Tunisko - Yasmine Hammamet Tunisko

 • Popis

  Yasmine Hammamet nejnovější turistická zóna Tuniska se rozkládá v jižní části hammametského zálivu. Od historického centra Hammametu je vzdálena 10 km. Na ploše 277 ha je postaveno 42 nových luxusních hotelů, rezidencí a vil s kapacitou 25.000 lůžek. Budovy jsou vystavěny v typické arabsko-maurské architektuře a jsou obklopeny překrásnými zahradami a parky. 3000 m dlouhá písečná pláž je ideálním místem pro sportování, vodní radovánky i relaxaci. Upozorňujeme klienty na stavební činnost v této lokalitě, neboť zóna Yasmine není dosud dokončena.

Nejnovější recenze Tunisko - Yasmine Hammamet

Celkem: 8,2 Dovolenou jsme si užili.

 • 6,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si užili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nejdříve nic moc, tak jsme druhý den pokoj vyměnili a potom jsme byli spokojeni.

Strava
Kuchyně výborná, manžel je dost vybíraví a tentokrá mu chutnalo do konce pobytu.

Služby hotelu
Uklid, personál naprosto v pořádku. Jen nám vadilo, že není možno si vzít více nápojů než dva na jednu osobu,tak že část dovolené jsme strávili ve frontě čekáním na požadovaný nápoj.

Pláž
Čistá slunečníků vždy dostatek, vstup do moře pozvolný.

Jaroslava Havlíčková, 09.12.2014, Datum pobytu: 16.9. - 26.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Nesrine

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Nesrine, Yasmine Hammamet, Tunisko Jaroslava Havlíčková 2014-12-09 8.2 1 10 Nesrine

Celkem: 7,2 Na letišti při příletu do Tunisu nás čekal zástupce CK. Spolupráce s ním byla velmi dobrá. Byl ochotný, podal nám spoustu informací i...

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 5 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Na letišti při příletu do Tunisu nás čekal zástupce CK. Spolupráce s ním byla velmi dobrá. Byl ochotný, podal nám spoustu informací i rad. Měli jsme na něho kontakt po celou dobu dovolené.Mluví velmi dobře česky, studoval u nás.Počasí dobré, ještě i možnost koupání v moři.Ubytování pohádkové a stylové. Služby hotelu na velmi dobré úrovni, jen je potřeba říci, že mají dost času na opravy.Pokud je nehoníte a stále se neozýváte, přijdou třeba až za dva dny.No, a to samozřejmě znepříjemňuje pobyt.Nechcete čekat na pokoji, když jste na dovolené pouze týden.....Velmi zajímavé byly i animační programy. Animátoři oslovují všechny cizince, bez rozdílu jakou máte státní příslušnost ,a snaží se komunikovat jak to jen jde.Dovolená se nám velmi líbila. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásné ,stylové.

Strava
Výborná....:-)) Žádné zažívací potíže nebyly.

Služby hotelu
Venkovních bazénů bylo dostatek, ale v nich velmi studená voda- nedohřívaná. Koncem října by bylo lepší bazény vyhřívat. Moře bylo teplejší.

Pláž
Pláž již nebyla v tomto termínu příliš upravená a uklizená. Čistější se zdály pláže dále od hotelu a přístavu, tak 300-500m.Moře u přístavu není čisté.

Anonym, 04.11.2014, Datum pobytu: 25.10. - 1.11.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Vincci Lella Baya

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Vincci Lella Baya, Yasmine Hammamet, Tunisko Anonym 2014-11-04 7.2 1 10 Vincci Lella Baya

Celkem: 2 Cena odpovídala pouze úrovni ubytování. Jídlo, jedním slovem KATASTROFA.

 • 3,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Cena odpovídala pouze úrovni ubytování. Jídlo, jedním slovem KATASTROFA. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jednoduše vybavené, chyběla lednička, minibar za příplatek nebylo možné ani využít. Klimatizace fungovala jen první den, pak už jen "vzdychala". To, co uvádí CK v katalogu není - např. fén.

Strava
KATASTROFA!!! Snídaně - tvrdé housky - pouze 1 druh bílého pečiva, po hodině čekání pečivo čerstvé. Jako bufet pouze - máslo, džem, lečo, zelenina, čočka. Žádné párečky ani vejce. Mini palačinky na příděl, na osobu 1 kus. To samé u salámu - jeden druh něco jako český junior a jeden druh sýru. Nepřeháním, že dostanete 2 kolečka salámu o průměru 3 cm na osobu!!! Obědy i večeře to samé dokola - špagety, různé druhy těstovin v rajčatové omáčce, maso jen kuřecí, vepřové opět na příděl, není možné si sám nandat na talíř. Nejlépe chutnaly brambory se solí a k tomu tuniské pálivé karbanátky. Boj o příbory, nádobí - talíře, hrnečky atd.

Pití - rozlévané do malých cca 1 dcl kelímků. Občerstvení formou bohatého bufetu během dne znamenalo dopoledne koblih, odpoledne bagetka se zbytky zeleniny a salámu ze snídaně. Kafe, pěkná břečka.

Služby hotelu
Personál na recepci jsou pěkný jelimani.

Pláž
Pláž neuspokojivá, obsazená, bez šance na lehátko. To samé u bazénu. Někteří podplácejí personál, aby jim zabral místa. Na kapacitu hotelu příliš malá pláž!!!

Michal B., 24.10.2014, Datum pobytu: 19.8. - 30.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Safa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

ranni bufet 3 fotografie

Safa, Yasmine Hammamet, Tunisko Michal B. 2014-10-24 2 1 10 SAFA - TUNIS - HAMMAMET - PROBOHA LIDI, TAM NEJEZDĚTE!!!

Celkem: 4,8 Očekávala jsem lepší služby a organizaci, zejména v jídelně. Byla jsem v Tunisu po sedmé, ale do Nesrine bych se už nevrátila. Nedá se...

 • 4,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Očekávala jsem lepší služby a organizaci, zejména v jídelně. Byla jsem v Tunisu po sedmé, ale do Nesrine bych se už nevrátila. Nedá se srovnat třeba s Monastirem s Bella Vistou, která má také čtyři hvězdičky. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj jsme museli hned po příjezdu (za bakšiš) vyměnit, protože jsme dostali pokoj u bazénu, který evidentně nebyl větraný a byla cítit plíseň. Polepšili jsme si jen v tom, že jsme dostali pokoj v 1. patře, ale situovaný na staveniště a tak od půl páté ráno jezdily okolo nákladní auta a chodili dělníci na stavbu. Možná by bylo vhodné, aby při ubytování byla přítomna delegátka, která by sama mohla vyhodnotit, kdy je zapotřebí pokoj vyměnit a nemuseli bychom se toho domáhat sami a dávat úplatky.

Strava
Jídlo nebylo až tak špatné, jen opět chybějící příbory a dochucovadla (sůl, pepř) byly na denním pořádku. Obsluha u baru se snažila, ale dva barmani nestačili zvládat večerní nápor a tvořila se fronta.

Služby hotelu
Osušky na pláž nebyly ani proti vratné záloze, i když mě v Turistika Travel pracovnice potvrdila, že to je možné. Animátoři nejhorší co jsem kdy zažila. Přes den skoro žádné soutěže a večer absolutně propadák. Jednak zábava se odehrávala skoro až u pláže, což je dost nevýhodné a navíc animátoři vůbec zábavu nezvládali .... nic neuměli a jen improvizovali. Pitnou vodu 1 ks pro pokoj vydávali ve venkovním baru až od 19ti hod. a když jsme ji potřebovali dřív pro nemocného kamaráda, který ležel se střevními problémy na pokoji celý den, byl s tím problém

Pláž
Hodně lehátek, ale už i v dost špatném stavu. Vadilo nám, že na lehátkách nebyly podložky a ležení na nich bylo docela nepříjemné. Pláž byla poměrně slušně udržovaná, jen se v moři objevily různé splašky z lodí

Jaroslava Faiglová, 15.10.2014, Datum pobytu: 23.9. - 3.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Nesrine

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Nesrine, Yasmine Hammamet, Tunisko Jaroslava Faiglová 2014-10-15 4.8 1 10 Nesrine

Celkem: 8,6 Výborná dovolená za super cenu !!!

 • 8,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Výborná dovolená za super cenu !!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel je starý cca 50 let a je po rekonstrukci. Pár much bych našla, ale jsou to maličkosti, spíše pohledového typu. Vše bylo na pokoji funkční a v pěkném stavu. Velice pozitivní jsou kvalitní tvrdé matrace. Úklid v pravidelnou hodinu, vše naprosto v pořádku.

Strava
Bez výtek, obrovský výběr, chutná jídla, dostatečná doba stanovená na stravování, perfektní a rychlý servis, jen co jsem dojedla, byl odnesený talíř. Jedním slovem SUPER !!!!

Služby hotelu
Bez výtek, servis u baru a bazénu rychlý, člověk se ani nemusel zvedat z lehátka. Ostatní služby, také v pořádku.

Pláž
Trošku horší skrz čistotu pláže, ale nic hrozného. Moře pěkné, čisté

Miroslava D., 10.10.2014, Datum pobytu: 30.9. - 7.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Paradis Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Paradis Palace, Yasmine Hammamet, Tunisko Miroslava D. 2014-10-10 8.6 1 10 Paradis Palace

Všechny recenze Tunisko - Yasmine Hammamet

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800