Tunisko - Port El Kantaoui Tunisko

 • Popis

  Port El Kantaoui je pověstný svými nejexkluzívnější hotely a restauracemi. V tomto malebném městečku si užíjí především děti. Zde najdete klid pro relaxaci a vaše děti si budou moci nerušeně hrát, jak na pláži, tak v ulicích tohoto menšího města. Nejezdí zde téměř žádná auta, tudíž procházka večerním městem je příjemným odpočinkem. Místní vzduch je opravdu vlahý, jelikož je centrum vybaveno mnoha parky s fontánami.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: golf (golfové hřiště s 27 jamkami rozkládající se v parku na ploše 103 ha)
  Výlety: plavba pirátskou lodí, která několikrát denně vyplouvá z přístavu na širé moře, návštěva auaparku

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Port El Kantaoui

Celkem: 4,4 Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi (cestovalo s námi 19 měsíční dítě). Zájezd jsme kupovali na last minut, tudíž i cena byla velmi...

 • 6 Ubytování
 • 3 Strava
 • 2 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi (cestovalo s námi 19 měsíční dítě). Zájezd jsme kupovali na last minut, tudíž i cena byla velmi přiznivá a také celkové hodnocení zájezdu odpovídá ceně. Jedná se o průměrný hotel, který zachraňuje veliký bazén a výborní animátoři. V hotelu krom Čechů byli i Angličani a Poláci. Pokud ovšem chcete jet opravdu jen k moři a na pláž tak tento hotel nedoporučuji. Jedná se o velmi živý hotel, hlavně večer při animačním programu. Bohužel myslím, že bude návštěvnost tohoto hotelu velmi ovlivněna tragickou událostí, která se stala v den našeho odjezdu, jelikož tento hotel je jen 100m od hotelu ve kterém se střílelo :( Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo velmi jednoduché a stísněné. V každém pokoji, krom manželské postele byla kovová patrová postel (jako přistýlka). Bohužel již jsme neměli kam dát dětskou postýlku. Byli jsme ubytování ve vedlejších patrových domech s balkónem, který byl přímo naproti amfiteátru, kde po celý den hrála hudba a o noci nemluvím. Nevím proč při ubytování neberou ohled na to, že cestujete s malým dítětem. I já jako dospelý člověk jsem měla problém usnout. Na pokoji bylo čísto, v koupelně byl i fén.

Strava
Strava byla opravdu nejhorší z celého pobytu a můžu podotknout, že horší stravu jsem neměla nikde v Tunisu. Opravdu se pořád dokola opakovalo to stejné. Snídaně katastrofa (vaječina,omeleta,bilý jogurt,párek,palačinka). Obědy a večer také pořád stejné, samá rýže a kuře. Jeden den v týdnu mají udělanou jako galavečeři - tady nemám co vytknout.

Služby hotelu
Služby hotelu jsou však na vysoké úrovni, od usměvaných pokojských, přes ochcotné recepční a snaživé čisníky, kteří odnášeli i nedopité pití :) Velké plus jsou opravdu profesionální animátoři, kteří se starají po celý den o zábavu a mají mnoho sportovních aktivit. Tihle fungují na 110% !!!!

Pláž
Pláž je kámen úrazu hned vedle jídla. Krom toho, že na pláž budete chodit veřejnou špinavou ulicí, kde bydlí místní. Je vzdálena chůzi cca 7 - 10 minut. Pláž je hned vedle veřejné tuniské pláže, takže celkem binec. Neupravená. Bar na pláži fungoval a prostředí v zahradě, kde byl umístěný, bylo příjemné. Bohužel v tuto chvíli bude návštěvnost pláže bude hodně ovlivněna tragickou situací, sousedí totiž s tou osudnou pláží, kde se stal krvavý útok.

Veronika C. M., 01.07.2015, Datum pobytu: 19.6. - 26.6.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Veronika C. M. 2015-07-01 4.4 1 10 Soviva Resort

Celkem: 7,8 Celkově jsem byla spokojená.

 • 7 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkově jsem byla spokojená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Příjemný pokoj s balkonem do zahrady, jen úklid by se mohl trochu zlepšit! Ručníky a toaleťák měnili každý den, ale stlaní postele a setření země trochu odbývali.

Strava
Stravy dostatek, rozmanitost, nemohu nic vytknout.

Služby hotelu
Průměrné.

Pláž
Pěkná, uklizená, jde vidět, že se starají.

Eva H., 30.06.2015, Datum pobytu: 19.6. - 26.6.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (3)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Eva H. 2015-06-30 7.8 1 10 Soviva Resort

Celkem: 8,4 Mohu vyjádřit jen spokojenost. Ubytování odpovídalo mé představě. Strava - opravdu velký výběr, musí si vybrat každý - vegetarián i...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Mohu vyjádřit jen spokojenost. Ubytování odpovídalo mé představě. Strava - opravdu velký výběr, musí si vybrat každý - vegetarián i masožravec, děti i dospěláci. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
viz výše!

Strava
Opravdu rozmanitá.

Služby hotelu
Spokojenost. Čisto, uklizeno.

Pláž
Pláž celkový dojem z pobytu kazí. Tady si s úklidem nikdo starosti nedělá, ale ani jsem to nepředpokládala. V Tunisku jsem nebyla poprvé.

Věra Pagáčová, 29.06.2015, Datum pobytu: 19.6. - 26.6.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (3)

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Věra Pagáčová 2015-06-29 8.4 1 10 Soviva Resort

Celkem: 9 Vydarena dovolena, kteří splnila naše očekávání a i vic. ..

 • 8,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Vydarena dovolena, kteří splnila naše očekávání a i vic. .. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
První dojem nic moc , fotky proste vypadají jinak , ale nepřijeli jsme kvůli kvalitě ubytování , ale mori , slunicku a relaxu

Strava
strava vynikající , vybere si každý a ne že ne. ..a všeho bylo dost ...

Služby hotelu
V rámci all inclusive vse ok ...

Pláž
plaz udržována, čista. ..pozvolný vstup , dobře pro deti , lehátek taky bylo ještě dost v kteroukoliv hodinu ...

Petra J., 26.06.2015, Datum pobytu: 12.6. - 23.6.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Dessole Abou Sofiane

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Dessole Abou Sofiane, Port El Kantaoui, Tunisko Petra J. 2015-06-26 9 1 10 Dessole Abou Sofiane

Celkem: 8,2 Hotel se nám líbil, strava dobrá, bazén a skluzavky super. Okolí nic moc, dá se ale vyjet jinam. Celkově jsme byli spokojeni.

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Hotel se nám líbil, strava dobrá, bazén a skluzavky super. Okolí nic moc, dá se ale vyjet jinam. Celkově jsme byli spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl dost malý pro 3 dospělé + 1 dítě. Letiště + palanda, na které spala dospělá dcera, ale neumím si představit kdybych tam měla spát já :-(. Trochu jsme o sebe zakopávali, ještě že byl balkon.

Strava
Strava byla pestrá, velký výběr, stále se doplňovalo, nestalo se, že bychom přišli později a už nebylo co jíst. Na snídani se mimo jiné dělaly omelety,vajíčka, palačinky.....večer se i grilovalo maso..... Do půlnoci bylo možno si dát něco rychlého, pizza, paniny atd....Byli jsme v Tunisu po 4 a jídlo bylo zatím nej.

Služby hotelu
V hotelu jsou všichni milý, až na pár barmanů, když ale dáte spropitné hned se změní :-). Hotel čistý, uklizeno. Animátoři se moc snaží o zábavu, která se povedla. Každý večer stál za to. Celkový dojem - super

Pláž
Pláž byla jediná, která celkový dojem kazila. Nebyla daleko od hotelu, ale nebyla čistá, nestaral se o ní nikdo. Řasy a ostatní hnus z moře se válelo po pláži. Proto nikdy nebylo plno, vždy jsme našli místa. Servis na pláži byl dobrý, pán se staral, stánek s pitím byl otevřen do 17 hod. Chybělo třeba hřiště na volejbal nebo něco pro malé děti.

Petra K., 26.06.2015, Datum pobytu: 16.6. - 23.6.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Port El Kantaoui, Hotel:Soviva Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (3)

7 fotografií

Soviva Resort, Port El Kantaoui, Tunisko Petra K. 2015-06-26 8.2 1 10 Soviva Resort

Všechny recenze Tunisko - Port El Kantaoui

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800