Malajsie - Tioman Malajsie

  • Doprava letecky

    15:00 h

  • Popis

    Tioman se nachází na východním pobřeží Malajsie, pralesní plochy jsou neobydlené, podél pobřeží vyrůstají korálové útesy, které jsou velmi příhodné pro dobrodružné potápění o objevování podmořského světa.

    Ostrov je vzdálen skoro hodinu letu ze Singapuru nebo Kuala Lumpur, transfer z letiště trvá 20 minut a nejlepším obdobím pro návštěvu je období od června až po září, v zimním čase se mohou projevovat monzuny.

Nejnovější recenze Malajsie - Tioman

Celkem: Jednoduché dřevěné dvouchatky, jen DS zděné, zapasované ve stráni mezi skalami a stromy. Jediné mínus, že veranda je společná, naštěstí...

Úvodní shrnutí
Jednoduché dřevěné dvouchatky, jen DS zděné, zapasované ve stráni mezi skalami a stromy.
Jediné mínus, že veranda je společná, naštěstí jsme neměli sousedy. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel má několik typů ubytování, měli jsme D, vybavení klimatizace, lednice a tv. DS má navíc konvici a úklid. Jinak se pokoje neuklízí, ale ručníky na požádání vymění.

Strava
Přímo v hotelu je restaurace, platit lze na konci kartou, jídlo chutné a levné, kolem 6 MR, pivo se dá v areálu koupit, třetinka za 5 MR, v ABC happy hour 17,00-19,00, 3 piva za 10 MR.

Služby hotelu
Zajišťují okruh kolem hotelu, výlety k ostrůvkům, šnorchlování, půjčování masek a šnorchlů, kajaků a lodní taxi. Internet je v Marine a Tekeku.

Pláž
Šnorchlování hned na pláži, je písečná a kolem malebné obrovské balvany. Viděla jsem i želvu a rejnoka, korály na dně, viditelnost za slunce dobrá.

Celkový dojem
Hotel je jednodušší, ale ač jsme starší ročník, vyhovovalo nám to, takové domácké, žádné hogofogo a na odpočinek ideální. Připadali jsme si jako Ztracení. O to větší šok pak byl stopover v Singapuru.

Patricia Svobodová, 27.06.2007
Oblast: Malajsie Malajsie, Tioman, Hotel: Panuba Inn Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (8) Ne (2)

západ slunce před hotelem 6 fotografií

Všechny recenze Malajsie - Tioman