Hotel je vhodný na prespanie. Boli sme potešení okolím. Strávili sme 2 dni v Barcelone, kam chodil vlak (cca hodinu) popri mori. V neďalekom okolí je aj mestečko Blanes, kde je krásna botanická záhrada s výhľadom na more. Počasie nám vyšlo pekné.
Ľudia sú ochotní a milí.
PlážK pláži sa dostanete cca 15 minútovou chôdzou po uličke s obchodmi a stánkami. Zprvu piesočnatá pláž sa mení na menšie kamienky. Nie sú tam ježkovia. Najprv sme mali topánky do vody, ale zistili sme že ich nepotrebujeme. Voda bola osviežujúca a voda čistá. Navečer boli väčšie vlny.
StravaJedla bolo dosť a bolo často dopĺňané. Škoda však, že pečivo na raňajky bolo kupované v Carrefoure, a zrejme to najlacnejšie čo mali. V ponuke mali aj ovocie, z čoho bol veľmi dobrý melón. Šunka nebola najlepšej kvality, ale nie je to 5 hviezdičkový hotel. K pitiu klasické automatové nápoje - džús, káva, čokoláda, čaj. S tým sme ale rátali. Aj keď káva v hotelovej reštike nie je nič extra, hneď pri vstupe do recepcie je výborná kaviareň Joao, kde majú aj dobré ceny, aj výbornú kávu.
Ako bezlepkár som sa viac-menej najedol, ale okrem toho, že mäsová omáčka vraj neobsahovala lepok a ryba väčšinou bola neobalená, nijak to neriešili. Raz sme sa ich opýtali či je jedlo z mletého mäsa bezlepkové alebo nie, vraveli že nie, ale hneď sa ma opýtali, koľko kusov by som chcel a nahlásili to kuchárke. Za 20-25 minút mi doniesli veľkú porciu grilovaného rebra, to ma potešilo. Dohodli sme sa s jednou čašníčkou, že aj na druhý deň mi niečo pripravia, ale keď som už 20 minút nemal nič na stole okrem zelenín a ovocia, čašníčka išla zisťovať stav. Čašník ktorému to zverila to zabudol povedať kuchárke... a odvtedy už sme to neriešili. Občas mi povedali čo je z výberu bez lepku, ale už sme si nepýtali vlastné jedlo. Najviac mi tam ale chýbalo bezlepkové pečivo.
UbytováníIzby sú pravidelne upratované, každý deň nám utierali dlážku a kúpeľňa bola úplne v poriadku. Niekoľkokrát sa nám však stalo, že sme sa nevedeli dostať do vlastnej izby, bol tam nejaký problém s kartou, ktorou sme odomykali dvere.
Mali sme balkón otočený do ulice, ktorá viedla k námestiu. Večer bolo počuť rôzne koncerty, čo sa nám skôr páčilo, a keďže sme mali nabitý program cez deň, boli sme unavení a zaspali v pohode.
Klíma na izbe fungovala pri každom zatvorení balkóna. Veľmi sme ju ale nevyužívali, keďže teplota vonku bola do 29 stupňov.
TV sme zapli len raz, a obraz nefungoval. Ale neprišli sme na dovču pozerať telku, takže nám to nevadilo.
Vadilo nám, že sme nemali chladničku, a tiež to, že trezor bol za poplatok 20 eur na týždeň.
SlužbyWifi je len na recepcii. Bazén na štvrtom poschodí sme nevyužívali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate