bylo oznámeno, že mají v so a ne zavřeno a v pondělí mají nějakou akci, tak taky bylo zavřeno, což nás mrzelo. Těšili jsme se na nějakou specialitu místní kuchyně.
V úterý už jsme v restauraci nebyli, protože jsme byli celý den na sjezdovkách a vrátili jsme se až večer, tak nemohu jídlo posoudit a ve středu po snídani jsme jeli domů.
Ubytování v apartmánu pro 6 osob bylo příjemné, všude čisťounko. Měli jsme ubytování bez jídla.
V kuchyňce byla i myčka, což nás velice příjemně překvapilo :-)
Jedině co bych vytkla je, že bylo hrozně málo nádobí. Vše bylo po 6 ks a co jsem zde postrádala byly hrnky na čaj ty tam nebyly vůbec jen malé hrnečky na mokka kávu.
Tím pádem jsme myčku využily jen 3x za pobyt, protože tím, že bylo málo nádobí, tak jsme ho museli umývat, jinak bychom neměli z čeho jíst.
Určitě bych ještě do vybavení přidala mikrovlnou troubu, které na ohřev jídla chyběla.
Postrádala jsem zde lopatku se smetáčkem. Nic takového v apartmánu nebylo.
Nanosili jsme si písek do apartmánu, který byl poházený na silnici a nebylo čím ho zaméct.
A ještě jednu věc jsem postrádala a to je sušák na prádlo. Když máte 2 děti, které přijdou po celém dni vymáčené od sněhu, tak nemáte kam dát prádlo usušit. Museli jsme ho naházet na topení, protože na věšáku by nám neuschlo.
Sauna zdarma a tu jsme využili.
Jinak velká spokojenost.
Služby hotelu - každý den paní uklízela na chodbách a jinak nedokážu posoudit, protože jsme žádné služby neměli až závěrečný úklid za 50 EUR.
Sauna - zdarma
Sjezdovky upraveny, lanovky super a i když bylo hodně lidí, tak tady se ztratí :-)
Renáta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radka V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkový dojem celkem dobrý
celkový dojem celkem dobrý
bez stravy
UbytováníApartmán by byl zcela vyhovující pro 3 osoby. Nás bylo 5, takže málo míst k sušení oblečení pouze 3 věšáky, 2 osoby spaly na rozkládacím gauči, což bylo zcela nevyhovující. V místnosti celou noc jela lednice. Místo pro stůl bylo malé, židle se nedaly zcela odsunout, protože za nimi byl rozložený gauč. Takže ze zadní strany se dalo přejít v předklonu pod šikminou, nebo druhou stranou přes gauč.
Sportkvalita sjezdovek i dalších služeb na výbornou
Další města ve stejné lokalitě