Kizilot: Našli jsme pro vás 17 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Adora Butik Hodnocení: 3/5 Turecko, Side, Kizilot

Adora Butik recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 50 lidí)

Anonym

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Personal byl prijemny, ale jidlo jedna velka katastrofa.

Personal byl prijemny, ale jidlo jedna velka katastrofa.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Super. Boty do vody nutne.

Strava

Maly vyber, meli jsme hlad. Chybi maso, celkovy vyber, nedoplnovali jidlo,vari z polotovaru.

Ubytování

Ubytovani bylo prumerne, neocekavali jsme luxus.

Služby

Prijemny personal, ale nevykompenzuje nekvalitni jidlo.

Anonym

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Klidná pohodová dovolená pro toho kdo nemá rád velké komplexy a mnoho lidí.

Klidná pohodová dovolená pro toho kdo nemá rád velké komplexy a mnoho lidí.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Krásná čistá teplá voda, velká pláž, málo lidí.

Strava

Dost jednostranná, neustále mleté maso na několik způsobů, ryby nebo maso téměř vůbec nebyly. Dobré byly zeleninové saláty a polívky.

Ubytování

Malý bungalov se sociálním zařízení, čistý, ale je znát, že už má něco za sebou. Občas něco odpadlo a byl cítit zápach z kanalizace.

Služby

Mladý, příjemný personál

Syedra Club Kizilot Hotel Turecko, Side, Kizilot

Syedra Club Kizilot Hotel recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Irena Kováčová

Hodnocení 1,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme už v 3hvězdičkových hotelech, pravda v Egyptě, v Turecku jen v 5hvězdičkových, ale tento hotel bohužel nedokážu ohodnotit hvězdičkami. Kromě nás (tři osoby) a jednoho tureckého páru, který tam byl ubytován, byli tam jen ruští turisté, asi 95 %. V jiných hotelech to nebyl problém. Tady, kdo nestál ve frontě půl hodiny před jídlem, bohužel našel jen zbytky, a to ne vždy. Slunečníky na pláži, které jsou součástí all inclusive, nosili na pokoje v poledne i večer.

Byli jsme už v 3hvězdičkových hotelech, pravda v Egyptě, v Turecku jen v 5hvězdičkových, ale tento hotel bohužel nedokážu ohodnotit hvězdičkami. Kromě nás (tři osoby) a jednoho tureckého páru, který tam byl ubytován, byli tam jen ruští turisté, asi 95 %. V jiných hotelech to nebyl problém. Tady, kdo nestál ve frontě půl hodiny před jídlem, bohužel našel jen zbytky, a to ne vždy. Slunečníky na pláži, které jsou součástí all inclusive, nosili na pokoje v poledne i večer.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž, pokud jde o čistotu vody, je jediným plusem, pobřeží je pokryté drobnými oblázky, místy trochu pískem, který není úplně nejčistší, ale večer většinu odpadků uklidí. Vodní sportovní klub je k dispozici za poplatek a nabízí poměrně široký výběr. Plážový bar: nealkoholické nápoje, pivo, stejně jako u bazénu zdarma, někdy něco dojde, ale doplní to. Odpoledne hamburger, hranolky, kečup, ale na pivo je třeba stát ve frontě, je hodně hladových turistů.

Strava

Předpokládám, že kvalita a výběr jídel by odpovídaly dvouhvězdičkovému hotelu, pokud by na všechny zbylo po našich ruských bratrech, ale čistota a obsluha jsou nedostatkové zboží. Podle mého názoru je personálu málo na tolik turistů. Během našeho pobytu odpoledne jeden číšník "vzbouřil" a rozbil okna jídelny, do půl hodiny ho odvezla policie, okna byla znovu vyměněna.

Ubytování

Na náš pokoj jsme čekali až do 4 hodin ráno my tři, kteří bohužel zvolili tento hotel. Mezitím několikrát na půl hodiny vypadl proud. Tehdy uklidili jen jednou, toaletní papír, ručník, odvoz odpadků není. Vybavení pokoje připomínalo socialistický dělnický ubytovna. Na chodbách špinavá podlaha, zbytky jídla, rozbitá okna atd.

Služby

O jiných službách nevím, v suterénu funguje masážní salon, hammam, který jsme také vyzkoušeli, pro dvě osoby 30 EUR, asi půl hodiny, byli jsme spokojeni, personál není drzý a mluví i anglicky. Večerní animační programy jsou výhradně v ruštině, obsah je přibližně stejný jako v jiných hotelech, už jsme je několikrát viděli, takže nám nechyběly.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate