Çamyuva: Našli jsme pro vás 21 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Club Akman Beach Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 3,5 / 5

Club Akman Beach recenze

Výborné (hodnotilo 8 lidí)

Strava 3,1 / 5

Ubytování 3,3 / 5

Okolí 4,4 / 5

Služby 3,4 / 5

Cena 3,4 / 5

Přímo na pláži 2 bazény Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži v ceně

Jaromir Ž.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

doporučuji

doporučuji

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

u hotelu pisčito oblázková

Strava

spokojenost

Ubytování

poměr cena výkon je skvělý

Služby

pěkný malý hotýlek v zeleni

Jan P.

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Moře a pláž super jinak vše nejhorší co jsme v Turecku zažili hlavně strava .

Moře a pláž super jinak vše nejhorší co jsme v Turecku zažili hlavně strava .

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

od 13 641 za os.

Mom's Hotel Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 3,5 / 5

Mom's Hotel recenze

Výborné (hodnotilo 104 lidí)

Strava 2,9 / 5

Ubytování 3,5 / 5

Okolí 4,1 / 5

Služby 3,5 / 5

Cena 3,7 / 5

Eva K.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023

Prožili jsme krásnou dovolenou v pohodovém hotelu s pohodovými lidmi v krásném prostředí, s místními cestovkami jsme si užili pár zájezdů. Nelíbil se nám odjezd na letiště ve tři ráno, navíc v autobuse kde mnoho lidi kašlalo a bylo zřejmé, že jsou nemocní, následovalo mnohahodinové čekání na přeplněném letišti, kde se nedalo ani nikde sednout, takže až na tento závěr, který způsobil, že jsme se od kašlávajících lidí nakazili, to byla krásná dovolená.

Prožili jsme krásnou dovolenou v pohodovém hotelu s pohodovými lidmi v krásném prostředí, s místními cestovkami jsme si užili pár zájezdů. Nelíbil se nám odjezd na letiště ve tři ráno, navíc v autobuse kde mnoho lidi kašlalo a bylo zřejmé, že jsou nemocní, následovalo mnohahodinové čekání na přeplněném letišti, kde se nedalo ani nikde sednout, takže až na tento závěr, který způsobil, že jsme se od kašlávajících lidí nakazili, to byla krásná dovolená.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Jozef R.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023

Dovolenka dopadla dobre, oddýchli sme si, užili slnka aj vody.

Dovolenka dopadla dobre, oddýchli sme si, užili slnka aj vody.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž kamienková, dosť obsahuje drobné odpadky, moc neudržiavaná. Dostupnosť od hotela dobrá, počet lehátok nedostačuje na počet ubytovaných hostí v dvoch hoteloch ktorí túto pláž využívajú.

Strava

Strava jednoduchšia väčšinou okrem polievok boli jedla nie teplé, asi tým že strava sa dováža z iného zariadenia. Strava bola chudobná o sezónne letné ovocie (melón, hrozno, figy ...).

Ubytování

Hotelík je minimalistický, ale udržiavaný. Bazén čistý, pravidelne čistený. Výmena uterákov aj posteľnej bielizne OK. V skrini chýbajú poličky na vybalenie batožiny, k dispozícii sú len tyče a vešiaky.

Služby

Hotel neponúka žiadne iné služby okrem ubytovania, prístupu na WiFi, a hotelového baru.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Larissa Sultan Beach Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 3,3 / 5

Larissa Sultan Beach recenze

Dobré (hodnotilo 13 lidí)

Strava 3,3 / 5

Ubytování 2,8 / 5

Okolí 3,8 / 5

Služby 3,3 / 5

Cena 3,5 / 5

Aidana Z.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Šimon C.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024

Upravováno v souladu s Pravidla

Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.

Najhoršia skúsenosť bola s delegátom CK........ - celkom nám odmietol pomôcť s tým, že 1 z nás nemal posteľ, ani nechcel spísať reklamáciu, prípadne žiadať 2 menšie izby. Bol veľmi nepríjemný na nás, už od začiatku. Na plánované stretnutie po prílete (10,30) vôbec neprišiel, až ked mu po pol hodine zavolali z recepcie. Potom keď prišiel a opýtal sa odkiaľ som, tak mi hneď na úvod oznámil, že nech mu rýchlo poviem čo chcem lebo že nemá vôbec čas na mňa. Ohľadom postele nám povedal že to je normálne že 1 z nás nemá vôbec lôžko, postel, že to je naša chyba že sme si objednali takú izbu. Keď som mu povedal že mne je jedno aká je izba,len chcem pre všetky osoby posteľ, čo je normálne, tak mi povedal že sa so mnou už nemá o čom baviť, že on je tu len pre nemeckých a nemecky hovoriacich hostí. Bol velmi urážlivý voči mne, viac krát zopakoval že ho nebaví riešiť takéto veci s "Čechmi, Slovákmi, Poliakmi a nami podobnými ", že Nemec by si taku izbu neobjednal. Potom odišiel, bol celu dobu arogantný. Som z toho delegáta v šoku, celý čas nás urážal, s poznámkami na Slovákov, Čechov..., že on je tam na to aby sa staral o Nemcov a nemecky hovoriacich v prvom rade. Komunikovali sme anglicky a keď som trval na tom, nech nám pomôže, tak mi odrazu po 10 minútach konverzácie v angličtine povedal že mi nerozumie a nebude sa so mnou rozprávať. Také niečo som nikdy nezažil.

Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.

Najhoršia skúsenosť bola s delegátom CK........ - celkom nám odmietol pomôcť s tým, že 1 z nás nemal posteľ, ani nechcel spísať reklamáciu, prípadne žiadať 2 menšie izby. Bol veľmi nepríjemný na nás, už od začiatku. Na plánované stretnutie po prílete (10,30) vôbec neprišiel, až ked mu po pol hodine zavolali z recepcie. Potom keď prišiel a opýtal sa odkiaľ som, tak mi hneď na úvod oznámil, že nech mu rýchlo poviem čo chcem lebo že nemá vôbec čas na mňa. Ohľadom postele nám povedal že to je normálne že 1 z nás nemá vôbec lôžko, postel, že to je naša chyba že sme si objednali takú izbu. Keď som mu povedal že mne je jedno aká je izba,len chcem pre všetky osoby posteľ, čo je normálne, tak mi povedal že sa so mnou už nemá o čom baviť, že on je tu len pre nemeckých a nemecky hovoriacich hostí. Bol velmi urážlivý voči mne, viac krát zopakoval že ho nebaví riešiť takéto veci s "Čechmi, Slovákmi, Poliakmi a nami podobnými ", že Nemec by si taku izbu neobjednal. Potom odišiel, bol celu dobu arogantný. Som z toho delegáta v šoku, celý čas nás urážal, s poznámkami na Slovákov, Čechov..., že on je tam na to aby sa staral o Nemcov a nemecky hovoriacich v prvom rade. Komunikovali sme anglicky a keď som trval na tom, nech nám pomôže, tak mi odrazu po 10 minútach konverzácie v angličtine povedal že mi nerozumie a nebude sa so mnou rozprávať. Také niečo som nikdy nezažil.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pekná pláž, kamienky výborná kvalita vody, blízko od hotela. Lehátka boli pomerne skoro ráno už obsadené (lebo Rusi). Na pláži nám chýbal lepšie vybavený bar hotela, nebolo vôbec žiadne jedlo, ani občerstvenie, len čistá voda, malinovky z automatu a pivo. Vedľajšie hoteli mali výrazne lepšie vybavené bary na pláži.

Strava

Strava bola veľmí dobrá a chutila nám, aj keď by sa dala zlepšiť čistota. Bol pravidelne problém s tým, aby sme si našli miesto v jedálni, ale to pripisujem tomu, že tam boli Rusi, ktorí mali potrebu všetko obsadiť 10 min vopred a všetko zabrali.

Ubytování

Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 13 558 za os.

Elit Life (ex. Beso Beach) Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 3,2 / 5

Elit Life (ex. Beso Beach) recenze

Dobré (hodnotilo 35 lidí)

Strava 2,7 / 5

Ubytování 3,2 / 5

Okolí 3,6 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,4 / 5

Edyta S.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025

Byli jsme tam na konci sezóny. Je to malé město s krásnými horami v okolí. Spousta zeleně. Spousta Rusů. Nevšiml jsem si, že Kemeru se říká „Malá Moskva“. Personál komunikoval převážně rusky. Hlavním problémem výletu byla velmi hlasitá hudba, která hrála u bazénu až do 22:30, nebo v okolních hotelech.

Byli jsme tam na konci sezóny. Je to malé město s krásnými horami v okolí. Spousta zeleně. Spousta Rusů. Nevšiml jsem si, že Kemeru se říká „Malá Moskva“. Personál komunikoval převážně rusky. Hlavním problémem výletu byla velmi hlasitá hudba, která hrála u bazénu až do 22:30, nebo v okolních hotelech.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Hotelová pláž je špinavá a zanedbaná. Infrastruktura je v hrozném stavu. Spousta nedopalků cigaret a odpadků. Personál už sbíral lehátka a slunečníky, když jsme dorazili.

Strava

Jídlo bylo poněkud špatné. Bylo ho málo a nikdy se nedoplňovalo. Neustále chyběly příbory a nádobí. Bylo tam málo ovoce a zeleniny. Bylo to syté, ale kvalita a rozmanitost byly špatné.

Ubytování

Pokoj byl v pořádku. Matrace pro nás byly pohodlné. Byla tam lednička a všechno, co jsme potřebovali.

Služby

Pokoje se uklízejí denně. Ručníky se mění.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Rafał R.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025

Strávil jsem s rodinou moc hezkou dovolenou a bylo to tak krásné, že se to nedá popsat.

Strávil jsem s rodinou moc hezkou dovolenou a bylo to tak krásné, že se to nedá popsat.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je velmi blízko, čistá, každý si najde lehátko pro sebe, pláž není moc přeplněná, čistá, láká vás k návratu a já se tam s rodinou určitě vrátím.

Strava

Bylo tam tolik jídel, že je nemožné si je všechna zapamatovat, ale jídlo bylo na vyšší úrovni.

Ubytování

Přátelské ubytování na recepci, rodinný pokoj byl pro nás velmi dobře připravený.

Služby

Hotelové služby velmi dobré, milý personál, který nám každý den uklízel pokoj, byli jsme tím překvapeni.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 12 218 za os.

Marco Polo Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 2,8 / 5

Marco Polo recenze

Dobré (hodnotilo 11 lidí)

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,8 / 5

Okolí 2,5 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,8 / 5

Přímo na pláži

Oleksandr P.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026

Nedostal jsem žádnou informaci transferu a musel hledat to sam

Nedostal jsem žádnou informaci transferu a musel hledat to sam

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Špína a není připraven

Strava

dobré

Ubytování

Nebyla horká voda

Služby

super

Tagir Y.

Hodnocení 1,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024

To bola naša 25 navšteva Turecka. Boli vždi v kluboch.

To bola naša 25 navšteva Turecka. Boli vždi v kluboch.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na brehu veľa odpadov a za 12 dni ani raz ne videl aby upratovali.

Strava

Všetkeho bolo dosť, ale ne hutne. Ryba bola sucha, mäso tvrde, vinko otrasne. Len krevety boli dobre pripraveny. Kava a čaj otrasne. A ni v reštavracii a ni v kaviarni a baroch ne bol čierny čaj v sačkoch.

Ubytování

Pri postele stolička bez šuflika, musel všetko nahramaždiť z hora. Obrovske svetidla asi metr a pol nad vankušom. Ne možne večer čitať, keď jeden s nas spi.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 24 900 za os.

Ilimyra Hodnocení: 2/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Ilimyra recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Ludmila Staňková

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejhorší dovolená v mém životě. Po přestěhování, které se konalo 2x, byla dovolená příjemnější, ale byly ztraceny 2 dny dovolené, jelikož jsme čekali vždy v recepci na pokoje.

Nejhorší dovolená v mém životě. Po přestěhování, které se konalo 2x, byla dovolená příjemnější, ale byly ztraceny 2 dny dovolené, jelikož jsme čekali vždy v recepci na pokoje.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla super, oblázková, moře klidné a čiré.

Strava

Strava na Turecko celkem dobrá, akorát porce dával kuchař a tak bych to shrnula, že muži museli mýt hlad, porce asi jako na talířek kávový. Jinak saláty okoralé, okurky, mrkev, rrajčata podávaná i 3 dny po sobě. jejich koření všem nechutná a tak i saláty se dojíst nedalo. Na All inclusiv, opravdu strava chudá a navíc všude jinde (Španělsko, Tunis, Egypt) si člověk mohl vzít co chtěl a kolik chtěl sám. V Kemru jsme usínali hlady. Meloun nás nezasytil, navíc nemají dobré melouny a jiné ovoce podáváno nebylo.

Ubytování

Ubytování v hoelu Ilimyra, jak jsem se výše zmínila chlív pro chovnou domácí zvěř

Služby

Služby hotelu žádné. Na recepci, na baru, u kuchaře byly kasičky a vyžadoval si personál diška. Ale nebylo tam opravdu za co je dávat.