Lonicera World Hodnocení: 4/5 Turecko, Alanya
Veronika M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolenka bola úžasná
Dovolenka bola úžasná
Pláž veľmi krásna čisté krásne piesočnate more od hotela to bolo blízko veľmi veľká spokojnosť
StravaStrava bola výborná vždy sa dalo z čoho vyberať či už v hoteli alebo pri plazi
UbytováníKvalita ubytovania bola podľa našich predstáv každý deň krásne upratané vynikajúci personál
SlužbyHodnotím 10 z 10 milý personál pri vstupe do jedálne hotela vždy mila pani upratovačky milé
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolenku sme si užili, všetko prebehlo v poriadku. Užili sme si animácie cez deň aj večer. Diskotéky v baroch celkom fajn, repertoár sa často opakoval a bol pre ruskú klientelu. Áno v Turecku s tým treba počítať, ale aj tak to človeka nahnevá tá ich drzosť a arogantnosť. Ale nenechajte si tým pokaziť dovolenku. Rezort je naozaj úžasný, nepotrebujete ho ani opustiť, všetko nájdete dnu.
Absolvovali sme výlet loďou v Alanyi a Delfinárium, ktoré je kúsok od Rezortu. Žiaľ koncepcia spojenia Rezortu Lonicera s hotelom Lonicera Premium a Hotelom Lonicera West nie je šťastná. Všetci môžu navštevovať všetko v týchto hoteloch a výsledok je taký, že všetci sú aj počas dňa, aj večer v Lonicera Resort. Boli sme viac krát cez deň, aj večer navštíviť Lonicera Premium aj Lonicera West, bolo tam prázdno, všetci boli v Rezorte. V Rezorte je to už teraz preplnené, nebolo sa kde zložiť pri mori, ani pri bazénoch. Aquapar neustále preplnený, pritom v Lonecera Premium, aj v Lonicera West sú tobogány celý deň prázdne. Toto je žiaľ obrovské mínus tohto Lonicera World Rezort. Veľa veľa ľudí, ktorí sú z iných hotelov. V lete si to neviem predstaviť. Nášu dovolenku sme si užili, bolo naozaj úžasne. Odporúčam tento rezort pre tých, ktorým nevadí množstvo ľudí a hluk. Ešte by som upozornila na hĺbku vody v Aquaparku v zóne pre dospelých. Hĺbka nedostatočná, pri dopade si udriete chrbát, a poraníte nohy. Mala by tam byť väčšia hĺbka vody. Veľmi nebezpečné.
Dovolenku sme si užili, všetko prebehlo v poriadku. Užili sme si animácie cez deň aj večer. Diskotéky v baroch celkom fajn, repertoár sa často opakoval a bol pre ruskú klientelu. Áno v Turecku s tým treba počítať, ale aj tak to človeka nahnevá tá ich drzosť a arogantnosť. Ale nenechajte si tým pokaziť dovolenku. Rezort je naozaj úžasný, nepotrebujete ho ani opustiť, všetko nájdete dnu.
Absolvovali sme výlet loďou v Alanyi a Delfinárium, ktoré je kúsok od Rezortu. Žiaľ koncepcia spojenia Rezortu Lonicera s hotelom Lonicera Premium a Hotelom Lonicera West nie je šťastná. Všetci môžu navštevovať všetko v týchto hoteloch a výsledok je taký, že všetci sú aj počas dňa, aj večer v Lonicera Resort. Boli sme viac krát cez deň, aj večer navštíviť Lonicera Premium aj Lonicera West, bolo tam prázdno, všetci boli v Rezorte. V Rezorte je to už teraz preplnené, nebolo sa kde zložiť pri mori, ani pri bazénoch. Aquapar neustále preplnený, pritom v Lonecera Premium, aj v Lonicera West sú tobogány celý deň prázdne. Toto je žiaľ obrovské mínus tohto Lonicera World Rezort. Veľa veľa ľudí, ktorí sú z iných hotelov. V lete si to neviem predstaviť. Nášu dovolenku sme si užili, bolo naozaj úžasne. Odporúčam tento rezort pre tých, ktorým nevadí množstvo ľudí a hluk. Ešte by som upozornila na hĺbku vody v Aquaparku v zóne pre dospelých. Hĺbka nedostatočná, pri dopade si udriete chrbát, a poraníte nohy. Mala by tam byť väčšia hĺbka vody. Veľmi nebezpečné.
Pláž pri Rezorte krásna, ale už ráno o 10.00 sa nemáte kde zložiť. A to práve preto, lebo sú tam ľudia aj z Lonicera Prémium / kde je pláž špinavá/, aj ľudia z Lonicera West / kde je pláž kamenistá/.
Táto pláž je pre kapacitu 3 hotelov nedostačujúca. Pozvoľný vstup do mora, pláž vhodná pre deti. Pláž dosť dosť úzka, personál dokladajúci ležadla až k moru. Osušky na pláž dostanete v izbe a potom ich môžete meniť na kartu.
Stravovali sme sa v reštaurácii a v celom rezorte. Strava dostatočná, trocha sa opakovala, ale vždy bolo z čoho vybrať. Morské plody neboli. Veľa ľudí v reštaurácii kedykoľvek ste prišli. Keď ste prišli neskôr, už ste nemali rovnakú ponuku. Myslím si, že všetci by mali mať rovnakú možnosť ponuky jedál, aj keď neprídu hneď na začiatku. To by som asi vytkla na stravovaní. Ponuka pitia v baroch super, výborné drinky, alkohol dostačujúci. Celý deň možnosť stravovania na rôznych miestach. Dostatok ovocia, zmrzlina, čerstvá vylisovaná šťava.
Izby sme dostali v budove C, s výhľadom na more a animačnú zónu. Izby boli upratované každý deň, uteráky menené, bar doplnený.
Izba bez problémov, klimatizácia fungovala, kúpeľňa dostatočná, čistá. Upratovačky milé a úslužné.
Služby hotela vynikajúce, odvezú vás priamo k budove, aj po vás prídu, nakoľko je rezort veľký. Neustále pobehujúci personál, všade prítomný animátori, upratovačky. Barmani slušní, aj keď niekedy uprednostňovali ruských klientov.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 15 530 Kč za os.










































