Wisnar

Cestovní kancelář WISNAR byla založena v roce 1994 jako soukromá rodinná společnost. Od tohoto roku úspěšně podniká 21. rok. Hlavním zaměřením cestovní kanceláře je příprava poznávacích zájezdů v rámci Evropského kontinentu a oblasti Středomoří. Při přípravě a realizaci poznávacích zájezdů se snažíme, aby si naši klienti opravdu rozšířili své vědomosti a poznání vztažné k navštívené zemi, oblasti či městu.

Důraz klademe na kvalitní průvodce. Naši průvodci jsou nabiti nejenom vědomostmi, ale jsou znalí i daného místního prostředí. Seznamují klienty nejenom s historii, ale i se současností, politickou a ekonomickou situací, či dalšími aktuálními informacemi. Víme, že kvalitně podaný výklad a znalost daného prostředí umožní klientům lépe poznat navštívené místo a zároveň umožní vytvořit dokonalý zážitek z navštívené země.

Toto patří mezi naše priority a tím se lišíme od jiných společností. Víme, že při poznávání nových míst je nutno myslet i na pohodlí a bezpečnost při cestování. Naši smluvní dopravci jsou garancí kvalitní a bezpečné dopravy. Díky moderním, dobře vybaveným a pohodlným autokarům vybavených vším komfortem a díky zkušeným řidičům znalým tras, je cestování příjemné a zážitek ze zájezdu ještě větší.

Dovolená WISNAR 2022 a Last Minute zájezdy WISNAR

Francie Francie (11 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 14 °C 5 190 Kč
Norsko Norsko (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 1 °C Teplota moře: 6 °C 12 990 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 25 °C 28 990 Kč
USA USA (4 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 10 °C 38 990 Kč
Velká Británie Velká Británie (5 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 7 °C Teplota moře: 11 °C 10 990 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz