Brazílie dovolená

Brazílie, země plná kontrastů, oplývá přímo pohádkovým přírodním bohatstvím s dosud neprozkoumanými částmi pralesů, nekonečnými řekami, tropickými ostrovy a úchvatnými plážemi. Potěší poměrně levnou národní kuchyní, hotely na vysoké úrovni, dobře fungující infrastrukturou a úžasnými lidmi s nezdolnou energií a láskou k fotbalu.

Nejlépe hodnocené hotely v Brazílii

Jaká zajímavá místa můžete objevit

To nejlepší z Brazílie

Brazílie je země plná zábavy. Nadchne nekonečnými plážemi a překrásnou přírodou. Vyberte si pobyt v pohodlném resortu, poznávací zájezd nebo dobrodružnou plavbu a navštivte některá z mnoha zajímavých míst. Jednou z hlavních turistických atrakcí je slavný karneval v Riu de Janeiru. K populárním událostem patří též Mezinárodní výstava umění v São Paulu mezi březnem a červnem.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Brazílie mapa

Počasí a klima v Brazílii

Brazílie leží na jižní polokouli, je tedy třeba počítat s tím, že tu mají zimu, když my máme léto. Nejtepleji zde bývá v lednu, nejchladnějším měsícem je pak srpen. Při cestě na sever teplota stoupá. V rovníkové oblasti kolem Amazonky panuje teplé klima celoročně. Nejvhodnějšími měsíci pro návštěvu země jsou listopad a prosinec, kdy se příroda ukazuje ve své největší kráse.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Cestovatelský magazín