Tunisko - Yasmine Hammamet Tunisko

 • Popis

  Yasmine Hammamet nejnovější turistická zóna Tuniska se rozkládá v jižní části hammametského zálivu. Od historického centra Hammametu je vzdálena 10 km. Na ploše 277 ha je postaveno 42 nových luxusních hotelů, rezidencí a vil s kapacitou 25.000 lůžek. Budovy jsou vystavěny v typické arabsko-maurské architektuře a jsou obklopeny překrásnými zahradami a parky. 3000 m dlouhá písečná pláž je ideálním místem pro sportování, vodní radovánky i relaxaci. Upozorňujeme klienty na stavební činnost v této lokalitě, neboť zóna Yasmine není dosud dokončena.

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Yasmine Hammamet

Celkem: 2,8 Na doporučení delegátky jsme si hotovost nechávali v zamčeném kufru na pokoji. Bohužel nás i tak úplně vykradli. Personál (recepce)...

 • 2 Ubytování
 • 2 Strava
 • 6 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Na doporučení delegátky jsme si hotovost nechávali v zamčeném kufru na pokoji. Bohužel nás i tak úplně vykradli. Personál (recepce) neschopný, neochotný, arogantní, delegátka taktéž nepřispěla k vyřešení problému a vše jsme si museli nakonec stejně řešit sami a nebýt mého ke konci už trochu agresivního přístupu, nedostali bychom ani papír od policie pro pojišťovnu. Víceméně jednu část dovolené jsem strávil na pokoji kvůli trávicím problémům, tu druhou zase kvůli tomu, že nás vykradli, takže jsme neměli za co cestovat nebo za co využívat tamní atrakce.

Nejvíc mě mrzí přístup hotelu a delegátky k tomuto problému.

Jídlo každý den totéž. Málo masa, spíš jen odřezky a i na ty fronty. Málo ovoce. Pořád meloun s hrozny nebo přezrálé hrušky, které už kvasili.

Vybavení hotelu průser. Na pokoji lednice s plísní vevnitř. Žádný trezor na pokoji nebyl. Vnitřní bazén údajně mimo provoz. Všude bordel, neuklizeno (kromě našich peněženek), všechno tam mají na háku. Prosil jsem je dvakrát o peřiny. Nevyhověli. Ručníky natrhnuté, špinavé. Voda samozřejmě nepitelná, ale to se dá čekat v Tunisu. Moře super. Občas špinavý i ten. Mrzí mě ale, že se všude válí odpadky. Nejspíš se to tam občas snaží uklidit, ale lidi jsou fakt u té pláže prasata a petku odhodí jen tak a jdou dál. Pak to plave s vámi v moři.

Animační program také pořád stejný dokola a vždy při zvolání "mini, mini, minidisco!" jsme prchali na pokoj. Playlist písniček každý den i večer ten stejný, až zbytečně moc nahlas. U bazénu se tak nedalo moc odpočívat. Pořád někdo otravoval a chtěl něco prodat. Po týdnu si ale zvyknete a už je automaticky posíláte rovnou do háje. Se zdvořilostí tu nepochodíte.

Týden by stačil dosyta. Ten druhý už byl fakt ale za trest a procházka očistcem. Po prvních několika dnech jsem se upřímně těšil zpět do Brna a to jsem student, který si nežije zrovna na nějaké vysoké noze.

All inclusive i 4* je to chápáno zcela odlišně než v ČR.

Vše jsem si zaznamenal na kameru a dodám na youtube, takže sami budete moci posoudit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Staré jednolůžka spojená vedle sebe, staré matrace (raději se ani nedívejte, co je pod prostěradlem). Mezi nimi ze dřeva mezera. Žádné peřiny. Klima blbla, něco z ní teklo. Televize jak z 90. let, 4 programy. Lednice s plísní vevnitř. Opravdu nechutnost. Navíc pouze jedna zásuvka, takže se musíte rozhodnout, co pojede. V hotelu stánky s fake věcmi - beats, rayban, gucci... jak na nějaké vietnamské tržnici a neustále Vás otravují, i když jdete jen na večeři v rámci hotelu. Koupelna hodně jetá. Občas někde nefungující ledka - to se přežit dá. Záchod ok, občas problém se zásobami toaletního papíru. Pod postelí bordel minimálně tak půl roku, co se tam nastřádalo od několika předchozích obyvatel. Závěsy špinavé.

Strava
Každý den totéž. Prvních pár dnů ok, poté fakt omrzí. Hlavně nedostatek masa. Za celou dobu jsem tam zažil plátek masa snad jen jednou a to bylo ještě na příděl neočištěné. Jinak nějaké odřezky, na které byla stejně vždycky fronta. Měli jsme all inclusive a ráno mi bylo odpíráno dát si vajec dle svého uvážení, i když (na rozdíl od místních) jsme si vždy vše dojedli a nenabrali si plný stůl jídla jenom, abychom dělali dojem (nebo nevím, proč to místní dělali). Voda v petkách taky nic moc, jinak nápoje plné cukru, takže se mi po letech udělal kaz. Všechno na příděl. Chcete jít na pláž (u pláže bar hotelu, který měl být v rámci all inclusive taktéž zdarma - nebyl), chcete si vzít vodu pro dva lidi, máte smůlu. Můžete si vzít jen dvě 0,5l petky. Nevím, jak ostatní, ale to já vypiju ještě než se na to pláž dostanu. Takže problém s dehydratací taky znatelný. Přitom jsme tam jejich free alkohol nepili, takže zase takovou finanční škodu na té vodě jim přece udělat nelze...

Dezerty fakt dobré, ale opět přeslazené a pořád stejné na jedno brdo krémové. Žádná zmrzlina. Sámošku vedle hotelu jsme za celou dobu neviděli otevřenou.

Problém se stoly. Málo místa. Neustále Vás tam navíc otravuje číšník jenom aby si vydělal na spropitném, za to že Vám třeba donese vodu. Přitom pro jídlo si jdete sami mnohdy dál než pro samotnou vodu.

Vitaminové nápoje jsou spíš jak sirup, který je vodou naředěný 50/50.

Jednou večer jsme si chtěli dát víno a posedět u bazénu, měli už jen růžové a ještě bylo teplé (měli ho venku a ne v lednici)... nepitelné.

Lazaně otřesné. I z tesca ty polotovary jsou lepší. Jen jednou to byly pláty, jinak tam cpali běžně kolínka nebo co jim zrovna zbylo (i různé kombinace). Nesolí ani nekoření - mě osobně teda připadalo. Pizza (těsto) nebylo špatné. Ranní pečivo taky ušlo, ale opět.. pořád to stejné dokola, všude hromada cukru.

Čaj pouze z pytle zelený/červený.

Málo ovoce. Přitom nám tam furt na pláži někdo něco nabízel za peníze.

Služby hotelu
Příšerný. Nejslabší článek. Připadalo mi to, jako by měli seznam věcí, který tam musí mít a všechno během dne zařídili. Fitko vstup někde z boku mimo hotel - jeden starý stroj a dvě bicepsové osy s kotouči. Lavice v rozkladu, nestabilní, nepoužitelná. Indoor bazén údajně mimo provoz. Bazén venkovní ok, normálka. Na recepci arogantní a nepříjemní. Uklizečky umí uklidit jen ve Vašich peněženkách, i když je máte zamčené v kufru a jdete si jen na oběd v rámci hotelu. Přímo v hotelu stánky s fake věcmi a neustále otravujícími obchodníky. "Fotograf" nám tam hned po prvních pár dnech vnutil nějakou fotku. Nikdo tam pořádně neumí anglicky, ale rukama nohama se domluvíte.

Animátoři se celkem snažili. Někdy až moc. Chcete po obědě odpočívat u bazénu a neustále Vás otravují a někam tahají. Dokonce si za Vámi přisedne u večeře ke stolu, i když chcete být očividně sami a udělat si romantický večer. Případně Vám také nabízí za peníze nějaké lístky na bingo a jiné nesmysly. Místo tenisového hřiště parkoviště pro zaměstnance. Minigolf nehratelný, spíš jsem se ještě víc naštval, taktéž stolní tenis (aspoň by tam mohli mít více míčků a nedávat lidem pořád ten stejný prasklý...), ostatní už bylo za peníze. Playlist písniček pořád dokola ten stejný.

Pláž
Příště bych rozhodně už volil hotel přímo na pláži. Je to sice 5-10 minut cesty, ale i to Vás prostě omezuje a leckdy si prostě dvakrát rozmyslíte, než se tam vydáte nebo třeba po obědě vrátíte.

První den super. Pak voda kalnější, více ryb (bacha, koušou do kotníků a jednou mě přímo na pláži vzal do klepet i krab). Vlny ke konci super, s tím bohužel spojená kalnost vody. Doporučuji vzít se sebou lehátko, na tohle ideální. Ze začátku nedostatek lehátek na pláži, později se to už vylidnilo a dalo se. Odpadky v písku/na pláži byly, ale ve srovnání s plážemi, které nejsou vůbec udržované je to fakt rozdíl (stačí jít kousek k majáku, kde jsou většinou rybáři, tam je toho bordelu o dost více).

Neustále Vás tam ale otravují s parašůůůt, banana tabletka a jinými nesmysly. Chyběl mi celkově v tom Tunisku takový ten klid pro sebe a relax, pro který jsem tam jel.

Roman P., 23.09.2016, Datum pobytu: 2.9. - 16.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Houda Yasmine Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Houda Yasmine Hammamet, Yasmine Hammamet, Tunisko Roman P. 2016-09-23 2.8 1 10 HOUDA YASMINE HAMMAMET

Celkem: 5,6 Vzhledem k situaci byl pobyt příjemný a bez komplikací.

 • 5,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Vzhledem k situaci byl pobyt příjemný a bez komplikací. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Na 5* i když tuniských byl hotel dost opotřebován. Plusem byl prostorný pokoj vč. koupelny.

Strava
Strava byla málo pestrá v porovnání s dobou větší návštěvnosti země. Chyběla nápaditost i výzdoba, která prodává. Redukce výdejních míst a prostoru jídelny způsobovala fronty.

Služby hotelu
Služby byly v rozsahu popisu CK. Jejich provedení většinou otráveným netečným personálem nepřispělo k pozitivnímu dojmu z pobytu.

Pláž
Pláž byla čistá a z důvodu neobsazenosti hotelu i volná. V místech uzavřených hotelů větší nepořádek, ale v rámci snesitelnosti. Krásný písek, dobrý vstup do moře.

Zdeněk K., 22.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:El Mouradi Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

El Mouradi Hammamet, Yasmine Hammamet, Tunisko Zdeněk K. 2016-09-22 5.6 1 10 EL MOURADI HAMMAMET

Celkem: 8 Hezká dovolená za slušnou cenu

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Hezká dovolená za slušnou cenu Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídá stáří hotelu, pokoj byl vždy uklizen a čistý.

Strava
Neuškodilo by rozšířit nabídku jidel, jinak si nemůžeme stěžovat

Pláž
Moře je sice dal od hotelu , ale cesta je zpříjemněna krásnou prochazkou pod bungavilemi .

Denisa G., 22.09.2016, Datum pobytu: 7.9. - 18.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Nesrine

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Nesrine, Yasmine Hammamet, Tunisko Denisa G. 2016-09-22 8 1 10 Skvělá dovolená

Celkem: 10 Byly jsme velice spokojeni, a velice děkujeme za ochotu slečně na pobočce co nám pomohla vybrat tento zájezd.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Byly jsme velice spokojeni, a velice děkujeme za ochotu slečně na pobočce co nám pomohla vybrat tento zájezd. Zobrazit celou recenzi

David S., 09.09.2016, Datum pobytu: 22.7. - 29.7.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Marco Polo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Marco Polo, Yasmine Hammamet, Tunisko David S. 2016-09-09 10 1 10 Marco Polo

Celkem: 7,8 Za cenu 10tis se jednalo o pěkně strávenou dovolenou. Jedinou podstatnou výtku bych měl k jídelně, která byla silně poddimenzována...

 • 8 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Za cenu 10tis se jednalo o pěkně strávenou dovolenou. Jedinou podstatnou výtku bych měl k jídelně, která byla silně poddimenzována (nedostatek příborů, hrníčků, míst !!!, zmatečné rozmístění), jednou jsme čekali na usazení 40 minut ! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čistý hotel, čisté pokoje, bezvadná klimatizace (opravdu velmi tichá a se směrováním tak, že na Vás nikde nefoukal chladný proud). Za tu cenu, nemám co bych na ubytování vytknul.

Strava
Strava byla typická pro charakter tohoto ubytování (je to všude podobné) ... zde byla fajn pizza, .. určitě by se nějaké věci k připomínkám našly, ale sumasumárum nic zoufalého. Naprosto nepochopitelné bylo ale rozmístění v jídelně, kdy příbory byly pokaždé jinde, bylo jich málo (!),hrnečky to samé, a talíře byly pouze uvnitř, přestože jídlo bylo venku. Celá jídelna byla dost poddimenzována, což bylo fakt někdy hodně nepříjemné. Také veškeré nápoje pouze od obsluhy, což bylo také dost nepříjemné a zdlouhavé.

Služby hotelu
Animační služby na nízké úrovni. Jinak ale lehátka a slunečníky k dispozici, ok. Trezor placený :(, se zálohou na klíček. Do trezoru se nevešel notebook.

Pláž
Slunečníky, lehátka k dispozici. Sprchy také (i když asi patřili k vedlejší pláži (10 kroků)).

Monika T., 06.09.2016, Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Houda Yasmine Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Yasmine Hammamet, Yasmine Hammamet, Tunisko Monika T. 2016-09-06 7.8 1 10 HOUDA YASMINE

Všechny recenze Tunisko - Yasmine Hammamet

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622