Vital Beach Hodnocení: 3/5 Turecko, Alanya, Konakli
Lucie J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla naprosto úžasná. Jedná se o jeden z menších rodinných hotelů. Ten kdo nevyhledává rušný život naprosto ideální. Výborné místo pro rodiny s dětmi.
Dovolená byla naprosto úžasná. Jedná se o jeden z menších rodinných hotelů. Ten kdo nevyhledává rušný život naprosto ideální. Výborné místo pro rodiny s dětmi.
Pláž je sice 150 m od hotelu, ale přístup je horší. Vstup buď přes molo, kde jste poté rovnou v hluboké vodě nebo kamenitý z pláže, kde ale nevidíte kam jdete a pohybujete se mezi obrovskými kameny. My jsem s rodinou chodili asi 300m dále od hotelu na konakli beach, kde vstup pozvolný písčito - kamenitý. Lehátka se tam dají dokoupit.
StravaPro někoho strava monotonní, naše rodina si pochutnala na všem:-)) Každý si vybral dle své chuti. Dostatek ovoce u každého hlavního jídla. Personál naprosto úžasný, milý a vstřícný i přes jazykovou barieru(s angličtinou se moc nedomluvíte) se všichni snažili maximálně vyhovět. Vřele doporučuji
UbytováníUbytování bylo bez problémů, čistota pokojů výborná. Úklid pokojů každý den.
SlužbyPerfektní, vždy vše čisté. Obsluha neustále na blízku.
Soňa K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno klapalo jako hodinky, průvodkyně super - po cestě z letiště na hotel nám podávala potřebné informace
Všechno klapalo jako hodinky, průvodkyně super - po cestě z letiště na hotel nám podávala potřebné informace
Pláž asi 300 m vzdálená od hotelu, na poležení dobré, dostatek lehátek i deštníků. Vstup do vody z břehu špatný - kamenná plata a velké šutry, divoká voda. Vstup do vody z mola po žebříku pro šikovné a plavce.
Nevhodné pro děti a starší lidi
Strava výborná, pěkně připravená, velký a pestrý výběr, vše nám chutnalo. Každý večer se u bazénu něco grilovalo.
Kuchař byl velký sympaťák.
Dostaly jsme pro 3 osoby krásný dvoupokojáček, 2 balkony, všude čisto, každý den uklizeno, nazdobené postýlky
SlužbyVše v pořádku, žádný problém. Hosté většinou z Ruska a Polska. Všichni se chovali moc hezky.
Jen tam 3 večery zpívala nějaká ruská "hvězda" a když spustila "Kaťušu" - tak to nás moc nepotěšilo !!!



















