Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.
Najhoršia skúsenosť bola s delegátom CK........ - celkom nám odmietol pomôcť s tým, že 1 z nás nemal posteľ, ani nechcel spísať reklamáciu, prípadne žiadať 2 menšie izby. Bol veľmi nepríjemný na nás, už od začiatku. Na plánované stretnutie po prílete (10,30) vôbec neprišiel, až ked mu po pol hodine zavolali z recepcie. Potom keď prišiel a opýtal sa odkiaľ som, tak mi hneď na úvod oznámil, že nech mu rýchlo poviem čo chcem lebo že nemá vôbec čas na mňa. Ohľadom postele nám povedal že to je normálne že 1 z nás nemá vôbec lôžko, postel, že to je naša chyba že sme si objednali takú izbu. Keď som mu povedal že mne je jedno aká je izba,len chcem pre všetky osoby posteľ, čo je normálne, tak mi povedal že sa so mnou už nemá o čom baviť, že on je tu len pre nemeckých a nemecky hovoriacich hostí. Bol velmi urážlivý voči mne, viac krát zopakoval že ho nebaví riešiť takéto veci s "Čechmi, Slovákmi, Poliakmi a nami podobnými ", že Nemec by si taku izbu neobjednal. Potom odišiel, bol celu dobu arogantný. Som z toho delegáta v šoku, celý čas nás urážal, s poznámkami na Slovákov, Čechov..., že on je tam na to aby sa staral o Nemcov a nemecky hovoriacich v prvom rade. Komunikovali sme anglicky a keď som trval na tom, nech nám pomôže, tak mi odrazu po 10 minútach konverzácie v angličtine povedal že mi nerozumie a nebude sa so mnou rozprávať. Také niečo som nikdy nezažil.