celkové hodnocení dovolené,byli jsme spokojeni ,doporučujeme
Plážpěkná ,udržovaná,čistá,hoši na pláži velmi ochotní,pomáhali manželovi(na berlích),aniž by byli žádáni
Stravastrava skvělá,sladkosti mňam mňam,ovoce.Jen problém s nedostatkem vína .
Ubytováníubytování starší zařízení,ale čisto.Ale nešla klimatizace a na toaletě tekla voda kolem záchodu a hodně,prostě potopa.Požadovala jsem hadr na utírání,byl nám dán na toaletu kobereček a voda tekla dál.Pak nás raději (než aby to opravili,nebo mi dali hadr)přestěhovali na jiný pokoj
Službydrobný problém s výměnou peněz,pro nás turisty nevýhodný