Tunisko - Port El Kantaoui Tunisko

 • Popis

  Port El Kantaoui je pověstný svými nejexkluzívnější hotely a restauracemi. V tomto malebném městečku si užíjí především děti. Zde najdete klid pro relaxaci a vaše děti si budou moci nerušeně hrát, jak na pláži, tak v ulicích tohoto menšího města. Nejezdí zde téměř žádná auta, tudíž procházka večerním městem je příjemným odpočinkem. Místní vzduch je opravdu vlahý, jelikož je centrum vybaveno mnoha parky s fontánami.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: golf (golfové hřiště s 27 jamkami rozkládající se v parku na ploše 103 ha)
  Výlety: plavba pirátskou lodí, která několikrát denně vyplouvá z přístavu na širé moře, návštěva auaparku

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Port El Kantaoui

18.09.2014 - Marek Bureš - Přečteno: - Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2014

 • Celkem: 7,6
 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 2 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel velmi příjemný , stejně tak obsluha , dobré jídlo. Jediná katastrofa hotelová pláž ( naštěstí blízká náhrada v podobě veřejné super pláže) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Měli jsme 2 + přistýlka a dostali jsme pokoj odpovídající 2 + kk s vlastní kuchyňkou ( sporák, lednička a pod. ) a terasou s výhledem na bazén, takže jsme měli večerní animační program, který byl vždy velmi zábavný , přímo pod nosem a v klidu jsme si mohli vychutnat víno, koktejly a jiné libůstky v pohodlí vlastní terasy. Pokoj byl čistý a každý den uklizený ( i když se občas nějaká vada našla ) celkový dojem z ubytování velmi dobrý

Strava
Vždy byl slušný výběr a časté změny každý den jsem ochutnal něco nového ( ne vždy mi to chutnalo, ale to je věc chuťových buněk ) Každopádně vždy byli vynikající zákusky, dortíky, krémy a podobě.

Služby hotelu
Příjemný personál, vždy se chovali slušně i bez bakšiše :) Mám zkušenosti s Tunisem , Egyptem i Tureckem a personál tohoto hotelu patřil k těm příjemnějším.

Pláž
Hotelová pláž děs a hrůza. Naštěstí cca 1 km od hotelu prostorná písečná pláž určená turistům, se slunečníky bez lehátek. Prostě super

El Kantaoui Center, Port El Kantaoui, Tunisko Marek Bureš 2014-09-18 7.6 1 10 El Kantaoui Center

17.09.2014 - Jana Sládková - Přečteno: - Datum pobytu: 24.8. - 7.9.2014

 • Celkem: 6
 • 6 Ubytování
 • 9 Strava
 • 3 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Príjemná dovolenka za dobrú cenu. Treba sa však pripraviť na kultúrne rozdiely - Tunisania sú leniví a neporadni, všade odhadzujú odpadky. V hoteli je síce čisto, ale v meste je mimo chodníkov ( a niekedy aj na nich) doslova smetisko. Aj keď mesto každé ráno vyzametajú tak večer je to znova také isté. Vedľa hotela je z jednej strany akvapark, z druhej zábavný park s kolotočmi. Obe tieto atrakcie ale tiež hojne navštevujú domáci obyvatelia. Všade je veľmi hlasná hudba, hluční domáci. Dá sa na to zvyknúť, po príchode domov sme nevedeli v tom tichu doma ani zaspať. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Izba veľmi jednoduchá, sparťansky zariadená. Balkónové sa nedajú nijako uzamknúť ani zaistiť - dajú sa zvonka aj zvnútra kedykoľvek otvoriť, nebol by problém aby sa do izby ktokoľvek pri troche snahy dostal. Tento problém mali všetci hostia - takto sa asi hotel snaží donútiť hostí aby využili hotelový trezor za poplatok.

V kúpelni popukané kachličky, rozhegané WC, biele špáry zanesené špinou až do čierna. Studená voda bola teplá, a teplá voda bola žeravá. Postele a uteráky menili pravidelne. 2x sa nám však stalo, že odniesli uteráky a nové nepriniesli - museli sme nahánať upratovačku a pýtať si ich aby sme sa vôbec mali do čoho utrieť.

Oproti hotelu je akvapark - počas animácií v akvaparku je hudba pustená tak neskutočne nahlas, že nepomáhajú ani zatvorené balkónové dvere. V tomto čase sme radšej chodili na pláž lebo každý deň tie isté piesne v tom istom poradí sa nedali počúvať.Večer zas vyhráva živá hudba v okolitých reštauráciách začínajú hrať cca o 23.00 - kto hľadá tichú dovolenku nech nejde do Tunisu.

Strava
Strava dobrá a chutná. Varia len z balenej vody takže nikto nemal žiadne brušné problémy. Dve jedlá pripravujú priamo v jedálni.

Služby hotelu
V hoteli sa okrem vonkajšieho bazéna nachádza aj priestranný vnútorný bazén s chladnejšou vodou ktorá príjemne osviežila počas horúcich dní. O vnútornom bazéne asi nikto nevedel lebo sme tam vždy boli úplne sami. Hotel ponúka ak welness vo forme masáže za príplatok. Na recepcii je dostupná zmenáreň.

Pláž
Hotelová pláž je dostupná transferom z hotela, pešo cca 10 minút chôdze. Pláž je na prvý pohľad pekná a upravená. Sú tu dostupné rôzne atrakcie- jednou z nich je aj jazda na ťavách. Bohužiaľ ťavy chodia priamo popri vstupe do mora a ich exkrementy padajú na pláž odkiaľ ich následne "upracú" tak, že exkrement kopnú do mora kde sa pomaly rozpustí. Absolútne nechutné prešla nás chuť na kúpanie na tejto pláži. Navyše hneď na konci hotelovej pláže vteká do mora špinavá stoka plná mydlín a saponátov. Preto sme radšej chodili na verejnú pláž na ktorú sa išlo cez prístav - nebol síce tak udržiavaná ale more tam bolo určite krajšie a čistejšie.

Golf Residence, Port El Kantaoui, Tunisko Jana Sládková 2014-09-17 6 1 10 GOLF RESIDENCE

17.09.2014 - Lucie P. - Přečteno: 13× - Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2014

 • Celkem: 8,2
 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Vzhledem k některým předchozím recenzím jsem měla z tohoto zájezdu na LM obavy, ale úplně zbytečně.

Ubytování a strava - spokojenost. Menší zklamání - z pláže a okolí, především první den, další už mi to tak hrozné nepřišlo :) Dost jsem porovnávala moře a prostředí s jinými tur. destinacemi, kde jsme byla, ale na druhou stranu to porovnávat opravdu nemůžete. Jiná mentalita, jiné zvyky, apod.... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Spokojenost - pokud nejste nároční na 5* hotely.

Čisto, úklid denně, výměna ručníků taky. Pokud necháte paní uklízečce nějaký ten dinár pozdraví Vás i 5x za den :D

Strava
All inclusive je jasná vražda. Podle mého názoru by si z toho jejich výběru vybral každý od vegetariána až po nenažrance. Na snídani si pití naléváte sami (pravidelně doplňovali, nezažila jsem, že by něco došlo) . Oběd a večeře vždycky jsme byli obslouženi přímo u stolu. Ať už jste přišli na začátku nebo 10 minut před koncem "obědových hodin" pořád mi připadalo množství stejné.

Služby hotelu
Se slečnou, co směňuje peníze a dá Vám klíče od trezoru moc nepokecáte. Ostatní personál v pohodě, občas mi připadalo, že na nečem jedou, že se pořád smějí, ale to patří k jejich práci.

Pláž
K pláži dojdete cca za 5 min. Ulička je opravdu nevábná, jak se tu psalo, ale my jsme to moc neřešili. .Navíc je ve stavebním procesu, jakmile tam dokončí všechny obchody a hotely, může to tam za pár let působit úplně jinak. V Tunisku se na pořádek moc nehraje. Každý si uklidí kolem vlastního obchodu nebo hotelu, ale tím to končí. Pláž je docela malinká, jelikož každý hotel tam má tu svoji (teda pokud chcete mít lehátka a slunečník - s nedostatkem jsme problémy neměli, většina lidí z hotelu k moři ani nedošla, mi teda tak připadalo) Obsluha pravidelně chodí pro dopité kelímky, dají vám matraci na léhatko,....

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Lucie P. 2014-09-17 8.2 1 10 Soviva Resort

16.09.2014 - Aleš H. - Přečteno: 50× - Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2014

 • Celkem: 6,6
 • 6,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
celkově ok - cena odpovídala kvalitě i zemi. Zaleží vždy na klientovi, co do toho čeká. My jsme kupovali na last minute, zajíce v pytli a nakonec jsme byli spokojeni. Mohlo to dopadnou hůře. Jediné, co nám vadilo, byla čistota moře. Se zbytkem spokojenost. Vždy zaleží na každém, jakou si tu dovolenou udělá. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Při příjezdu jsme dali každý recepční 5EUR do pasu s tím, že jsem ji požádal, zda nemůžeme mít hezký pokoj :) - a dostali jsme h

Strava
první den nadšení. Další 4 dny OK a poslední dny jsem byl již všeho přejeden. Tak jak vždy a všude,

Služby hotelu
co se týká úklidu a ručníků - upláceli jsme i pokojské nějakým EUR (nebo TND) na stole - ale uklizeno jsme měli a ručníky dostali taky vždy čisté.

Akorát je v hotelu diskotéka i pro místní. Takže pro ty, co mají pokoj na nesprávním místě a mají problémy se spaním, to asi nebudou kvitovat. Hluk je velký.

Dále klientela byla převážně Rusové a můj názor je takový - neměl jsem je rád, po dovolené "je nesnáším" - hrají si na Nadnárod nás všech.

Pláž
Pláž blízko hotelu, opravdu skoro hned za rohem. Ale moře špinavé - všude plastové sáčky, nebo řasy. Ale zase bylo teplé. Nedoporučuji šnorchlování, aby Vám to neskazilo dojem..

El Kantaoui Center, Port El Kantaoui, Tunisko Aleš H. 2014-09-16 6.6 1 10 El Kantaoui Center

16.09.2014 - Michal H. - Přečteno: 33× - Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2014

 • Celkem: 5,2
 • 5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 3 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Za nižší cenu odpovídající dovolená. Kdo v Tunisku ještě nebyl, bude se asi móóóc divit, jací jsou místní lidé bordeláři, člověk si po nějaké době ale zvykne. Jeli jsme hlavně za sluníčkem a fajn koupáním, což se zde vydařilo náramně, proto spokojenost. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje průměrné, koupelna nic moc, celkově docela malé a nepříliš útulné. Na přespání a večerní sprchu však dostačující. Tunisané nejsou asi moc dobří kutilové, v ruce mi růstal tyčový držák na ručníky, který byl místo čtyř v koupelně přidělán jen dvěma šoubečky, který bych se bál dát i do prkna, no budiž. V pokoji jsme stejně byli až večer, jinak celý den venku a tam to byla pohoda.

Strava
Jídlo formou bufetu se mi docela líbilo, salámy a sýry víceméně bez chuti, ale výběr vcelku bohatý, hodně masa, příloha a salátů, a když někde jídlo začalo docházet, okamžitě bylo doplněno. Skvělé zákusy, dortíky, buchty, croissanty - to se jim musí nechat :)

Služby hotelu
Na službách se mi asi nejvíce líbila práce animárotů, ti jeli jak motorové myši od rána do večera. Kdo chce, nudit se rozhodně nebude, organizovali vše možné od aqua aerobiku počínaje, přes tenisové, pingpongové, fotbalové, šipkové a vodně pólové turnaje apod. Wi-fi v recepci byla pomalejší, no na vyřízení emailů to stačilo. Nabídka výletů je poměrně pestrá, využili jsme výlet na pirátské lodi a pak Kartágo společně s hlavním městem a bylo to fajn.

Pláž
Přístup k pláži přes místní komunikaci - špinavou a plnou odpadků, ale to je tvář Tuniska vč. hlavního města. Veřejná pláž taky plná nečistot, hotelové pláže potom jakž takž čisté. Kdo se prošel dvě stě metrů dál, našel krásné pláže s průzračnou vodou, nám to nevadilo. Bar fungoval :)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Michal H. 2014-09-16 5.2 1 10 Soviva Resort

Všechny recenze Tunisko - Port El Kantaoui

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800