Ebbs: Našli jsme pro vás 1 hotel

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Oberwirt Hodnocení: 4/5 Rakousko, Tyrolsko, Ebbs

Oberwirt recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 6 lidí)

Hana C.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cesta na na místo určení probíhala celkem rychle . Jen autobus měl zpoždění 20 minut . Též přesnost místa vyzvednutí by měla být lépe upřesněna . Ulice Peterkova je dlouhá , tak stačilo napsat - zastávka městské hromadné dopravy - autobusová zastávka . Návrat zpět už byl mnohem , mnohem horší !! Autobus měl zpoždění hodinu . Upřesněno 52 minut . Z důvodu nahánění opilých lyžařů . Delegát cestovní kanceláře nebyl schopen vysvětlit důvod zpoždění .... Též je dobré dát jakýmkoli způsobem vědět , že autobus dorazí později . Další rozčarování bylo naše umístění sedadel a to na konci autobusu . V autobusu byli daleko mladší pasažéři tudíž měli brát zřetel i nato , že děti které jsou menší se daleko lépe poskládají na těchto sedadlech . Odér opilých pasažérů byl strašný .Pouštění videa ve 22 hodin je absolutní nesmysl . Pakliže by to byl film o něčem tak se to dá snést . Schopnosti delegáta by se měly dost zlepšit .

Cesta na na místo určení probíhala celkem rychle . Jen autobus měl zpoždění 20 minut . Též přesnost místa vyzvednutí by měla být lépe upřesněna . Ulice Peterkova je dlouhá , tak stačilo napsat - zastávka městské hromadné dopravy - autobusová zastávka . Návrat zpět už byl mnohem , mnohem horší !! Autobus měl zpoždění hodinu . Upřesněno 52 minut . Z důvodu nahánění opilých lyžařů . Delegát cestovní kanceláře nebyl schopen vysvětlit důvod zpoždění .... Též je dobré dát jakýmkoli způsobem vědět , že autobus dorazí později . Další rozčarování bylo naše umístění sedadel a to na konci autobusu . V autobusu byli daleko mladší pasažéři tudíž měli brát zřetel i nato , že děti které jsou menší se daleko lépe poskládají na těchto sedadlech . Odér opilých pasažérů byl strašný .Pouštění videa ve 22 hodin je absolutní nesmysl . Pakliže by to byl film o něčem tak se to dá snést . Schopnosti delegáta by se měly dost zlepšit .

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Strava byla dobrá jen některé kombinace byly dost nechutné . Špagety, rajčatová omáčka , vepřový řízek v těstíčku a kopa hrášku . Ti co si toto jídlo objednali tak ho vraceli nesnězené . Čekání na hlavní chod a desert byl dost dlouhý ( 20 minut ) . Snídaně byly vynikající .

Ubytování

Ubytováni bylo moc pěkné a stylové . Měli jsme možnost se podívat o patro níže a tyto pokoje již jako čtyř hvězdičkové mi nepřipadaly. Naše pokoje byly vybaveny . Jen mi chyběl župan a pokud to není v tomto hotelu standartní , měl nás na to upozornit recepční .

Služby

Služby hotelu byly dobré . Je co ale zlepšovat . Samotné přivítání na recepci nás dost překvapilo .Úsměv nic nestojí a to platí též o číšnicích !!!! Recepční ( majitel hotelu - syn původních majitelů ) by měl projít hoteliérskou školou nebo kurzem . Arogance a neschopnost !!!

Sport

Sjezdovky naprosto skvělé !!!!!

Monika Hálová

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5