Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Cestovní průvodce Lonely Planet se slevou 30 %

Sleva 30 % na průvodce Lonely Planet

Jak na to?

Jak na to? Na stránce eshop.lonelyplanet.cz si vyberte průvodce pro svou destinaci a při objednávce zadejte do pole „slevový kod“ text, který naleznete na zaslaném kupónu. Sleva 30 % je počítána z běžné maloobchodní ceny.

Lonely Planet, světově proslulá edice průvodců, je nejlepší a nejoblíbenější pro svoji praktičnost, přehlednost a aktuálnost. Již po čtyři desetiletí se těší obrovskému zájmu všech, kteří nechtějí sedět doma, všech, které lákají dálky a nekonečný obzor a pro které je cestování tou správnou životní filozofií. Průvodce této cestovatelské bible pokrývají téměř celý svět. Jsou psány profesionálními cestovateli-specialisty pro jednotlivé oblasti a každé dva až tři roky jsou pravidelně aktualizovány. Jsou plné praktických a užitečných informací, kvalitních map a plánků, objektivních doporučení. To vše z nich dělá nenahraditelného pomocníka na cesty, který sníží vaše cestovní náklady na minimum a zároveň pomůže poznat danou zemi co nejlépe za nejkratší dobu.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622