Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Rekrea

Cestovní kancelář je druhou nejstarší cestovní kanceláří v České republice, byla založena v roce 1963. Již od tohoto roku do dnešní doby se stále specializuje na Českou a Slovenskou republiku. Tuto nabídku, každým rokem rozšiřujeme o prověřené ubytování, ve kterém si užijete svou dovolenou.

Cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, s.r.o. nabízí širokou nabídku pobytů v České a Slovenské republice. Zajišťuje nejen rekreační pobyty ale např. i lázeňské, wellness, seniorské, relaxační, ozdravné, služební cesty atd. Má jednu z největších nabídek pobytů u termálních koupališť na Slovensku. Pro skupiny, organizace, firmy a školy zajišťuje pobyty a zájezdy na přání dle jejich požadavků.

Hlavní specializací v Česku a na Slovensku jsou pobyty v lázních, termálech, na horách, ve městech a také v aquaparcích. Tyto pobyty jsou ušity na míru pro rodiny s dětmi, seniory a pro mladé. Nabízíme balíčky s procedurami a programy (Relaxační pobyt, Odpočinkový víkend, Víkendový pobyt, Seniorský pobyt, Wellness pobyt, Léčebný pobyt, Rekondiční pobyt, lázeňský pobyt a mnoho dalších pobytů). Zajišťujeme ubytování v hotelech, penzionech, chalupách, chatkách, apartmánových domech a privátních vilách.

Dovolená Rekrea Ostrava 2024 a Last Minute zájezdy Rekrea Ostrava

Česká republika Česká republika (150 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 5 °C 710 Kč
Slovensko Slovensko (124 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 475 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz