Tunisko - Sousse Tunisko

 • Popis

  Pro mnohé turisty byl zážitek z tohoto třetího největšího města Tuniska opravdovým zážitkem. Setkáte se zde s typickým starým městem, tržištěm plným textilu, ryb, koření, keramiky,...Zvláštností tohoto města jsou katakomby vedoucí pod celým městem.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: stolní tenis, minigolf, vodní sporty na pláži, tenis, kulečník, fitcentrum, sauna, jízda na koních nebo na velbloudech, dětské brouzdaliště, animační programy, je zde spousta barů a restuarací
  Výlety: křesťanské katakomby a archeologické muzeum. Islámský ribat, klášterní pevnost vojensky organizovaných mnichů, bojovníků za islámskou víru.

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Sousse

Celkem: 8,8 Výborná dovolená.

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Výborná dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel velmi čistý, pokoj vždy uklizen. Vstřícná a milá obsluha. Nevýhodou jen velké množství ruských turistů.

Strava
Strava odpovídala komfortu hotelu.

Služby hotelu
Komplex blízko do centra...30minut pěšky příjemnou procházkou. Taxíky velmi levné, kdekoli. Využil jsem i vlakové spojení do El Jem a bez problému.

Pláž
Pláž udržovaná, pouze nevýhoda malé množství lehátek. Již v 7hodin obsazené..

Anonym, 26.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel:Tour Khalef

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Tour Khalef, Sousse, Tunisko Anonym 2016-09-26 8.8 1 10 TOUR KHALEF

Celkem: 4,8 Celkově dovolená nebyla špatná, aspoň máme zase s čím srovnávat, ale čekali jsme teda mnohem víc, především do jídla viz níže.

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 5 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Celkově dovolená nebyla špatná, aspoň máme zase s čím srovnávat, ale čekali jsme teda mnohem víc, především do jídla viz níže. Zobrazit celou recenzi

Strava
Tady jsme teda očekávali mnohem víc, těšili jsme se, že ochutnáme jinou kuchyň, která bude chuťově výraznější, ale naopak, jídlo bylo nedochucené. Snídaně byla obrovským zklamáním - dost malý výběr.

Monika Stodůlková, 26.09.2016, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel:Marhaba Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Marhaba Resort, Sousse, Tunisko Monika Stodůlková 2016-09-26 4.8 1 10 MARHABA RESORT

Celkem: 8,4 Za sumu ktoru sme zaplatili bola dovolenka dobra.

 • 7 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Za sumu ktoru sme zaplatili bola dovolenka dobra. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie bolo super izba bola velka cista a samozrejme dolezity bol balkon.

Strava
Bolo z coho vybrat.

Služby hotelu
Sluzby boli slabe malo personalu.

Pláž
Plaz cista sluzby super.

Veronika Z., 25.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 22.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel:Riadh Palms

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Riadh Palms, Sousse, Tunisko Veronika Z. 2016-09-25 8.4 1 10 Riadh Palms

Celkem: 1 SEM NE NE NE !!! Nic strašnějšího jsem nezažil, projeli jsme dost zemí, v Tunisku jsme s manželkou byli 3x, ale do tohoto hotelu bych...

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
SEM NE NE NE !!! Nic strašnějšího jsem nezažil, projeli jsme dost zemí, v Tunisku jsme s manželkou byli 3x, ale do tohoto hotelu bych nejel už nikdy v životě. CK si zničila jméno, a nám dovolenou, když sem posílá své klienty. S touto CK jsme byli několikrát různě ve světě, ale teď zřejmě naposledy, protože tady CK naprosto selhala. Zde nefungovalo opravdu VŮBEC NIC!!! Pokud vyberete tento zájezd, vezměte si sebou ještě peníze minimálně na jídlo a nápoje. Myslím, že než cestovní kancelář začne prodávat zájezdový pobyt, měla by si ověřit, jak to skutečně v hotelu vypadá a jak je o zákazníky postaráno! Takto jsme zůstali úplně napospas děsu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po příjezdu na hotel, okolo 10 hodiny, bez vložených dolarů budete ubytováni až po 14 hodině. Cca po 6 hodinách bezradného lelkování. Nakonec jsme zaplatili všichni. Pokoje špinavé, páchnoucí močí, úklid 0, zamčený trezor, ručníky žádné, mýdlo nic. Za pomoci dalších peněz a kontroly uklízečky, se podařilo tak nějak vytvořit z hnusu obyvatelný prostor. Na násobnou reklamaci trezoru v recepci, jsme byli několikrát odkázaní, „že kolega hned jde a vyřeší to“. Přišel skutečně již okolo 19 hodiny. Tedy za „slabých“ osm hodin. Po předání úplatku paní uklizečce jsme dostali nějaké, podle zjevu, již použité ručníky. Následující den nám byly ale stejně odebrány. Čistější přinesli po dvou dnech. Nakonec jsme si ke svým ručníkům, přivezeným z domova, koupily další dva v místním obchodě. Klimatizace pofukovala neparně chladnější vzduch, než byl venku. Další dny k tomu, ale přidala zápach, jakoby z veřejného, obrovského WC. Večer zde hlučela silně reprodukovaná hudba. Každý den tak do 23 hodin. V sobotu byl program obohacen ještě diskotékou z vedlejšího hotelu do páté hodiny ranní. Hluk byl tak silný, že se třásla skla v oknech. Pokoj ve třetím patře byl ještě „vylepšen“ několik dní nejezdícím jedním výtahem. U druhého se následně tvořily fronty. Některé dny nejel ani druhý a museli jsme do třetího patra po schodech. V recepci to nikoho nijak nermoutilo.

Strava
A hrůza pokračovala. Ještě jsem nikde a nikdy v životě jsem nezažil takový hnus a špínu. Zapatlané stoly, špinavé ubrusy, špatně umyté talíře, příbory a další. Snídaně od šesti hodin, ale to tu nebylo nic. Dobré bylo přijít tak okolo půl sedmé. V sedm nebylo žádné pečivo, uzenina ani sýr. Později částečně a opatrně doplněno. Nedostatek talířů, hrnečků a jiných nádob, nehradili číšníci papírovými kelímky. Lžíce asi vůbec neznají, nebo je před námi schovávají. Jogurt jsem se naučil jíst vidličkou. Ale i tak snídaně byla to nejlepší z jídla za celý den. Pokud jste přišli tak v 6:30 a vydrželi do 8 hodin, dosáhli jste pocitu sytosti. Obědy a večeře byly doslova bojem o jídlo! Maso prakticky nebylo skoro žádné, a pokud se v nepatrném množství objevilo, sebrali jej Rusové. Takže nás čekal týden o suché rýži, těstovinách s čímsi červeným, nedovařenými bramborami a zeleninovými saláty, bez kousku masa. Večeřím dominovaly nespotřebované zbytky od oběda a opačně a tak dál do kola. Osobně jsem vydržel na strouhané mrkvi, melounu a zákuscích. Zákusků byl dostatek. Ovšem nesmazatelný dojem ve mně zanechala návštěva místní hotelové restaurace, na níž po objednání máte jednou za pobyt nárok. Ceaser salát představovalo jakési ovadlé lupení s krutonem, a to celé zalité octem. Místo hlavního chodu donesli opět ten samý výtvor. Hlavní chod, ke kterému jsme se po dohadování dopracovali, mělo být kuře v citronové omáčce a hranolky. Nedopečené kuře s citronem a polosyrové hranolky jsme již „nedali“ a z restaurace odešli. Opravdu hnus.Další možností bylo najíst se někde v okolí hotelu. Našli jsme dobrý gyros cca za 4 dináry a občerstvení s hamburgery. Ale kde je program „All Inclusive“?

Služby hotelu
Bar u bazénu po celou dobu pobytu uzavřen. Prý je již po sezóně, ale to nám v cestovce také neřekli.V baru na pláži jste bez peněz byly jenom na obtíž. Káva pro nás nebyla- údajně vadný stroj. Rusům číšníci nosili kávu ve skle či hrnečcích. Stejně tak nápoje měli převážně ve skle. Nám ostatním zbyla fronta a na jejím konci kalíšek 1dcl s nápojem. A bylo jedno, jestli pivo, či cola a jiné. V tom vedru jste jej vypil na jeden lok a šel zpátky do fronty. A takto po celý den. Nebo jste mohl dostat ½ l láhev vody. S tím se dalo vydržet. A hlavně lahev byla uzavřená, kelímky sbírali číšníci večer z košů a oplachovali. Zřejmě k dalšímu použití. V odpoledních hodinách měla být v baru na pláži pizza nebo pannini. Po objednávce u číšníka zjišťoval číslo našeho pokoje, a když jsme měli přijít na řadu, odnesl naše jídlo nějakému Rusovi na pláž. Po té zavřel okénko a byl konec.

Pláž
Pláž byla čistá a krásná. Z jemného písku. Ale zase jenom pro někoho. Místo jste museli obsadit brzy po ránu. Jinak jste měli smůlu. Většinu lehátek obsadili, jak jinak, Rusové. Osušku jenom na písek vám místní zaměstnanci nedovolili a lehátka bez úplatku prostě nebyla. U bazénu obrovský nepořádek. Špinavé nádobí a stolky, nehnuté několik dní. Lehátka špinavá a místy zaházené plody a větvemi okolních stromů.

Anonym, 24.09.2016, Datum pobytu: 15.9. - 22.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel:LTI El Ksar Resort & Thalasso

Byla tato recenze užitečná? Ano (11) Ne (0)

Uzeniny 6 fotografií

LTI El Ksar Resort & Thalasso, Sousse, Tunisko Anonym 2016-09-24 1 1 10 LTI El Ksar Resort & Thalasso

Celkem: 7,2 Celkový dojem z dovolené byl pozitivní. Co nám vadilo bylo že v 16 hod. na pláži začali uklízet lehátka, ale ráno je nikdo neroznesl a...

 • 6 Ubytování
 • 6 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené byl pozitivní. Co nám vadilo bylo že v 16 hod. na pláži začali uklízet lehátka, ale ráno je nikdo neroznesl a museli jsme si je sami odnést na vybrané místo, pokud možno v 7 hod ráno pak už nebyli, hlavně nebyli matrace. V jídelně jsme dostali k večeři přidělený stůl, ale téměř každý večer jsme ho našli obsazený jinými hosty, a s talíři v ruce jsme museli shánět číšníka, aby nám dal jiný. Na stolech zůstával hrozný nepořádek a číšníci pomalu uklízeli tak aby si ke stolu mohl sednout další host. Zobrazit celou recenzi

Strava
Strava byla celkem pestrá každý den se dalo jídlo vybrat, chyběl nám větší výběr ovoce, byli jen melouny.

Pláž
Pláž byla udržovaná a po celý pobyt jsme měli krásné čisté moře.

Zdenka Kopecká, 23.09.2016, Datum pobytu: 5.9. - 19.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel:Riadh Palms

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Riadh Palms, Sousse, Tunisko Zdenka Kopecká 2016-09-23 7.2 1 10 Dovolená v Riadh Palms

Všechny recenze Tunisko - Sousse

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622