Yasmine Hammamet na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Tunisko - Yasmine Hammamet Tunisko

 • Popis

  Yasmine Hammamet nejnovější turistická zóna Tuniska se rozkládá v jižní části hammametského zálivu. Od historického centra Hammametu je vzdálena 10 km. Na ploše 277 ha je postaveno 42 nových luxusních hotelů, rezidencí a vil s kapacitou 25.000 lůžek. Budovy jsou vystavěny v typické arabsko-maurské architektuře a jsou obklopeny překrásnými zahradami a parky. 3000 m dlouhá písečná pláž je ideálním místem pro sportování, vodní radovánky i relaxaci. Upozorňujeme klienty na stavební činnost v této lokalitě, neboť zóna Yasmine není dosud dokončena.

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Yasmine Hammamet

Celkem: 4,4 Tunis už nikdy.

 • 6,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 2 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Tunis už nikdy. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj v pořádku, ale bez TV.

Strava
Výborné dorty, jinak bez chuti.

Služby hotelu
Celkem to ušlo.

Pláž
ŠPINAVÁ.

Eva Hrychová, 27.09.2015, Datum pobytu: 11.9. - 22.9.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Nesrine

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Nesrine, Yasmine Hammamet, Tunisko Eva Hrychová 2015-09-27 4.4 1 10 Nesrine

Celkem: 6,6 Hezký hotel, perfektní ubytování.Chyběly nápojové automaty na nealkoholické nápoje.Muselo se vždy dost čekat, než nám byl nápoj natočen a...

 • 7 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Hezký hotel, perfektní ubytování.Chyběly nápojové automaty na nealkoholické nápoje.Muselo se vždy dost čekat, než nám byl nápoj natočen a to zde bylo asi 50 klientu. Nevím, jak by se to zvládalo při větší obsazennosti hotelu.Obsluhoval vždy jeden barman, ostatní se tam různě poflakovali. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vkusné vybavení pokojů, každý den úklid , výměna ručníků. Jednou se nám na pokoji objevil šváb.....

Strava
Každý klient si mohl bybrat z několika druhů jídla. Nebylo jídlo, které by nechutnalo. Velká pochvala cukrářům, za jejich nádherné dorty , které byly výtečné. Číšník k jídlu přinesl jednu skleničku nápoje /100 - 150 ml). pro další si každý musel dojít sám

Služby hotelu
Služby hotelu nebyly. Bylo možné si tam zaplatit masáže. Animátoři pustili hudbu, to bylo vše. Za celý pobyt se uskutečnílo 2x cvičení v bazénu. Animátoři nedokázali zaujmou klienty , neuměli vymyslet program , neuměli pobavit.

Pláž
Pláž byla čistá, vzhledem k málému počtu klientů byl nadbytek lehátek i slunečníků.Časté kontroly policie na pláži. Bez náramku se ze začátku na pláž nikdo nedostal.

Pavel S., 26.09.2015, Datum pobytu: 11.9. - 22.9.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Houda Yasmine Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

šváb na pokoji 1 fotografie

Houda Yasmine Hammamet, Yasmine Hammamet, Tunisko Pavel S. 2015-09-26 6.6 1 10 Houda Yasmine

Celkem: 3,6 Nevím paní , byla asi v jiném hotelu. Vůbec, jsem to nepochopil, v Tunisku, jsem, byl po třetí, jednou i v říjnu, zde, to vypadalo, jako,...

 • 4,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 3 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Nevím paní , byla asi v jiném hotelu. Vůbec, jsem to nepochopil, v Tunisku, jsem, byl po třetí, jednou i v říjnu, zde, to vypadalo, jako, když skončila sezóna. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj, byl dobrý, pouze vytržená zásuvka, nesvítící lampičky, druhý den zásuvka opravena, ale, že je v lampě na to už údržba nepřišla.

Strava
Strava - jednotvárná - dokonce jednou - zkažený smažený tuňák. Nepořádek na ubrusech.

Služby hotelu
O hotel se nestarají, nepořádek, Wi-FI - nefunkční 4 dny.

Pláž
Pláž neudržovaná - matrace poškozené, při malé obsazenosti hotelu jich bylo nedostatek. Na pláži pouze bar na nealko, ani pivo.

Jiří M., 25.09.2015, Datum pobytu: 11.9. - 22.9.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Movie Gate Miramar Aqua Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Movie Gate Miramar Aqua Hammamet, Yasmine Hammamet, Tunisko Jiří M. 2015-09-25 3.6 1 10 Movie Gate Miramar Aqua Hammamet

Celkem: 7,2 Nepřítomnost delegáta při příjezdu na hotel byla velmi nepříjemná!Ale zvládli jsme všechny formality díky delegátovi jiné CK,který...

 • 7,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 9 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Nepřítomnost delegáta při příjezdu na hotel byla velmi nepříjemná!Ale zvládli jsme všechny formality díky delegátovi jiné CK,který poradil co a jak vyplnit,řekl kde co najdeme.Jinak pohodová dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje pěkné,cisté!Jenom úklid v odpoledních hodinách není vhodný.Někdy i po 16.hodině.Ale zdraví lidé jsou na pláži,tak je to asi v pořádku.

Strava
Dodrá!

Služby hotelu
Služby dobré,cokoli jsme potřebovali tak se dalo domluvit!I I když znalost cizího jazyka je u nás velmi malá.

Pláž
Pláž dobře přístupná,upravená.

Dana Bečková, 24.09.2015, Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Movie Gate Miramar Aqua Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (2)

Movie Gate Miramar Aqua Hammamet, Yasmine Hammamet, Tunisko Dana Bečková 2015-09-24 7.2 1 10 Tunisko Miramare

Celkem: 4,8 Celkový dojem z dovolené? Tunisko jsme vybrali s lehkými obavami po ter.útoku, ale tajně jsme doufal, že by mohl být v této lokalitě klid...

 • 4,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 5 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené? Tunisko jsme vybrali s lehkými obavami po ter.útoku, ale tajně jsme doufal, že by mohl být v této lokalitě klid a člověk by si mohl užít ničím nerušených 14dnů.

Jestli mi ovšem dokáže něco zkazit dovolenou, tak se jedná o nechutně nevychované, drzé a oplzlé Tunisany/Alžírany. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale řešit na dovolené hned třetí den to, že přítelkyni neustále obtěžuje tato "verbeš", která má neutuchající zájem o sex?! Toto mi naprosto zkazilo celou dovolenou a vážně se na mě nezlobte, ale když jedete na dovolenou, NIKDO nechce řešit to, že se jeho protějšek ženského pohlaví obává chodit sám po areálu hotelu!!

Z tohoto důvodu doporučuji tuto destinaci pouze chtivým postarším ženám, které mají v domovině již "off season" a nebo puberťačkám, které vyhledávají nové věci a z dovolené si chtějí přivézt "nezapomenutelný" a možná i celoživotní zážitek. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo spíše průměrné, rozhodně ne výborné, natož excelentní. Interiér i exteriér(zahrady) hotelu poměrně čisté, upravené a vždy uklizené, ale domnívám se, že na některých věcech by se dalo zapracovat. Více napoví přiložené fotografie.

Jako jednoznačně slabou stránku musím označit koupelnu, přeci jenom je vidět, že silikon vyřeší vše a ledacos zakryje. Jenže i ten silikon je vidět. Možná jsem jenom puntičkář s velkými nároky.

Výhled z balkónu byl na protější areál bývalého hotelu, kde je v současné chvíli spíše skládka nepotřebného ze sousedního hotelu. Klimatizace fungovala, úklid pravidelný a pečlivý - taktéž jedna ze silnějších stránek.

Strava
Strava bohatá a pestrá, vybere si každý. Myslím si, že co se týče stravy, tak se jedná o TOP! Jediné, co by dle mého názoru nebylo na škodu v tomto hotelu - pevně svázat jídelní stůl s pokojem. Zvěrstva a nechutnosti, která dokáží vyplodit arabští turisté jsou, řekl až k neuvěření pro člověka z civilizace. Jestli-že jsou zvyklí a naučení na nepořádek, nechal bych je v něm celou dobu jejich dovolené. Vždyť se přeci jedná o jejich, nikoliv naše, přirozené prostředí!

Služby hotelu
Ihned po příjezdů budete u recepce "znásilněni" zaměstnancem hotelu(Willy), který Vám bude nabízet výlety apod. "úžasné" zážitky.

DOPORUČUJI si nechat 3-4dny na vzpamatování se z cesty a vstřebání prvních dojmů a až poté se s ním bavit. My jsme zakoupili s přítelkyní výlet na čtyřkolkách, který byl průměrný, řekl bych - technický stav čtyřkolek odpovídá stavu vozového parku v Tunisku a proto nedoporučuji slabým povahám. Občas to zadrnčí, někdy nezatočí, z pneumatik místy koukají dráty a když budete mít štěstí, dostanete čtyřkolku s upadlým výfukem, kdy Vám foukají spaliny z motoru přímo na nohu, kterou máte na stupačce - vyhněte se žluté čtyřkolce!!

NEDOPORUČUJI ovšem výlet pirátskou lodí na moře s plaváním! Veškerý program je spíše laděn na turisty arabského původu, než pro Evropany. Co mi ovšem přišlo už nad mez mé únosnosti byl okamžik, kdy z reproduktorů na lodi začala hrát píseň, která okamžitě roztančila a nepředstavitelným způsobem zabavila na zbylých 30min zbývající pasažéry lodi. Problém byl v tom, že tato píseň měla jako refrén pouze jedno slovo "All*h, All*h ....", což mi přišlo značně nevhodné vzhledem k současné náboženské situaci ve světě.

Pláž
Pláž=tuniská pláž, což mluví samo za sebe. Kdo někdy zažil, ten ví o čem mluvím. V tomto případě se díky bohu nejednalo o kritické všudypřítomně se válející exkrementy od velbloudů, nicméně s úklidem chaluh a odpadků, které vyplaví moře si nikdo starosti neděla. Buďto si zvyknete nebo zůstanete raději u bazénu.

Petr V., 21.09.2015, Datum pobytu: 4.9. - 18.9.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Yasmine Hammamet, Hotel:Nesrine

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (2)

7 fotografií

Nesrine, Yasmine Hammamet, Tunisko Petr V. 2015-09-21 4.8 1 10 Nesrine

Všechny recenze Tunisko - Yasmine Hammamet

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800