Nizozemí - Amsterdam Nizozemí

 • Doprava letecky

  01:25 h

 • Popis

  Hlavním městem Nizozemska je Amsterdam, město a centrum obchodu ležící na řece Amstel. Amsterdam je město propletené kanály, díky nimž si můžete udělat romantickou vyjížďku celým městem a zajímavé památky pozorovat z vodní hladiny. Amsterdam je velice kosmopolitní, což určuje výjimečnou atmosféru tohoto přístavního města.

  Největším muzeem je Rijksmuseum, kde uvidíte obrazy známých nizozemských malířů jako je Rembrandt a Vermeer. Dále můžete navštívit Museum Vincenta van Gogha a zhlédnou např. jeho Slunečnici.

  Známou památkou je také Dům Anny Frankové, kde se židovská dívka i se svojí rodinou schovávala v úkrytu v domě. Toto místo je smutnou připomínkou druhé světové války. Rozhodně zde navštivte květinový trh, kde na vás čekají desítky různých druhů tulipánů. Poté si můžete jít prohlédnout královský palác postavený v 16.století.

  V Amsterdamu jsou všudypřítomné coffee shopy, kde si lidé legálně kupuje a kouří marihuana. Za zmínku také stojí čtvrť červených luceren, která ožívá hlavně večer.

Nejnovější recenze Nizozemí - Amsterdam

Celkem: 8,8 Velmi příjemný hotel ve svérázném, uměním nasáklém prostředí bývalého doku. Okolí hotelu odpovídá mentalitě Amsterdamu. Velmi příjemná je...

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Velmi příjemný hotel ve svérázném, uměním nasáklém prostředí bývalého doku. Okolí hotelu odpovídá mentalitě Amsterdamu. Velmi příjemná je cesta trajektem z hlavního nádraží, který je nejlepším dopravním spojením do centra města. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo na odpovídající úrovni; pokoj má velká okna, což opticky zvětšuje jeho velikost. Vše je zařízeno účelně a vhodně, jen dveře do koupelny a na WC nejdou zcela zavřít.

Strava
Snídaně byly na vynikající úrovni; jídla bylo dost po celou dobu jejího trvání a vše bylo výtečné. Jen zřídkakdy jsme se setkali se situací, že by něco z připraveného došlo. Zvláštní pochvalu si zaslouží výborné hash browns a croissanty.

Služby hotelu
Personál hotelu je velmi příjemný a vždy nápomocný; jejich vystupování je přívětivé a ochotné. Zpestřením byla sušenka cookie, která na nás čekala jako pozornost po příjezdu.

Michal Místecký, 08.08.2017, Datum pobytu: 19.7. - 22.7.2017
Oblast: Nizozemí Nizozemí, Amsterdam, Hotel: Ibis Amsterdam Centre Stopera

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,2 V pohode

 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
V pohode Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Požiadavka izby s oddelenými postelami nebola naplnená .

Strava
Slabý sortriment zeleniny pri raňajkách , ostatné v poriadku . Výborný bonus - káva , čaj a ovocie po celý deň .

Služby hotelu
Slušný ochotný personál . Páčila sa mi možnosť požičania bicyklov .

Milan Plšek, 28.07.2016, Datum pobytu: 20.7. - 24.7.2016
Oblast: Nizozemí Nizozemí, Amsterdam, Hotel: Atlas

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,3 celkově hodnotím jako velmi dobrý

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
celkově hodnotím jako velmi dobrý Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel moc pěkný, jenom se mi nelíbilo umístění pokoje pod restaurací-velký hluk v ranních a večerních hodinách a schody z atria vedle okna- také kvůli hluku.

Strava
Snídaně bohaté, široký výběr

Služby hotelu
personál ochotný, milý, usměvavý

Iva Madejová, 21.07.2015, Datum pobytu: 15.7. - 18.7.2015
Oblast: Nizozemí Nizozemí, Amsterdam, Hotel: Vondel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,5 příjemný týden v příjemném hotelu s přátelským personálem.

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
příjemný týden v příjemném hotelu s přátelským personálem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
velmi slušný standard, čisté pokoje i ostatní prostory hotelu.

Jiří K., 03.08.2014, Datum pobytu: 28.7. - 31.7.2014
Oblast: Nizozemí Nizozemí, Amsterdam, Hotel: CITADEL

Byla tato recenze užitečná? Ano (10) Ne (0)

Celkem: 9,3 Nelíbilo se nám, že ač jsme měly "zajištěný" transfer z letiště do hotelu a zpět, zajištěný vůbec nebyl a navíc jsme musely zaplatit 17...

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Nelíbilo se nám, že ač jsme měly "zajištěný" transfer z letiště do hotelu a zpět, zajištěný vůbec nebyl a navíc jsme musely zaplatit 17 euro na osobu za přepravu do hotelu. Informaci "zajištěn" jsme považovaly = v ceně. Nikdo nás neupozornil, že budeme něco platit, navíc takovou sumu. Přitom stejnou službu by udělalo spojení městským autobusem č. 197, který jsme využily pro zpáteční cestu na letiště, jedna jízdenka stála 5 euro a zastávka byla asi 300 metrů od hotelu. Jen to vědět předem! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ručníky čisté a vyměňované každý den, na pokoji i funkční lednička, v koupelně sprchový gel na mytí i šampon na vlasy. Výtah fungoval. Televizi se nám nepodařilo zapnout, ale vůbec nám to nevadilo, nepotřebovaly jsme ji, jen chtěly vidět kousek zpráv v holandštině. Postel v jednom pokoji v podobě mini dvoulůžka jsme neakceptovaly, recepční nám dala jiný pokoj, kde byla kromě mini dvoulůžka ještě rozkládací postel, na které byla ale hodně vysoká matrace a spalo se na ní dobře. Prostor ne moc velký, ale na vyspání bohatě stačí.

Strava
Na snídani byl celkem slušný výběr - šunka, trvanlivý salám, sýr, marmelády, nugeta, melasa, káva, 2 druhy čaje, teplé mléko, bílý a celozrnný toustový chléb, 2 toustovače k dispozici, jablečný a pomerančový džus, jogurt, posýpátka do jogurtu, jablka, pomeranče, salátová okurka, rajčata, holandské vafle, bochánky z kynutého těsta s rozinkami, knäckebrot, suchary, snad jsem na nic nezapomněla, obsluha u snídaně příjemná a ochotná, paní mluvila anglicky i španělsky, další jazyky jsme nezkoušely.

Služby hotelu
Překvapilo nás předělení několika schody na každém patře, zřejmě byl dům složený ze dvou menších a každý měl patra v jiné výšce, což bylo trochu nepohodlné pro každého, kdo hůř chodí jako já. Elektronickým klíčem od pokoje se odemykal i dům, když už byl večer zavřený. Recepční ochotně zjišťovaly požadované informace, i když pak nebyly třeba úplně přesné.

Klára Štaifová, 27.05.2014, Datum pobytu: 21.5. - 24.5.2014
Oblast: Nizozemí Nizozemí, Amsterdam, Hotel: Omega

Byla tato recenze užitečná? Ano (13) Ne (1)

Všechny recenze Nizozemí - Amsterdam

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622