Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Curacao Curacao

Oficiální název: Curacao
Hlavní město: Willemstad
Státní zřízení: autonomní součást Nizozemska s jednokomorovým parlamentem
Náboženství: římští katolíci 85%, protestanté 5%
Úřední jazyk: nizozemština, používá se také angličtina, španělština a papiamento je kreolský jazyk, který je směsicí prvků portugalštiny a španělštiny
Časový posun: GMT - 4 h

Lokality v Curacau

Curacao - zájezdy od 11 700 Kč

O CURACAU

Ostrov Curaçao je jedním z trojice tzv. ABC ostrovů Aruba, Bonaire, Curaçao a je nazýván královnou souostroví Nizozemské Antily". Politicky je dominujícím článkem souostroví. Ostrov skýtá odpočinek, vysoký standard služeb, pohostinnost a v hlavním městě ostrova Willemstad se najde mnoho příležitostí dobře se najíst, nakoupit si či si prostě jen tak vychutnat neopakovatelnou atmosféru tohoto karibského města.

Curacao - zájezdy od 11 700 Kč

Nejnovější recenze Curacao

Všechny recenze Curacao

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622