Seychely - Mahé Seychely

 • Doprava letecky

  12:00 h

 • Popis

  Ostrov Mahé je hlavním a největším ostrovem (154 Km2) ze všech. Žije na něm 90% ze všech obyvatel Seychel. Jeho délka od severu k jihu je asi 27 Km2 a široký je 3 - 8 Km. Tento ostrov vznikl následkem působení podmořských vyvřelých žul a je lemován 68 krásnými plážemi s pískem jako naše hladká mouka. Většina těchto pláží je vhodná pro potápění. Na severozápadě ostrova se nachází pláž Beau Vallon, která patří mezi nejkrásnější a neslavnější na světě. Další nádhernou pláží je Anse Intendence se svými divokými vlnami. K nejkrásnějším místům ostrova patří Jarden du Roi u pláže Anse Royal. Na Mahé se nachází hlavní město Victoria s vládou a správou, stejně jako mezinárodí letiště, přístavy, střední školy a průmyslové podniky. Slavnosti, sportovní a kulturní udlosti se rovněž převážně konají na Mahé, kde jsou největší hotely a většina turistů. Jedním slovem - Mahé určuje puls Seychel.

Nejnovější recenze Seychely - Mahé

Celkem: 8.2 velmi dobry pomer cena / výkon

 • 7.5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
velmi dobry pomer cena / výkon Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel super poloha.... !!! Jinak by to chtělo lehce opravit detaily v hotelu.... uražené drzáky na šampon, derave dvere, neslo otvírat dvere na balkon... a takové drobnosti... ale chápu že za provozu je to složité

Strava
super... velmi dobrý vyber, a velmi chutné

Služby hotelu
Hotel super služby vzhledem k agenture co zajistovala vylety (MANSON) - to šlapalo jako hodinky!!!

Jinak par drobností by se dalo vytknout, ale jen drobnosti... jinak vše perfektní

Pláž
LUXUSNÍ!!!! Plaž u hotelu velmi pekná a dmlouha )idelani na behy atd)

BEAU VALLON západ slunce asi nic nepřekoná a v dosahu na Mahe nadherna plaž ANSE MAJOR spojen a s trekem....

Voda naprosto uzasne cista a teplá.... ani odpadky nikde moc videt nebylo....

Plaze na PRASLINU a LA DIGUE - rovněž nádhera!!

Petr Polák, 16.05.2022, Datum pobytu: 5.5. - 12.5.2022
Oblast: Seychely Seychely, Mahé, Hotel: Coral Strand

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

1 fotografie

Celkem: 10 zájezd splnil na 100% očekávání, doporučuji

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
zájezd splnil na 100% očekávání, doporučuji Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování celkově skvělé, menší hotel (recepce formou dvou stolů), přímo na pláži, všichni milí a ochotní

Strava
pestrá, dostatek ryb (na něž jsme se těšili), měli jsme plnou penzi - na oběd byl voucher s limitem peněz, které jsme většinou nevyčerpali vzhledem k tomu, že se nedalo použít na nápoje

Služby hotelu
zaměstnanci velmi velmi milý, všichni vás pozdraví a usmějí se, občas po úklidu třeba chyběli ručníky, ale stačilo si zavolat nebo zajít na recepci či pokud jste potkali pokojskou na chodbě, ale jinak vždy hezky uklizeno

Pláž
naprosto dokonalá, i když je zřejmě "nejprofláknutější" nebyl problém se vyfotit bez dalších lidí v záběru, čistá, moře také, úžasně teplé, vybírala jsem proto, že je dlouhá a dá se na ní procházet, na 100% splnila očekávání

Petra P., 18.03.2022, Datum pobytu: 26.2. - 7.3.2022
Oblast: Seychely Seychely, Mahé, Hotel: Coral Strand

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.6 Hotel pekný, viditeľne starší ale upravovaný,. Chcelo by to výmenu všetkých klimatizácií a niektorých kúpeľní.a aj okien.

 • 6.5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Hotel pekný, viditeľne starší ale upravovaný,.

Chcelo by to výmenu všetkých klimatizácií a niektorých kúpeľní.a aj okien. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie pekné, v porovnaní cena/kvalita.

Izby standart boli na 1. a 2. poschodí , bez vonkajšej terasy alebo balkóna.Kúpeľne v nich boli maličké, samotná izba bola večšia a mala dosť priestoru.Niektoré izby boli navzájom spojené s vnútornými dverami pre rodiny,ale išiel cez ne hluk od susedov.Niektoré izby mali pod oknami klímy a tie boli hlučné, hlavne v noci.Schodiská mali vnútorné a bolo na nich veľmi teplo.

Izby superior boli na prízemí a mali vstupy cez terasy,nie cez hotel.Pred každou terasou boli 3 klímy z oboch strán, ktoré boli veľmi hlučné abolo ich počuť do izieb.Kúpeľne boli v porovnaní s inými izbami največšie, Veľký sprcháč,široký aj dlhý, oddelený sklom, takže ešte aj opticky sa zvečšoval, v roku veľká rohová vaňa, veľa miesta aj pri umývadle.TAkéto pekné a veľké kúpeľne nemali ani izby deluxe. izba samotná tiež veľká, dosť priestoru na posteľ aj stolík. fotky zodpovedajú skutočnosti.

Izby deluxe boli mimo hotelovej budovy, v parku, ako samostatné domčeky s prízemín a jednym poschodím so 4 izbami, alebo trochu večšsie s asi s 10 izbami.

MAli tiež spojovacie dvere,ale tentokrát už boli dvojité.My sme bývali ako rodina a tak sme ich mali stále otvorené.Veľmi pohodlné. vchody an prízemí boli zvonka cez terasu a na poschodí cez pavlač. Domčeky mali pekný dojem. Kúpeľne boli menšie niečo medzi standart izbami a superiorkami.úzka vaňa bola nevýhoda, pohodlne by sa tam zmestil aj sprcháč, snáď ich časom zrenovujú. Izby boli veľké, dosť priestoru na všetko,Terasky pri vchode boli akurát.

PArk pred izbami bol nádherný, pekné veľké stromy a skoro všase polotieň.

Nevýhoda bola staré kliamtizácie.oproti izbám boli technické časti hotela a nad nimi izby standart, a všetko toto malo klímy do tohto parku. V noci sme mali hluk, ako keby sme spali v mesiarstve pri chladiacich boxoch.Neustály hluk.

Strava
Strava vo forme bufetových stolov bola akurát k cene.

Dalo sa doplna najesť a vždy si každý našiel čosi.

Bufetové stoly na večeru sa dali meniť s čínskou, talianskou alebo indickou večerou. Bola tam ešte aj japonská, tá však v cene nebola a bolo treba ju doplatiť.

Pri naberaní a vstupe bolo treba nosiť rúška, stále na to upozorňovali a merali teplotu.

Služby hotelu
V hoteli bola posilka, tú sme využívali, bol tam tenisový kurt, ten sme nepoužili. Bazén bol čistý, pomerne veľký s porovnaním iných hotelov v blízkosti.

MAli problémy v uterákovom servise, často uteráky iba zobrali , ale nedali čisté.Prvé dni menili kadý deň,aj keď nebolo treba ale potom už buď nevymenili vôbec ani viac dní za sebou, alebo iba zobrali špinavé a nedali čisté.

V záhrade cez pracovný týždeň stále upratovali, tak parky mali čisté.

Pláž
pláž bola veľká, mala dostatočný tieň pod stromami,ale aj slnko. pohodlný vstup do mora bol pomalý a pohodlný.Vlny veľké, deťom sa páčili,ale nebolo to na pohodlné plávanie.Piesočnatá pláž, pomerne čistá,nemali tam stroje na vyhrabávanie rastlinných častí, takže riasy sa presúvali hore-dolu. Letátok dostatok,drevené alebo plastové.Pri bazéne bolo tiež dosť lehátok so slnečníkmi.

Martina Knapcová, 09.03.2022, Datum pobytu: 25.2. - 6.3.2022
Oblast: Seychely Seychely, Mahé, Hotel: Berjaya Beau Vallon Bay

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.2 Odychova. Personal perfektny, lokalita super, extremne teplo, izba perfekta. Odporucam.

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Odychova. Personal perfektny, lokalita super, extremne teplo, izba perfekta. Odporucam. Zobrazit celou recenzi

Juraj B., 16.02.2022, Datum pobytu: 3.2. - 13.2.2022
Oblast: Seychely Seychely, Mahé, Hotel: Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.6 Hotel je bez chyb. Vše dražší ale odpovídá úrovni hotelu. Moře s množstvím chaluh. Nízká hladina vody do cca 16:00 nelze plavat.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Hotel je bez chyb. Vše dražší ale odpovídá úrovni hotelu. Moře s množstvím chaluh. Nízká hladina vody do cca 16:00 nelze plavat. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 29.12.2021, Datum pobytu: 15.12. - 26.12.2021
Oblast: Seychely Seychely, Mahé, Hotel: Kempinski Seychelles Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Všechny recenze Seychely - Mahé