Seychely - Praslin Seychely

 • Doprava letecky

  12:00 h

 • Popis

  Ostrov je od Mahé vzdálen asi 60 km, cesta lodí trvá zhruba jednu hodinu a přelet asi 15 minut. Uprostřed ostrova se nachází národní park Valée de Mai – jediné místo na světě, kde rostou palmy rodící největší kokosový ořech na světě Coco de Mer ve tvaru ženského klína. Na západě ostrova se nachází nádherná dlouhá pláž v zátoce Grand Baie, podél celého ostrova, který se dá za hodinu objet, je celá řada malých kouzelných pláží, na první pohled ukrytých před očima turistů. Většinu ostrova obklopují maličké ostrůvky a korálové reefy, což vytváří ideální podmínky pro plavání a šnorchlování. Praslin je skutečnou tropickou oázou klidu.

Nejnovější recenze Seychely - Praslin

Celkem: 9 Idealni dovolena pokud hledate misto bez kompromisu a first class ubytovani. Doporucujeme vylet na vedlejsi ostrov La Dique.

 • 9,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Idealni dovolena pokud hledate misto bez kompromisu a first class ubytovani. Doporucujeme vylet na vedlejsi ostrov La Dique. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovani naprosto splnuje narocna ocekavani a dava pocit soukromi a neopakovatelneho vyhledu do zelene a na zaliv.

Strava
Nekolik moznosti stravovani v komplexu - od mistni kreolske kuchyne, pres asijskou az po kontinentalni. Mensi vyber, ale o to lepsi kvalita. Kazdy vecer moznost poznani jidel jednoho kontinentu v ramci grilovani - bufetu.

Moznosti stravovani mimo hotel jsou limitovane - ale doporucujeme navstivit nektery z mistnich bufetu.

Služby hotelu
Sluzby naprosto odpovidaji reklamni nabidce a dostalo se nam velice osobniho servisu.

Pláž
Plaz je soukroma v arealu s velice prijemnym vstupem pres zahradu a venkovni bazeny. Vstup do more je pzvolny...vhodne i pro deti. Cistota vody vyborna...moznosti snorchlovani dobre. Moznost zapujceni kajaku a prepluti na protejsi neobydleny ostrov (cca 30 minut klidne plavby) s moznosti navstiveni chranene rezervace (poplatek na miste) - maji tam 150 let stare zelvy.

Josef V., 24.12.2014, Datum pobytu: 12.12. - 21.12.2014
Oblast: Seychely Seychely, Praslin, Hotel: Raffles Praslin

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,9 Byli jsme velice spokojeni jak s hotelem, tak s celým charakterem dovolené. Rozhodně doporučujeme! Podrobnější komentář jsem již napsala...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9,7 Okolí
 • 10 Cena

Úvodní shrnutí
Byli jsme velice spokojeni jak s hotelem, tak s celým charakterem dovolené. Rozhodně doporučujeme! Podrobnější komentář jsem již napsala k recenzi hotelu. Pouze služby delegátky na místě (paní Dorothy) mohly být lepší. Pokoušela se nás kontaktovat, když jsme byli z hotelu pryč (pochopitelně nebudeme přes den v hotelu) a když jsme ji kontaktovali, aby za námi přijela (potřebovali jsme přebookovat transfer z hotelu a z ostrova Praslin na Mahé na dříve), jako první věc nám sdělila, že už za námi byla, ale my jsme nebyli v hotelu. Vše nakonec přebookovala, ale za přebookování transferu chtěla 5 EUR na osobu a za přebookování lodě 10 EUR na osobu. Pochopitelně jsme neobdrželi žádný doklad, je tedy otázka, zda jsou tyto ceny skutečné, či ne. Toto byla ale jediná chybka. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje čisté, jelikož jsme byli na svatební cestě, obdrželi jsme od druhého dne místo standart roomu superior. Pokoje jsou klimatizované, což je v této oblasti nezbytností.

Strava
Strava byla pestrá, splňovala naše představy. Každý večer byl teplý raut v jiném duchu.

Služby hotelu
vše včetně směnárny

Pláž
Pláž u hotelu je krásná, bílý písek, bez vln, ideální.

Celkový dojem
Jsme velice spokojeni

Markéta Vallová, 16.11.2011, Datum pobytu: 4.11. - 13.11.2011
Oblast: Seychely Seychely, Praslin, Hotel: Berjaya Praslin Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (13) Ne (0)

Všechny recenze Seychely - Praslin