Meliá El Mansour Mahdia Hodnocení: 4/5 Tunisko, Mahdia, Hiboun
Leona Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celkový dojem průměr
Celkový dojem průměr
Pláž čistá v červnu teplé moře
StravaUbralo se na jídle před 10 lety byl větší výběr
UbytováníOk ,uklizeno vždy čisto hotel
SlužbyHotel ,už má něco za sebou …tak jsem ani neočekávala luxus ,celkový dojem průměrný
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Hotel je moc pěkný, čistý, všichni zaměstnanci jsou moc ochotní a milí. V našem termínu byl hotel poloprázdný takže bylo pořád všude dostatek lehátek a slunečníků. Na víkend se pak hotel více zaplnil a už to bylo horší, neumím si to představit v plné sezoně.
Jen bary byly trošku slabší článek. Drinky, které jsou v rámci all inclusive měly vypsané jen u baru v hotelu a u ostatních barů je ani neuměli namíchat. U baru u bazénu vůbec neměli vypsané jaké drinky dělají, a ani vystavené lahve co mají, aby si třeba člověk z toho vybral co chce namíchat. No a bar na pláži byl otevřen jen ten malý a tam měli jen nealko, pivo a víno.
Hotel je moc pěkný, čistý, všichni zaměstnanci jsou moc ochotní a milí. V našem termínu byl hotel poloprázdný takže bylo pořád všude dostatek lehátek a slunečníků. Na víkend se pak hotel více zaplnil a už to bylo horší, neumím si to představit v plné sezoně.
Jen bary byly trošku slabší článek. Drinky, které jsou v rámci all inclusive měly vypsané jen u baru v hotelu a u ostatních barů je ani neuměli namíchat. U baru u bazénu vůbec neměli vypsané jaké drinky dělají, a ani vystavené lahve co mají, aby si třeba člověk z toho vybral co chce namíchat. No a bar na pláži byl otevřen jen ten malý a tam měli jen nealko, pivo a víno.
Pláž čistá, pěkná, vždy dostatek lehátek, není nutné si je chodit ráno obsazovat, nevím ale jak to je při plné obsazenosti hotelu. Moře bylo krásně čisté, občas tam byli řasy, ale to je příroda. Ovšem poslední den tam plaval hrozný nepořádek, odpadky, to bylo nepříjemné, to jsme do vody nešli.
StravaJídlo bylo dobré, jen bych uvítala označení vegetariánských jídel. Při víkendovém náporu v jídelně trochu nestíhali doplňovat jídla. Každé ráno byla fronta na vajíčka a večer na maso, takže si to člověk rozmyslel jestli si to dá. Jinak musím ocenit, že jídlo bylo chutné, v některých hotelech chutná vše stejně, to se tu nestalo. Každý si tu vybere a nají se! Obsluha v jídelně moc příjemná!
UbytováníPokoje jsou prostorné, čísté, každý den se uklízí a mění osušky, vše v naprostém pořádku!
od 15 360 Kč za os.







