Rekrea

Cestovní kancelář je druhou nejstarší cestovní kanceláří v České republice, byla založena v roce 1963. Již od tohoto roku do dnešní doby se stále specializuje na Českou a Slovenskou republiku. Tuto nabídku, každým rokem rozšiřujeme o prověřené ubytování, ve kterém si užijete svou dovolenou.

Cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, s.r.o. nabízí širokou nabídku pobytů v České a Slovenské republice. Zajišťuje nejen rekreační pobyty ale např. i lázeňské, wellness, seniorské, relaxační, ozdravné, služební cesty atd. Má jednu z největších nabídek pobytů u termálních koupališť na Slovensku. Pro skupiny, organizace, firmy a školy zajišťuje pobyty a zájezdy na přání dle jejich požadavků.

Hlavní specializací v Česku a na Slovensku jsou pobyty v lázních, termálech, na horách, ve městech a také v aquaparcích. Tyto pobyty jsou ušity na míru pro rodiny s dětmi, seniory a pro mladé. Nabízíme balíčky s procedurami a programy (Relaxační pobyt, Odpočinkový víkend, Víkendový pobyt, Seniorský pobyt, Wellness pobyt, Léčebný pobyt, Rekondiční pobyt, lázeňský pobyt a mnoho dalších pobytů). Zajišťujeme ubytování v hotelech, penzionech, chalupách, chatkách, apartmánových domech a privátních vilách.

Dovolená REKREA OSTRAVA 2020 a Last Minute zájezdy REKREA OSTRAVA

Česká republika Česká republika (26 138 termínů) 484 Kč
Slovensko Slovensko (35 815 termínů) 360 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz