Anex Tour

ANEX Tour je německá cestovní kancelář založená v roce 2016 se sídlem v Düsseldorfu. Je součástí ANEX Tourism Group (ATG). Díky tomuto spojení má také ve vlastnictví leteckou společnost Mavi Gök Airlines, hotelový řetězec SELECTUM Hotels a vlastní výletní loď.

ANEX Tour nabízí hotely všech kategorií a tak je snadné uspokojit jak méně náročné klienty, tak i ty nejnáročnější a to zejména v Řecku, Španělsku a v Turecku. Nezaostává ani u dalších oblíbených zemí jako jsou Dominikánská republika, Thajsko a SAE.

Zobrazuje se filtrované hledání Zrušit filtr
Contact person

Jsem tu pro Vás! Naplánujte si cestu s pomocí odborníka

Ať už chcete prozkoumat pláže Středozemního moře, prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, nebo objevit fascinující exotické destinace, zodpovím vám všechny otázky týkající se destinace, ubytování a služeb na míru. Zavolejte mi, sdělte mi svá přání a sny a já vám pomohu naplánovat vaši dovolenou od začátku do konce.

+420 226 000 267 (Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00)

Nebo začněte chatovat s jedním z našich agentů.

El Ksar Resort & Thalasso

Hodnocení: 4/5

Tunisko - Sousse

Hodnocení 4,0 / 5

Přímo na nejšiřší a nejdelší pláži v Sousse Interiéry po vzoru arabských pohádek Lanové centrum Jungle park Moderní thalasso centrum Více o El Ksar Resort & Thalasso

Promo akce: Invia Care zdarma

od 11 570 za os.

od 23 140 za všechny

Zobrazit detail zájezdu

Dovolená na třetinu

Kupte si zájezd online ihned a zaplaťte za něj pouze třetinu ceny! Zbylé dvě třetiny se vám automaticky strhnou z účtu po 30 a 60 dnech – bez navýšení a bez poplatků.
Klikněte pro více informací.

The Three Corners Sea Beach Resort

Hodnocení: 4/5

Egypt - Marsa Alam

Hodnocení 4,4 / 5

V moderním arabském stylu s příjemnou atmosférou Dlouhá písčitá pláž u hotelu Lehátka, slunečníky a osušky zdarma Aquapark se skluzavkami a tobogány Více o The Three Corners Sea Beach Resort

Promo akce: Invia Care zdarma

od 13 934 za os.

od 27 868 za všechny

Zobrazit detail zájezdu