Tunisko - Port El Kantaoui Tunisko

 • Popis

  Port El Kantaoui je pověstný svými nejexkluzívnější hotely a restauracemi. V tomto malebném městečku si užíjí především děti. Zde najdete klid pro relaxaci a vaše děti si budou moci nerušeně hrát, jak na pláži, tak v ulicích tohoto menšího města. Nejezdí zde téměř žádná auta, tudíž procházka večerním městem je příjemným odpočinkem. Místní vzduch je opravdu vlahý, jelikož je centrum vybaveno mnoha parky s fontánami.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: golf (golfové hřiště s 27 jamkami rozkládající se v parku na ploše 103 ha)
  Výlety: plavba pirátskou lodí, která několikrát denně vyplouvá z přístavu na širé moře, návštěva auaparku

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Port El Kantaoui

Celkem: 3 celkový dojem se dá snad popsat slovy generála z Černých baronů (Václav Postránecký) „Chce se mi zvracet“.

 • 3 Ubytování
 • 2 Strava
 • 3 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
celkový dojem se dá snad popsat slovy generála z Černých baronů (Václav Postránecký) „Chce se mi zvracet“. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Z (na) letiště jsme byli odváženi autobusem, jehož technickou způsobilost by v ČR schválil pouze technik s „trojkou“ v žíle. Seděl jsem na sedačce jejíž sedák nebyl připevněn, takže při každém brždění jsem sjížděl buď na sedadlo dopředu nebo v zatáčkách do uličky. Jediným přáním bylo dojet, neboť zvuky převodovky při řazení nesvědčily ničemu dobrému. Řidič měl pravděpodobně rád adrenalin, čemuž nasvědčovaly přískoky při rozjezdu nebo couvání v kopci. Po příjezdu z letiště do hotelu personál zkoušel co Český turista je schopen vydržet. Za pomoc s kufry od autobusu do hotelu dostal portýr 1 USD. Vyfasovali jsme pokoj začínající číslicí „4“, což bylo v části hotelu, kde mohli být ubytováni pouze otrlí. Po příchodu do pokoje dostal portýr další 1 USD a zmizel. Nestačili jsme se divit. V koupelně na umyvadle cvičili mravenci, na WC pochybné prkénko (opálené, oprýskané či co). V ložnici padala ze stropu omítka, ve skříních mezi regály a stěnami byly takové mezery, že hrozil jejich pád jen při pouhém kýchnutí. Naštěstí jsme se hned seznámili s párem z Čech, kteří již sousedící pokoj reklamovali a proto s jejich pomocí nám na recepci za pouhých 5 USD dali vybrat z dvou pokojů v jiné části hotelu. Nikdo z personálu nechtěl vidět nedostatky přechozího pokoje, neboť dobře věděli do čeho nás poslali. Vybral jsem si nový pokoj č. 27 a portýr dostal opět 1 USD za pomoc s kufry. Musel mít naše zavazadla rád. Tento pokoj splňoval alespoň parametry ubytovny. Neřešili jsme špinavé závěsy, špatně uchycené bodové osvětlení v koupelně. Zvykli jsme si i na hlučnou klimatizaci, při které se nedalo usnout a z níž později začala kapat i voda.

Strava
Služby velké jídelny jsme využili poprvé hned po příletu dne 28.07.2015, krátce před její půlnoční zavírací dobou. Měli jsme opravdu hlad a byla nám nabídnuta pizza nebo sandwich. Objednali jsme si pizzu. Doposud jsem se domníval, že nejhnusnější pizza je ta mražená ze supermarketů. Ó jak jsem se mýlil. Čekalo nás spálené těsto, červená omáčka nevalné pálivé chuti na které se nacházelo něco jako sýr. To byla celá obloha. Pokud si někdo objednal sandwich byl na tom podobně. To jsme ještě nevěděli, že pachuť pálivé červené omáčky budou naše chuťové buňky poznávat později i v dalších jídlech (těstovinách, polévce apod.). Zřejmě byla kuchařem oblíbená. Hned druhý den ráno nás čekalo překvapení. Z velké jídelny jsme byli odvedeni personálem do menší jídelny za barem, kde byla nabídka jídel asi poloviční. Později nám bylo vysvětleno již déle pobývajícími, že je to z důvodu neshod s místními návštěvníky hotelu, údajně docházelo u jídla ke strkanicím a dokonce i k fyzickým potyčkám. Já jsem osobně toho svědkem nebyl, k nám si nikdo nic nedovolil a osobně si myslím, že na nás chtěl hotel pouze ušetřit. To odůvodňuji tím, že nabídka jídel (snídaně, oběd, večeře) byla stále stejná po celou dobu pobytu, pouze tři dny před naším odjezdem došlo k nepatrnému zlepšení, kdy jsme byli (Evropani) odkloněni do větší jídelny v zadním traktu hotelu. Dodnes pokud zavřu oči mohu vyjmenovat celé menu, zleva i zprava a to jak ranní, polední i večerní. Mohli jsme vsadit svoje boty, že k obědu i k večeři bude kuře s rýží. Zde platí pravidlo kuře stokrát stejně a hlavně každý den. Ačkoliv jsme se snažili jídla různě kombinovat, po pár dnech se to již nedalo. Párky bez chuti, salám podobný našemu Junioru, stále stejný jeden typ sýra. Mám silný žaludek, ale i to bylo na mě moc. Rozhodně se nejednalo o stravování "à la carte", pod kterým se dá představit běžný jídelní (nápojový) lístek používaný v restauračních zařízeních a už vůbec o nabídku specialit, natož asijských apod., jak jsme byli mylně informováni v internetové publikaci o zájezdu.

Služby hotelu
První zkušenosti s personálem hotelu byly poté, co jsme si nechali ráno uklidit pokoj. Ze slušnosti jsme položili na stolek v pokoji 1 USD. Po příchodu z pláže na pokoj jsme se chtěli před obědem osprchovat a zjistili jsme, že nám chybí osušky a ručníky. Pokoj byl neklizen a dolar byl fuč. Museli jsme použít mokré ručníky z pláže. Před obědem jsem si nechal vytočit přes recepci na mobil delegátku a sdělil jí náš problém. Recepční nám byla slíbena náprava a učiněna omluva s tím, že v poledne nejsou ještě všechny pokoje uklizené. Brali jsme to za vyřízenou věc. Po příchodu na pokoj před večeří byl sice pokoj uklizen, vytřeno a koše vysypány, ale osušky a ručníky stále chyběly. Zjistili jsme, že slib zde v hotelu nic neznamená. Odchytil jsem na chodbě uklízečku, která mi sdělila, že osušky ani ručníky nemá, tak pro nás z jiného, neobsazeného pokoje zajistila alespoň osušku a ručník pro nás dva dohromady. Druhý den jsem delegátce na schůzce sdělil, že si z nás dělají srandu a po jejím zákroku na recepci nám jiná uklízečka již potřebné do pokoje dodala. První uklízečku jsme již na našem patře neviděli, nová uklízečka za 1 USD nám pokaždé řádně vytřela, vyměnila ručníky, dadala toaletní papír. Byl jsem jí za to vděčen, neboť ostatní s tím měli problémy. Mýdlo do koupelny jsme si museli však koupit. Na chodbě hotelu před pokoji byl koberec, malý se nacházel i před postelemi v ložnici. Za celou dobu jsme neslyšel zvuk vysavače. Patrně v hotelu ani nevěděli, že byl někdy vynalezen. Podle toho to taky koberce vypadaly a nebylo divu, že jsme na chodbě našli mrtvého švába. Tyto zvířátka byly v hotelu celkem oblíbená. Tímto chci pochválit číšníka, který ráno u snídaně bleskově jednoho chytil a hned zabil, neboť před našimi očima asi nacvičoval rychlý sprint (přesun) od stolu ke stolu. V suterénu hotelu před námi šváby kopali pod regály v domnění, že jsme slepí pitomci a nic nevidíme. Alespoň jsme je neměli na pokoji jako jiní hosté.

Číšníci z barů nás (turisty z Evropy) měli za úplné idioty. Ředili nám alkohol.

Pláž
Myslím si, že písčitá pláž byla ráno uklízená i díky staršímu muži. Muž se také snažil otírat hadrem lehátka a plastové stolky, smetáčkem ometal matrace. Všude bylo dost odpadkových košů. Ráno bylo většinou moře klidné a čisté. Odpoledne to bylo již horší, vlny přinesly trávu a nečistoty (papíry, igelity a pod.). Někdy bylo opravdu lepší jít odpoledne k hotelovému bazénu. Voda v bazénu byla podle mého přechlórovaná, což jsem poznal vyrážkou na různých částech těla a kterou jsem si přivezl a vyléčil až v ČR. Dno moře bylo písečné pouze pár metrů, dále byla tráva. Někomu tráva vadila, já jsem nosil boty do vody. Bohužel platilo, čím teplejší moře, tím více medúz. První dny jsme měli od nich pěkné spáleniny, já na břiše, přítelkyně na zádech. Domnívám se, že pak si naše těla vytvořila protilátky a již jsme neměli tak prudké kožní reakce. Rád se potápím a celkem jsem byl popálen asi jedenáctkrát. Personál měl na pláži pro turisty na popáleniny mast, já mohu osobně doporučit vyzkoušenou octanovou mast z Čech.

Michal Pecha, 28.08.2015, Datum pobytu: 28.7. - 12.8.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (2)

16 fotografií

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Michal Pecha 2015-08-28 3 1 10 Soviva Resort

Celkem: 7 Výborná dovolená

 • 7 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Výborná dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Odpovídalo ceně

Strava
Jídlo bylo dobré,jen se stále opakovalo

Služby hotelu
V pořádku

Pláž
Blízko hotelu,čistota průměrná.

Petra K., 24.08.2015, Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (1)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Petra K. 2015-08-24 7 1 10 Soviva Resort

Celkem: 8,6 Až na drobné nedostatky ve službách ubytování byla dovolená naprosto skvělá a vydařená. Služby hotelu byli výborné, všichni moc milí a...

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Až na drobné nedostatky ve službách ubytování byla dovolená naprosto skvělá a vydařená. Služby hotelu byli výborné, všichni moc milí a vstřícní. Jídlo úžasné, ochutnali jsme místní kuchyni. Pití bylo taky dost.Bezpečnost hotelu byla na výbornou. Bazén nádherný a moře taky moc pěkné, jednou bychom se sem určitě rádi vrátili. Tento hotel mohu doporučit všem, kteří nad ním přemýšlí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel byl moc pěkný, pokoj dostačující a odpovídal kvalitě hotelu. Nedostatky byli v oblasti úklidu pokoje. Neustále někomu něco chybělo, bylo špinavé povlečení, ručníky, několik dnů bez zametení a vytření pokoje. Drobné ztráty věcí na pokoji - nic převratného, v našem případě sprej do nosu.

Strava
Strava v hotelu naprosto bezkonkurenční. Jídla bylo dost, dokonce víc, než jsme čekali podle popisu hotelu. Snídaně byli výborné, většinou stejné, ale díky množství to vůbec nevadilo. Dělali nám čerstvé palačinky a omelety s čímkoliv, co jsme si řekli. Obědy byli taky výborné a každý den jiná jídla, dostatek sladkých dezertů, které se také střídali a i dostatek jiného, jako například ovoce, saláty, apod. Dále jsme měli různé občerstvení jako odpolední pizzu a zapékané bagety, na pláži burgery, hranolky a pizzu a v noci také vždy nějaký snack. Na večeři jsme měli také dostatek jídel na výběr, které se střídali, dále saláty, ovoce, sladké - stejně jako na oběd. Barů bylo všude dostatek.

Služby hotelu
Služby hotelu se nám moc líbily. Veškerý personál byl vstřícný a milý. Měli jsme na výběr spoustu věcí na půjčení zdarma, ale díky bohatému programu od animátorů hotelu jsme vlastně ani skoro nic nevyužili. Pořádali pro nás každý den vodní aerobik, jógu, posilování, spoustu her pro děti, každý večer jiný program a i discotéky přímo v prostorách hotelu. A pokud jste chtěli jít spát, tak vás žádný hluk nerušil. Za nás tedy hodnotíme služby hotelu na výbornou.

Pláž
Pláž byla vzdálená od hotelu 3 minutky cesty, opravdu kousíček. Na pláži zdarma vyhraněné prostory hotelu, kde bylo vždy místo a byl tam moc milý zaměstnanec hotelu, který nám vždy připravil lehátka, samozřejmě v ceně zájezdu, a hlídal věci všem na hotelové pláži. Dále byl k dispozici bar a snack bar, otevřený od 10:00. Moře po většinu času čisté, dlouho mělčina a za bójkami hloubka na potápění. Občas se zde vyskytovali řasy, někdy víc někdy méně, ovšem to je u moře úplně normální.. :)

Petra Hnízdilová, 21.08.2015, Datum pobytu: 11.8. - 18.8.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (8) Ne (11)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Petra Hnízdilová 2015-08-21 8.6 1 10 Soviva Resort

Celkem: 9,2 Úžasná dovolená za bezkonkurenční cenu (zhruba 34,500Kč na týden pro 4osoby včetně odjezdového kolku). Prakticky vše odpovídalo popisu od...

 • 9,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Úžasná dovolená za bezkonkurenční cenu (zhruba 34,500Kč na týden pro 4osoby včetně odjezdového kolku). Prakticky vše odpovídalo popisu od CK. Neskutečně milý personál, od recepce, přes barmany, animátory, uklízečky. Téměř není co vytknout. Většinu lidí, kteří zde píší negativní recence bych se nebál nazvat "DEMENTY". Zdůrazňuji, že jen většinu - nikoliv všechny. Samozřejmě, že jsme v Africe a ne vše splňuje naše evropské "normální" standardy. Naprosto bezpečná země, možná i příští rok "do třetice" poletíme znovu do Tuniska. Stejně jako u nás, jeden "týpek" vystřílel restauraci a nikdo nemá strach jít se najíst tak stejné je to i zde - nikdo nemá strach jít na pláž. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
+++ Při porovnání s loňským rokem, kdy jsme byli v oblasti Hammamet bylo ubytování (pokoj, hotel) modernější, novější a celkově na vyšší úrovni. Uklízečky "fungovaly" každý den, výměna ručníků bez problémů, doplňování toal. papíru taktéž, ustláno zhruba každý druhý den.

--- V našem pokoji mi chybělo více prvků tuniského stylu, patrová postel pro děti (kovová) nepůsobila zrovna pěkným dojmem (doma máme určitě hezčí), ale naprosto funkční, děti spokojené. Manželská postel vyhovovala po všech stránkách. Lednička, TV O.K., fén nefungoval, ale poučeni z loňského roku si s sebou žena dovezla menší fén. Výhled z balkonu do zahrady.

Strava
Nechápu recenzenty, kteří dají do kolonky strava 1 hvězdu. To nežrali celý týden?! Jídlo bylo plesnivé?!

Evropští turiské mají svou, klimatizovanou, restauraci s takřka stejným výběrem jídel jako v té vedlejší - arabské. Jen se tu nestojí cca 10-20min frotny, ale vše je do minuty k dispozici (většinou jdete k volnému pultu a vezmete si na co máte zrovna chuť.

+++ Tuniská strava, všem kteří chtějí ochutnat něco jiného než českou kuchyni mohu jen doporučit. Kuřecí, hovězí, rybí (to méně) maso. Vynikající zákusky, dorty, dezerty. Odpolední pizza super. Na výběr také nespočet zeleninových salátů.

--- Jídlo bylo méně rozmanité (oproti loňsku), opakovalo se. Některá jídla byla dosti ostrá i pro dospělého. Jelikož bylo v této restauraci minimum lidí a nestihl se vyjíst určitý druh, tak občas bylo jídlo studenější. Menší výběr ovoce, zhruba 3-4 druhy - vždy červený meloun a pak se střídalo: žlutý meloun, jablko, broskev a švestky. Dětem chyběla zmrzlina.

Celkem vzato najedli jsme se dosyta, VŽDY!!! jsme si vybrali, chutnalo nám.

Služby hotelu
Naprosto úžasné. Ochota, milý, usměvavý personál. Recepce perfektní, směnárna zhruba do 15.00h, pokud člověk potřeboval vyměnit nějaká eura, vše vyřídili recepční. Ze dvou tobogánů fungoval po celou dobu našeho pobytu jeden. Skluzavka skvost. V popisu hotelu je napsáno, že tyto atrakce jsou pro děti od 7 a 10let. Bohužel/bohudík je to pravda. Pro našeho 5ti-letého syna tobogán prostě nebyl a skluzavka po které jsme spolu jezdili byla také pro starší. Když jsme chvíli čekali na sjezd skluzavkou, téměř vždy si nás personál "vytáhl" dopředu, abychom nečekali dlouho. Krásný čistý bazén, uklizené chodby, cesty v hotelu - bez jakékoli výtky. Během pobytu jsme viděli na hotelu několik gekonů a po celém areálu jsme viděli jen 3 švábi (klasická Periplaneta americana, nic vyjímečného). Mravenců nebo komárů jsme se na pokoji nedočkali. Večer příjemný program pro děti, do půlnoci (možná i déle) fajn hudba. Klienty, kteří zde v recencích vytýkají program v arabštině bych opět nazval DEMENTY. Program proložený angličtinou, francouzštinou a občas pokusy i o český jazyk byl fajn. Dostatek lehátek u bazénu!! Nikdy jsme si nemuseli přivstat, abychom měli lehátko a matraci. Ani jednou jsem se nesetkal s jakýmsi diskriminačním postojem vůči Čechům, kteří zde někteří v recenzích píší. Několikrát jsem se styděl za to, jaké výhody máme oproti arabským turistům - přednostní obluha u baru, jídelna s obluhou (pití k obědu a večeři na stůl), u recepce kde mě téměř vždy odbavili ihned po příchodu, přednostní jízdy na skluzavce... Pití nám dali do petlahve, když jsme si vzali s sebou na výlet nebo na cestu domů (pro místní toto nešlo).

Pláž
Pláž není přímo u hotelu, ale toto jsme věděli a počítali s tím. Je zhruba 350m od hotelu. Cesta na pláž není....není!!! zaneřáděna fekáliemi a odpadem jak tu někteří píší. Ano, tu a tam se válí petka či jiný igelit. Cestou je pár obchůdků se suvenýry - všude nutno smlouvat. Mihnete se kolem prostřílené zdi, kde byl zabit terorista. Při příchodu na pláž vám přinesou matraci k Vámi vybraným lehátkům. Jednou jsem si je nachystal sám a viděl jsem jak postarší pán (šéf) zpeskoval mladšího klučinu, že to nestihl udělat předemnou. Pláž písčitá, čistá, udržovaná, pozvolný vstup do moře. Moře není čisté jako v Chorvatsku, lépe chodit dopoledne. Odpoledne tu plavou chaluhy, občas jiný nepořádek. Předposlední den tu byly medůzy. Hrůza/paráda (ať si každý sám vybere) - s dětmi jsme je lovili do vypůjčeného kyblíku od alžírských hostů téhož hotelu (mj. perfektní lidi), pro děti super zážitek. Po vysvětlení od šéfa, kdy si je sám dal na ruku, nám bylo vysvětleno, že dospělým nevadí, děti pálí zhruba 10min něco jako kopřiva. V poklidu jsme se koupali, žádný problém nenastal. Po pláži brzy ráno hezký výlet do Port El Kantaoui, děti si sbíraly mušle, občas jsme našli sepiovou kost, viděli kraba...

Anonym, 20.08.2015, Datum pobytu: 11.8. - 18.8.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (25) Ne (14)

výhled z balkonu na mini bazén 23 fotografií

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Anonym 2015-08-20 9.2 1 10 Soviva Resort

Celkem: 8,2 Kvality odpovídají ceně, i když je pravda, že tenhle hotel je spíš pro nenáročného člověka :-). Ale my jsme byli spokojeni, všichni milí,...

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Kvality odpovídají ceně, i když je pravda, že tenhle hotel je spíš pro nenáročného člověka :-). Ale my jsme byli spokojeni, všichni milí, vstřícní ...neměli jsme nějakej velkej problém :-) Jestli chce pořád někdo nadávat a stěžovat si, tak se nejdřív koukněte na cenu za kterou to kupujete ...a jestli se vám to nelíbí, tak si hold asi budete muset pár tisíc připlatit. Už k tomu nemám fakt co :-) ...nám se prostě líbilo a klidně by jsme se vrátili znova :-) toť vše ! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování fajn, jsou tam dva druhy, buď jste ubytovaní přímo v hotelu, nebo jsou okolo takový malý baráčky, je fakt, že pokoje v hlavním hotelu jsou trošku lépe vybavený. Nám třeba na pokoji chyběl fén, ale čert to vem ...výhled taky nic moc, ale když jedu k moři ..jedu si to spíš užít ven a ne že budu třičtvrtě dne řešit, jestli mám výhled dobrej nebo ne ( ale i tací se mezi námi najdou :D ) ...my jsme teda nenároční jedinej problém kterej jsme měli byl, že jsme se neměli jeden večer čím přikrýt, ale pak jsme zjistili, že ve skříni jsou deky, ale od tý doby co nám vyměnili paní uklizečku bylo už vše naprosto v pořádku :-) ...ručníky a osušky každý den, čisto ...no paráda :D ..a ještě jsme chudáky zblbli na recepci, že nám nejde elektřina a pak přišli na to, že u dvěří jsou dva vypínače a my si to blbci jen vypli.

Strava
Chutnalo nám, obzvlášť polévky, ty měli fakt výborný, nebyl den aby jsme si ji nedali. Výber byl vždycky alespoň ze 6 salatů, 5 jídel + přílohy, dortíčky, ovoce bomba ...číšníci moc fajn, krásně se o nás starali. A teď taková malá technická, první den jsme šli snídat do "Arabský" restaurace, booože horší čunata jsem snad nikdy neviděla, ano je to jiná kultura, ale když nás jedna milá paní odvedla do naší " český " restaurace, byla jsem ji fakt vděčná :-) ale opravdu to není tak, že by nás někdo vyháněl nebo něco podobného. My už chodili jíst jen tam a fakt spokojenost, klídek a prostě vše :-). Vím, že já jsem tu jen na návštěvě, ale nemusím mít vše :D

Služby hotelu
Perfektní, nemám co dodat...personál byl fakt skvělej, od recepčních až po uklízeče. Barmani naprosto parádní, pořád usmívající se, nebyl tam opravdu žádný problém, číšníci taky :-) všichni hodní, milí, ochotní, ale když se někdo jede na dovolenou jen hádat, tak to je pak špatný :) ani se nedivím, že pak na ně koukají přes prsty ...!!

Pláž
Moře mě trošku zklamalo, ale nebylo to tak hrozný, pravda trochu řas tam je, ale když plavete trošku dál a nejlíp za bojky, tak je to super, krásně si zaplavete.... malý medůzky tam taky jsou, ale ta když vás žahne, tak to je jen náhoda a jak když se spálíte o kopřivu :D ... pláž docela špinavá, ale dalo se to, jinak bar na pláži taky parádní :-)

Anonym, 18.08.2015, Datum pobytu: 11.8. - 18.8.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (10) Ne (9)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Anonym 2015-08-18 8.2 1 10 Soviva Resort

Všechny recenze Tunisko - Port El Kantaoui

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800