Tunisko Tunisko

 • Vlastnosti elektrické sítě

  220 V, adaptér není třeba

 • Další upozornění

  Zakázáno je fotografovat policejní a vojenské objekty, vládní budovy, nádraží, letiště, další objekty označené vlajkou Tuniska a uniformované osoby. Do mešit je v průběhu modliteb nevěřícím vstup zakázán, stejně tak je zakázáno fotografovat věřící, kteří náboženské rituály provádějí venku. Židovské objekty jsou přísně hlídány policií, zakázán je i přístup k nim.

  I v jiných situacích je lepší požádat místní obyvatele o dovolení pořízení snímku.

  Přístup k turistům je přes muslimský charakter Tuniska tolerantní. Ve způsobu oblékání mimo turistická letoviska, při konzumaci alkoholu a seznamování s místními dívkami je však třeba dodržovat určitá pravidla.

 • Telefonica O2

  O2 má v Tunisku dva roamingové partnery: Orascom Telecom a Tunisie Telecom GSM 900. Ceny za volání a sms do ČR jsou však značně odlišné, před odjezdem tedy prostudujte zde.

 • Vodafone

  Vodafone má v Tunisku dva roamingové partnery: Tunisiana a Tunisie Telecom. Pro více informací a aktuální ceny klikněte zde.

 • T-Mobile

  T-Mobile má v Tunisku dva roamingové partnery: Orascom Telecom Tunisie S.A. a Tunisie Telecom. Ceny obou operátorů za volání a sms do ČR se však výrazně liší, proto doporučujeme před odjezdem prostudovat ceníky.