Dovolená nejen pro seniory 55+ 

Cestujte v každém věku. Pro osoby starší 55 let máme zajímavé slevy, které se týkají zájezdů speciálně označených akcí „seniorská sleva" nebo typem zájezdu „vhodné pro seniory".

Dotované zájezdy Senior 55+, tedy zájezdy za sníženou cenu vznikly ve spolupráci s organizacemi cestovních kanceláří a vládami vybraných zemích. Užijte si dovolenou plnou výhod a bonusů.

Invia nabízí také svoje vlastní dotované zájezdy pro seniory.

Destinace vhodné pro cestovatele od 55 let

Bulharsko

Destinace jen dvě hodiny letu z ČR. Odpočiňte si u moře, kde vám všichni rozumějí a ceny jsou příznivé. I jídelní lístky najdete v češtině! Na výběr máte také z opravdu velkého množství ubytování všeho typu.

Egypt

Egypt je momentálně nejoblíbenější destinací u české populace. Není divu, celý rok krásné počasí, špičkový servis, sportovní vyžití a nespočet památek! Objednejte si i vy svůj all inclusive pobyt.

Chorvatsko

Chorvatsko snad není potřeba představovat. Čisté moře, oblázkové pláže a snadná dostupnost z ČR dělají z této země už celé roky dovolenkového krále. Vsaďte na ověřenou kvalitu!

Černá Hora

Průzračná jezera, památky, krásné pláže a velkolepé hory. A to bez davů turistů! Potěší vás také ceny, které vás určitě nezruinují. Zkuste v létě zavítat na dovolenou do Černé Hory.

Senegal

Senegal se pyšní 700 km krásnými písčitými plážemi, ale i zajímavou kulturou. Stabilní pěkné podnebí vytváří příjemné podmínky pro turisty z celého světa. Dominantou jsou kvalitní hotely a nízká cenová hladina.

SAE

Vychutnejte si dovolenou v jedné z nejbohatších zemí světa. Slunce svítí po celý rok, v obchodech seženete všechno, a dokonce si tam v létě i zalyžujete. A ta architektura! V SAE se bude líbit celé rodině!